Карма хамелеона• 08 августа 2023
Як подолати замкнуте коло у стосунках?
Ситуація наступна. Є певні дії чоловіка, моя реакція на це. Йому не везе з роботою і він недостатньо настирний. Я на це болісно реагую. Сильний тригер, як зараз говорять.
І так по колу.
Головою розумію, що це не основне, але сильно реагую і це заважає, в першу чергу, мені.
Як не реагувати і переключитися на позитивні якості в ньому (їх є і багато)?
І так по колу.
Вам телефонограмма• 08 августа 2023
Вам не нравится что он мало зарабатывает и не проявляет рвения в карьере?
Чесно брешу• 08 августа 2023
Ой, це не проблеми у вас, так точно..я розумію, що не треба порівнювати з гіршим, бо це не здраво, а треба йти до кращого. Може допомогти йому якось? Ну роботу підшукати, знайомих, які пристроять його. А може і курси пройти які.
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Мене ніколи не балував батько. І я все життя живу за свої власні гроші, а коли народилися діти, ситуація не змінилася. Жодного дня не жила за рахунок чоловіка, не відпускаю цю ситуацію.
Подруга одного разу каже - я тобі заздрю, ти ніколи ні від кого не залежала.
Я трохи була шокована її словами
Леди Репях• 08 августа 2023
Не врите себе. Вы не сдерживаетесь, потому что не хотите сдерживаться. Вы позволяете себе так себя вести.
Примите решение и поменяйте поведение. Доминирующие мозгоклюйки мало кому симпатичны.
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Моя реакція внутрішня не відображається на поведінці.
Як мені змінити поведінку?
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Він такий є. Це факт, людину не зміниш.
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Він такий є. Це факт, людину не зміниш.
За що ви полюбили цю людину? Були ж якісь інші плюси окрім грошей? Можливо гроші у вас насправді в пріоритеті просто стоїть блок на це з дитинства
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляЧесно брешу
Це все є.
Проблема в моїй реакції. Внутрішній. Вона дуже сильна.
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Мабуть вам треба поміняти партнера
Я люблю чоловіка. Його позитивні якості перекривають описане.
Але ж реагую сильно...
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Так. В тому і справа. Як прибрати ці блоки?
Може, хтось прибирав такі свої сильі тригери і поділиться досвідом.
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
В принципі якщо ви можете заробляти багато то це не проблема.а от коли нема грошей в декреті це вже інше питання..то можливо цей тригер оправданий
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Тригер в тому, що мене не балував батько, не балує чоловік. А я хочу відчути себе маленькою дівчинкою хоч іноді, і ’на ручки’.
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Це все є.
У меня такая проблема с мужем, только наоборот, ну не могу я прыгнуть выше крыши и начать зарабатывать больше среднего. В остальном все хорошо, я прекрасная жена и мать, но ему мало. Но много хочет, мало получит. Думаю серьезно о разводе , пока притих)
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
Дозволити собі ´сидіти на ручках ´ але мабуть без психотерапевта це важко зробити
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
Самые сложные люди, которые выпивались из нищеты и которых не любили родители
Вся в кредитах• 08 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Это точно
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Батьки любили, жили нормально завжди, квартири-машини, але не балували. З дитинства вчили, що треба працювати і заробляти. З 14 років сказали збирати на власне житло. Через 15 років я на нього назбирала.
Легкості немає якоїсь,мабуть...
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
Это точно
К сожалению мне такой достался. Он взлетает по карьерной лестнице, у нас есть достаток, но на ручках у него тоже не посидишь .
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Він Вам про це говорить?
Я то собі тихенько мовчу, просто сильно реагую всередині.
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Спробую сама зранку все обдумати на свіжу голову і перечитати.
А то як це я до психотерапевта, ще й на ручки.
Самостійна і незалежна... :(
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Легкості немає якоїсь,мабуть...
Да так и мой муж. Сочувствую себе и вашему мужу. Вы рушите свою семью, даже если вы сейчас в это не верите.
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Він Вам про це говорить?
Вначале не говорил, видела что-то его рвёт внутри, не могла понять, что его так раздражает во мне. Как началась война сказал прямо, хочет чтоб я зарабатывала больше денег. Родители сразу мне сказали уходить от этого манипулятора. Я уже готова у разводу, и он проиграл по всем пунктам
Вам телефонограмма• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Вот мне интересно как это сделать. К примеру я отлично зарабатываю, а муж мало, он не жадный, все в семью, но с ленцой и не хочет напрягаться, когда женились был моложе, была хорошая работа, потом пришлось сменить и особо искать он не искал, пошел куда предложили, там сидел, потом перешёл ещё на менее оплачиваемую, но со свободным графиком и сказал что буде заниматься бизнесом своим, бизнес не пошел, но свободный график ему нравится, плюс он ещё и в себе не уверен, не настойчив... У нас есть ребенок. Я могу конечно бросить работу и доверить свою жизнь и жизнь ребенка в руки ему и судьбе... и от голода мы не умрем, но тот уровень жизни который мне нужен я потеряю. Жить без моря и хорошей косметики я не могу, без еды к которой привыкла и без частных врачей. Но за это все приходится платить и плачу я тем что моло отдыхаю, стала мужиком в юбке, т.к. тащу кучи ответственности.
Выход вижу только в смене мужа. Но вопрос, а смогу ли я найти кого-то сильнее меня, чтобы меня смог вынести и чтобы я смогла вынести его, чтобы любил моего ребенка и мне ещё и 38 лет...
Вся в кредитах• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Він Вам про це говорить?
И этим жрете себя и убиваете его. Лучше выплеснуть. Откуда ему знать, что вы чем то недовольны и что вас так сильно гложет чтото внутри?
Кроме того, пока рядом с тобой человек, который недоволен, у которого внутри вскипает, но он молчит и улыбается, а сам думает и чувствует и пространство вокруг тебя насыщает этой серой энергией недовольства - то никогда у тебя нихрена и не получится. Это вот так вы с мужем делаете.
Вот так мой недолюбленный и недофинансированный родителями бывший сидел, молчал и улыбался и делал вид что все хорошо, а внутри коптил, как вы. А я не могла понять ну почему не едет у меня ничего, все разваливается, как будто ктото палки в колеса вставляет, а я надрываюсь и ничего не выходит. А потом когда расстались я и узнала его настоящие мысли чувства, ох и офигела тогда
МаксХмара• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Легкості немає якоїсь,мабуть...
Ну так а шо тоді не так? Ваші батьки дали, що могли, що не по силам їм було дати - чесно попередили. Ваш чоловік теж, дає, що може. Що не може, то як він може дати?
Всім хочеться ’ волшебніка на голубом вертольоті’ або ’ незнаного дідуся з Америки, який залишив декілька мільйонів спадщини’, але ж то казочки.
Ви теж залишите своїм дітям не багатомільйонну корпорацію у спадок, чи можна Вас за це винити?
Намазюкана нішою• 08 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Таких много. Выбирают энергичных теток себе в партнёры, работать и зарабатывать сами не хотят. Пусть жена пашет.
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Нет , мой как раз пашет, и хочет чтоб я тоже пахала
Карма хамелеона
• 08 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
Він про мої думки знає. Ми багато розмовляємо, відносини стали краще, багато працюю над своїми установками, він над своїми.
Але... Хочу прибрати цей тригер повністю.