Саджу все зарання• 08 августа 2023

Потрібно робити Манту дитині 7 років, не щепленої БЦЖ?

Скоро медогляд для школи, знову будуть розмови педіатра, що треба робити дитині робити Манту. Дитина здорова, я не хочу робити цю Манту. Вона дійсно обов’язкова, чи це педіатр нав’язує з інших причин?
Боневтікла• 08 августа 2023
Ответ дляМизимец
Так і медики такої ж думки , тому її перестали робити
Які медики такої думки? Жодного не зустрічала, сама також медик. Манту роблять для того щоб виявити або опровергнути наявність туберкульозу

Елена 1919• 08 августа 2023
Сначала мне было пофиг на манту.все делали и мы тоже.потом я попала в ’ад’.медсестра в садике чего-то там намеряла и отправили нас сдавать развернутый рентген,анализы крови и мочи.все было в норме.но нас все равно направили в тубдиспансер,поставили на учёт и врач насыпала из шкафчика изониазида на 2 недели.дочке было 5 лет и я должна ее была травить этим лекарством.делайте выводы
Мизимец• 08 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Всі, не знаю жодного, хто б рекомендував робити манту
Боневтікла• 08 августа 2023
Ответ дляМизимец
А якщо недай боже у дитини з´явилась така кака, що робити? Ви ж гуляючи по вулиці не знаєте у кого з перехожих відкрита форма туберкульозу? Можна захворіти, а ліки від цього дуже отруйні. Моя подруга з цим зіштовхнулась, тепер плаче, бо даже ліки для профілактики дуже руйнують печінку.
Мизимец• 08 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
А манту чим допоможе? В тому і суть, що не інформативна проба, яка нічого не показує
Боневтікла• 08 августа 2023
Ответ дляМизимец
Нічим не допоможе.Вона показує, дійсно показує. Манту це перестраховка, бо для дітей рентген також шкідливий. Взагалі щеплення це складна тема. Правільної відповіді не має, скільки людей , стільки думок. Вирішувати тільки батькам.
ОбережнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
Автор, вже давно не чули про цю пробу Манту. Звідки ви, де ще згадують про Манту? Зараз вже є аналізи крові на виявлення туберкульозу. Всі знають, що проба Манту неефективна, вона часто викликає алергічну реакцію, а потім ганяють по тубдиспансерах.
Думаю, жоден педіатр не буде проти, якщо вона принесе результат іншого аналізу.
Але я, наприклад, проти, щоб діти, батьки яких вважають їх здоровими і проти аналізів, вчилися разом з моїми дітьми
ОбережнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляВиктория_blond
я уверенна что не стоит. Если у вас есть сомнения, значит ваша душа против
Ее душенька как защитит окружающих? 🤦🏼‍♀️
Полные диспансеры духовных уже
Зроблено у 80-х• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Вона ж небезпечна і часто дає неправильні результати.
У доньки не було бцж. Манту зробили один раз перед першим класом і все. А у вас є ще якісь прививки?

Мамина квіточка• 08 августа 2023
Ответ дляНЛОша
У мене дитині 9 років, бцж є одне, мені навіть жодного разу ніхто не запропонував зробити цю пробу. Вона не інформативна, навіщо вона? І це точно не є обов´язковим.
Вам не пропонують, тому що є БЦЖ. У автора немає. Їй треба або зробити БЦЖ або щороку Манту.
Мамина квіточка• 08 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
А надо його робити?Окрiм постсовка нiде не чули про Манту.
Бо там немає туберкульозу в таких масштабах, як у нас.
автор Саджу все зарання • 08 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Педіатр і так на огляді може запідозрити. Там такі симптоми, пропустити їх неможливо. До того ж, можна зробити Манту і захворіти через місяць після неї, ходити в школу та садочок до наступної Манту, яка буде через рік.
Якщо реально є підозри, то краще вже зробити квантинефроновий тест, ніж Манту.
Ответ дляЗроблено у 80-х
У доньки є акдс та КПК.
Мизимец• 08 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Я не маю нічого проти щеплень , але манту застаріла неінформативна проба, тому її ніде не роблять
Ответ дляМамина квіточка
Бцж практично не захищає від туберкульозу, а тільки від його ускладнень. 20% захисту
Тобто щеплені діти також можуть захворіти, то їм виходить, Манту робити не треба? Чому так?
ОбережнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Де ви такі дані берете, про 20%?
Досить непогано захищає від туберкульозного менінгіту та міліарного туберкульозу. І ще можна казати, що не треба, якщо жити у країні з низьким рівнем захворюваності. Але в Україні він ніяк не низький
Ответ дляОбережнаЯ
Де ви такі дані берете, про 20%?
На сайті воз інформація, 20% захисту від зараження дає це щеплення. А туб менінгіт це ускладнення туберкульозу. Тобто спочатку зараження туберкульозом, треба потрапити в 450 випадків на 100 тис дітей до 14 років (статистика по Україні 2021-22), потім не лікувати захворювання і аж тоді буде ускладнення.
Ноунэйм• 08 августа 2023
Манту давно відмінили офіційно