Саджу все зарання• 08 августа 2023
Потрібно робити Манту дитині 7 років, не щепленої БЦЖ?
Скоро медогляд для школи, знову будуть розмови педіатра, що треба робити дитині робити Манту. Дитина здорова, я не хочу робити цю Манту. Вона дійсно обов’язкова, чи це педіатр нав’язує з інших причин?
НЛОша• 08 августа 2023
Може змінити педіатра? Я вже за манту багато років не чула, її ще хтось робить?
ОбережнаЯ• 08 августа 2023
Це проба, аналіз. Звідки ви знаєте, що дитина здорова? Україна в топі по розповсюдженню туберкульозу, а його може бути довго не видно.
Чому не зробити цей аналіз? Вам релігія не дозволяє?
Саджу все зарання
• 08 августа 2023
Ответ дляНЛОша
Педіатра і так змінили, вся поліклініка така:(
Саджу все зарання
• 08 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Вона ж небезпечна і часто дає неправильні результати.
НЛОша• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Каждый год везде все делают и в саду и в школе. Тем более если нет бцж
У мене дитині 9 років, бцж є одне, мені навіть жодного разу ніхто не запропонував зробити цю пробу. Вона не інформативна, навіщо вона? І це точно не є обов´язковим.
Два-три тижні і фсьо• 08 августа 2023
Ответ дляНЛОша
От і я думаю, скільки ж років тим мамам, що такі запитання. 60 чи що))
Саджу все зарання
• 08 августа 2023
Ответ дляНЛОша
Зараз і роблять тільки 1 бцж, другу вже відмінили, бо довели, що вона не дає нічого.
ОбережнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Чим вона небезпечна? Мені вже просто цікаво
Якщо ваша крихітка така особлива і її матуся сама знає, чи вона хвора, то хай сидить на домашньому навчанні. Але інші діьи не повинні страждати, якщо через ваші вірування вона притягне у клас болячку. Можете як завгодно ставитися до здоров´я своєї дитини, але це ви не тільки для неї робите, а й для інших. Так зрозуміліше?
Мизимец• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Жодного разу не робила , всі давно знають, що вона не інформативна
Нога на ногу• 08 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А надо його робити?Окрiм постсовка нiде не чули про Манту.
Нога на ногу• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Все вiрно ви мислите,моїм 20 і 10,жодної манту.
Дверной_Проем• 08 августа 2023
Флюорографию, анализы сдаете . Я не помню точно процедуру . Спросите у врача , как без манту проверить ребенка на эту болезнь
Мизимец• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Все мамы ’медики’
Так і медики такої ж думки , тому її перестали робити
НЛОша• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
У детей которых нет бцж, нужно делать пробу раз в год. Это даже не прививка🙈
І що вона покаже? Негативна - ок, позитивна- дуже багато причин. В мене в дитинстві вона завжди була позитивна і все одно її кожного року робили для галочки
Нога на ногу• 08 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А вас не лякають вчителі з купленою санкнижкою і відкритою формою туберкульозу?Тільки діти,яким не влили дозу зарази?
Саджу все зарання
• 08 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Попрошу вас не розводити срач не по темі. Бо якщо ви не знаєте, то бцж не захищає від зараження туберкульозом.
Погугліть, які реакції на Манту, це алерген
Банан-барабан• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Автор, вже давно не чули про цю пробу Манту. Звідки ви, де ще згадують про Манту? Зараз вже є аналізи крові на виявлення туберкульозу. Всі знають, що проба Манту неефективна, вона часто викликає алергічну реакцію, а потім ганяють по тубдиспансерах.
Саджу все зарання
• 08 августа 2023
Ответ дляМизимец
Ви просто відмовляєтесь і все? Чи не пропонують?
Мизимец• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Раніше відмовлялася, останні роки не пропонували
Саджу все зарання
• 08 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
Київська поліклініка! Третій педіатр вже, молода.
dahashutka19• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Це звідки?
Група в фейсбуці,’ доказові батьки’
Банан-барабан• 08 августа 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Моїм 10 і 13 років. БЦЖ не робили. Жодного разу ніхто про Манту не згадав за ці роки. Може якраз їм завезли і треба утилізувати.
Виктория_blond• 08 августа 2023
я уверенна что не стоит. Если у вас есть сомнения, значит ваша душа против
любименькая• 08 августа 2023
Ответ дляНЛОша
У меня раздувало, как 5 копеек, а то и больше . Отправляли к врачу, - все ок и так каждый год. Привита по графику