Мудробаба• 08 августа 2023
Сорбифер или гино тардиферон беременной?
С предыдущей беременностью пила тардиферон, нормально переносила. Сейчас врач выписал Сорбифер. Что из них лучше?
Пустощі-веселощі• 08 августа 2023
Ответ дляОднозначно
Я пила те, й те. Сорбіфер наче важче травна система сприймала.
У мене теж. Від сорбіферу нудило і була діарея. Від гіно-тардиферону тільки легке послаблення.
Але його краще пити з вітаміном С (у сорбіфері він, якщо вірно пам´ятаю, є).
Аль де Барановна• 08 августа 2023
Гінотардиферон пила під час їжі, все було нормально і гарно тримався гемоглобін