Сама не знаю• 08 августа 2023
Як бути з хлопцем? Чи можливо якось змінити його? Чи краще розірвати стосунки?
Він на 100% впевнений, що хатня робота тільки жіноча, нічого важкого там немає, прям принципово не заварить навіть чаю або мусор не винесе, в іншому випадку йому немає сенсу одружуватися... При цьому дуже сильно привередливий до прибирання та їжі... А витрати на сім´ю при цьому мають вносити, як чоловік та жінка у рівних частинах...
Ромашкинная• 08 августа 2023
Змінити не можливо, треба одразу шукати те що вам підходить, а не намагатися змінювати
Дивне створіння• 08 августа 2023
И как вы его переделаете? В случае чего с вами, он и стакан воды не подаст, кушать не приготовит?
Проня_Прокоповна• 08 августа 2023
Ахазаха! тримайте його міцніше щоб нікому таке г не попалося!!!!!
Ромашкинная• 08 августа 2023
Від такого і дітей не народиш, бо він буде думати, а що там робити з тою дитиною, і що це обов´язок жінки, а він тут ні до чого, навіщо на такого витрачати час
Allein74999• 08 августа 2023
Тю та най з мамою живе. Хоче хатню робiтницю, ще й щоб не вкладатись. Хитрий яких. Дурних нема
Виннипуховна• 08 августа 2023
И зачем вам оно? Я понимаю когда это все на женских плечах, если вы сидите дома и вас обеспечивает от и до, чтоб не просить на прокладки, а нормально, чтоб вы имели возможность полноценно распоряжаться деньгами.
Если вы работаете, должны давать деньги в семью, то и домашняя работа пополам!
А он не понимает, что это тоже работа, почему у вас 2 работы, а у него одна?
Щось не спиться• 08 августа 2023
я думала,що вже всі знають,що люди не міняються,що їх не треба змінювати .а шукати те одразу,що вам підходить
Инфотуфелька• 08 августа 2023
Не изменится... Мой папа тоже чай себе заварить не мог.. Или не хотел, говорил, что не умеет)) Правда обеспечивал семью он, всё во дворе делал, ремонт, рукастый был, с детьми возился, гулял с ними, никогда не кричал, баловал нас и любил.. но не готовил ничего никогда, даже если очень голодный был..
Любимка-анонимка• 08 августа 2023
Шукає безплатну хатню робітницю/домогосподарку та кухарку в одному обличчі.
Ще й щоб працювала,гроші в сім´ю.
Навіщо тоді він?
Щоб було кого обслуговувати?
Ще й щоб працювала,гроші в сім´ю.
Навіщо тоді він?
Щоб було кого обслуговувати?
Та прям багіня• 08 августа 2023
Мабуть так його виховали батьки. В родині моєї сестри що свекор, що чоловік так привчені, що прибирання - це здебільшого чоловіча робота. Особливо що стосується помити підлогу, попилососити, закинути/ розвішати прання. Приготування їжі - 50%50.
Мені чоловік менше допомагає, але не цурається хатньої роботи, якщо я не можу (захворіла, не встигла...). Зате в нього золоті руки і вдома все робить: кран може замінити, полагодити пральну машину, в електриці чудово розбирається, будь-які ремонтні роботи виконує...
Всех анонимов аноним• 08 августа 2023
А зачем он Вам? С мужчиной должно быть лучше, чем без него. В Вашем случае одной лучше.
Я вообще ничего не делаю по дому и не готовлю. Более того, я еще и не работаю))))
Счастье_же_вот_оно• 08 августа 2023
Це ж як треба хотіти заміж і себе не поважати, щоб ще роздумувати як змінити того недомужика....
Виктория_blond• 08 августа 2023
я в браке 10 лет и посоветую бежать от этого парня, девушки у кого есть дети точно меня поддержут, потому что когда добавляються хлопоты еще и с ребенком, то жизнь превращаетьчя в ад.
вот я людлю дома быть и готовить и ухаживать за комнатными растениями, но когда этой работы каждый день невпроворот, женщина переговает...вобщем ничего хорошего, даже если бы время вспять, то я бы замуж не выходила, хоть и муж у меня не привередливый и не противный и деньги зарабатывает, просто отношения портятся и вся изюминка любви и загадочность женщины теряеться когда житье вместе и штамп в паспорте, типа женщина никуда не денеться и уже с ней никто не церемониться и интерес общаться даже пропадает
Незламна• 08 августа 2023
Обслуговувати його все життя? А дитина народиться, теж будете самотня, про гроші мовчу. Якщо він такий класний, хай винаймає собі хатню робітницю на все життя, а не одружується.
Виктория_blond• 08 августа 2023
я бы даже крикнула от всей души что не надо продолжать с этим человеом отношения! еще посмотрите замечательного семейного психолога Сатья дас
Душа компанії• 08 августа 2023
Имеет право так думать. Так же, как большинство женщин уверены, что семью должен обеспечивать мужчина. Другое дело, что вам такое не подходит. Переделать его не получится (как и женщин), так что ищите другого
AmazingLady• 08 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну так и мужчины сейчас так же рассуждают, зачем она, с ней должно быть лучше чем без нее. Не так ли?
ТАЗератти• 08 августа 2023
Та нах він такий здався. Щоб ви працювали на роботі, потім приходили його кружили... Яка його роль у спільному житті?
AmazingLady• 08 августа 2023
Ответ дляНезламна
А дитину ту хтось просить наразі?