Добрая свекровь• 08 августа 2023
Що подарувати доньці на 18 років
Порадьте, будь ласка. Прикраси не підійдуть
Добрая свекровь
• 08 августа 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну так в 18 может она уже сама определится?
Маємо запропонувати варіанти, тому й прийшла на форум за ідеями
Добрая свекровь
• 08 августа 2023
Ответ дляВельми шановна
Только деньги
Вона не сприйме це як подарунок
ЛолитаНеРазлита• 08 августа 2023
А до вона хоче?
Може,хай вона запропонує варіанти?!
Я дарувала ланцюжок з ладанкою(янголом-охоронцем).Вважаю,і пам´ять,і оберіг
Може,хай вона запропонує варіанти?!
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Мені ніколи не дарували дорогих подарунків, тому в 18 курс масажу я б дуже оцінила. Або щоб вибрала подарунок для себе, але щось практичне - ноутбук, чи техніку(комбайн), чи одяг зимовий.
Добрая свекровь
• 08 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Поїздку туди, куди вона мріє
Думаю, в якому вигляді її подарувати - купити квитки? Але ж важко спланувати дати, не знаю точно, коли в неї канікули взимку. А відкладати на літо - це вже буде подарунок майже на наступний день народження (народилася восени). Чи просто символічно подарувати подорож, нехай обирає напрямок, а ми оплатимо
Чумацький Шлях• 08 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Можна на компі гарно оформити у вигляді сертифікату , а дати тоді вже з нею узгодити
ЛолитаНеРазлита• 08 августа 2023
Подорож-гарна ідея.Але ж сама вона не поїде.
А якщо з кимось,то треба купувати їй тур на 2х,тоді візьме когось з собою.
Скажіть,що даруєте тур на двох туди,куди захоче і коли захоче/зможе.
Тенеріфе,наприклад.Там цілий рік весна і океан.
Редисочка• 08 августа 2023
Щось корисне для навчання.
Вселякі масажі та спа - то не за темою, від батьків таке недоречно.
Ёшки_Матрёшки• 08 августа 2023
А квартира і автомобіль уже є? Як на мне, то автомобіль - хороший варінт
Добрая свекровь
• 08 августа 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А до вона хоче?
Може,хай вона запропонує варіанти?!
Нічого не носить на собі. Не знає, що хоче. Їй потрібний новий телефон, але мені здається, що то не подарунок + вона збирається його купити за свої гроші. Хоче щось, щоб був сюрприз. До війни думали поїхати у Каппадокію й зустріти світанок в польоті на повітряній кулі, таке їй точно б сподобалося. Але батько в нас невиїзний, а без нього вона не захоче + саме на день народження поїздка неможлива з певних причин
Добрая свекровь
• 08 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ні, але автомобіль їй наразі непотрібен, як і квартира
ЛолитаНеРазлита• 08 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Це зараз не носить.Прийде час і стане важливим носити те,що подарували батьки на повноліття.
І,навіть якщо не носить-хай лежить в красивій скарбничці.До пори до часу.
Христя в тiстi• 08 августа 2023
На 16 дарили ноут, сережки и кота батона большого, это все она заказывала
Чумацький Шлях• 08 августа 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Коли такий час має настати? Мода і смаки змінюються
Дайте подумать• 08 августа 2023
Парфуми, курси водіння, просто подарунковий сертифікат - хай сама вибирає. Прикраси я б не відкидала.
Пузата Хата• 08 августа 2023
Чому ви ще й досі не спитали в дитини, що вона хоче. В нашої нещодавно був день народження, я в розмові запитала, що б вона хотіла, якби був безліміт. Виявилося не так вже й багато дитині потрібно для щастя. Все про що мріяла отримала.
Пузата Хата• 08 августа 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
В моєї вже так лежить цепочка, сережки і хрестик від бабусі. А в мене вже років 20 теж лежать такі подарунки. Скільки їм ще лежати невідомо. Ніякої цінності це золото не має. Єдиною сімейною цінністю вважаю фотографії.
ЛолитаНеРазлита• 08 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
Пам´ять.Ні?!
Задолбулька• 08 августа 2023
Якщо дитина хоче телефон, то подаруйте їй його. Куплений за свої гроші- це куплений за свої гроші. А подарований батьками- це максимально приємно.
Можна додати прикраси. Сучасні сережки або браслетик з білого золота. Тільки нехай донька сама обере модель.
Стебель березы• 08 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Святая наивность 😂
Ку ка ку ка ку• 08 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Нічого не носить, а сережки? Вуха пробиті? Подаруйте класику з дорогими камінцями, можна діаманти. І пам´ять і буде одягати на вихід.
Пузата Хата• 08 августа 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Пам´ять.Ні?!
Ні, дурня це, а не памʼять. Це ж не якісь фамільні прикраси. Я вже писала, що для мене памʼять і найбільша цінність старі сімейні фото чорно-білі. А куплені сережки ще при союзі, які мама жодного разу не вдягнула, а подарувала внучці, ніякої цінності не несуть. Яка з них памʼять?
КаваЗМолоком• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В 18 массаж - реально? Это мне бы сейчас в 40 массаж, а еще лучше вытяжение. А в 18... мне дарили колечко золотое. В те времена у подростков не было чемоданов золота))
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
В мене ні в які часи золота не було, я не розумію, навіщо воно треба. Тобто ніяких прикрас немає, не тільки золотих. А масаж це так круто!