Бабайко• 08 августа 2023

Девочки, кто делал ремонт без дизайнера?

Искала дизайнера месяц назад, нашли, посчитали 7 тыс евро без сопровождения. Я, конечно, расстроилась немного, поэтому решила искать примеры сама, в интернете. Дом 170 квадратов, муж строил сам, нанимал бригады, все ок. А вот в отделке нужна фантазия. Что посоветуете? Или все таки нанять дизайнера на первый этаж?
автор Бабайко • 08 августа 2023

Мы ещё и живём в 60 км от белгорода
Бабуся Бетман• 08 августа 2023
Для чого фото вашого будинку ззовні?
Noel• 08 августа 2023
Если денег не очень много, то делайте сами, наоборот меньше фантазии и больше выдержки. Пусть будет проще, но достойно. При принятии того или иного решения в дизайне исходите от целевого назначения помещения. После ремонта повесить шторы, поставите вазочки и другие декоративные штуки
автор Бабайко • 08 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Для чого фото вашого будинку ззовні?
Щоб розуміти об,,´єми
Капуста Маша• 08 августа 2023
Могу дать контакты своего. Знаю, что работает онлайн, очень адекватные цены и порядочный человек. Мы с ней две квартиры делали - очень довольны
Бабуся Бетман• 08 августа 2023
Ответ дляБабайко
Щоб розуміти об,,´єми
Так ви ж написали, що 170 квадратів
Болтушка Му• 08 августа 2023
смотря,что вы любите,какой стиль, например минимализм как по мне сделать ничего сложного,выбрать цвета и все комнаты делать в таком цвете- пастельные цвета
Бабуся Бетман• 08 августа 2023
Якщо у вас з чоловіком зовсім немає хисту до дизайну, то або дивитися картинки в інтернеті, або все ж таки наймати дизайнера. Бо у будь-якому випадку ви витратите чималі гроші на внутрішні роботи, придбання меблів, освітлення тощо. І не факт, що це буде дешевше ніж з дизайнером і ще гірше як ви потім будете незадоволені, а гроші вже витрачені

Менее Более• 08 августа 2023
Либо тупо копировать чужие готовые дизайны из пинтереста, либо нанимать. 7 тыс. - это дорого, поищите ещё варианты.
Сами и из того, что было по акции - в 99% случаев делают безвкусицу
Сиреневенькая• 08 августа 2023
Краще з дизайнером-архітектором проект. Далі можна самим. Ви реально зрозумієте, як круто, коли все продумано
автор Бабайко • 08 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Дайте, будь ласка. Хочу щоб все було красиво❤️
Бабуся Бетман• 08 августа 2023
Ми теж збираємось робити ремонт, так потрохи дізнавались «що почому», то середня ціна $30-35 за квадрат. Тобто ви можете вкластися в +/- 5 тис у.о., або навіть дешевше, якщо тільки 1 поверх
Капуста Маша• 08 августа 2023
Ответ дляБабайко
Зовут Любовь, +380 67 420 58 15
Напишите или позвоните в телеграмм, она сама в Киеве, но я знаю, что работает и онлайн
Анютины ласки• 08 августа 2023
Я зробила все в мінімалізмі.Подивилася дизайни в американців,білі стіни фарбовані по всьому будинку,світлий пол,натяжні стелі.Саме дорожче ванни і кухня.
Бабуся Бетман• 08 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
Так воно і є, але навіть банально прокласти розетки та виміряти висоту для світильників треба з урахуванням дизайну кімнати.
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
У мене обійшлася ванна в 5000 уе 10 кв.Іце середні матеріали,інсталяція,підвісне біде,душ,ванна.
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Розетки і виключателі мають стандарти.Продумати де вони будуть не важко,просто малюєте хрестики на стінах і кажете електрику де і які.
Ашолюдискажуть• 08 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
не важко.
Навіть з проектом накосячили. А електрики зараз без креслень навіть чути не хочуть

Ашолюдискажуть• 08 августа 2023
Зробіть проект хоча б без візуалізації. Розташування меблів і загальну концепцію в кольорах і фактурах. Такий варіант до 500 баксів може бути.
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
не важко.
Якщо знайдете нормального електрика все він вам зробить,так як скажете ви.У мене в кімнатах певна кількість розеток,де тумби де стіл,де що буде стояти де вам потрібно.Мені зробили 8 років тому по моїм кресленням,але я продумала де буде ліжко і де світильники,де буде на кухні що.
Попразендовна• 08 августа 2023
Якщо відчуваєте брак власного смаку і знань по облаштуванню інтер´єру - то варто пошукати іншого, але професіонала, ви в будь-якому разі витратите багато на ремонт такого будинку, тож краще витратити трохи більше (насправді, не так і багато, якщо брати загальний кошторис), щоб результат точно порадував.
Ашолюдискажуть• 08 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Електрику пофіг якщо чесно. Якраз нормальний не буде морочитись і питати по 30 разів де у вас просто вимикач, де прохідний та таке інше.
Капуста Маша• 08 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Нещодавно робили ремонт ванної кімнати
Можу порахувати як то кажуть по свіжому, за минулий місяць

Інсталяція geberit та унітаз, кнопки, кріплення , кран у ванну, душ, кран для мийки - все 14 500грн (купували через посередників, в магазині за все це ціна була б десь 20 000)

Встановлення інсталяції з унітазом та облицювання гіпсокартоном робота - 3000 грн

Підключення (матеріали) кранів 1200 грн

Ванна з ніжками - 4500 грн

Мийка з тумбою - 6000 грн

Плитка вся (на підлогу та стіни) - 390 грн за м.кв. Уся десь 15 000

Клей для плитки - 1000 грн

Фуга - 800 грн

Шпаклівка - 1000 грн

Фарба миюча - 2000 грн

Стеля гіпсокартон - 1200 грн матеріали

Двері прихованого монтажу - 13 000 грн
Робота по їх встановленню - 1000 грн

Полички, аксесуари - 3000 грн

Дзеркало кругле 80 см з підсвіткою (мій diy) - 1300 грн

Підвіс лампа до дзеркала - 800 грн

Освітлення точкове - 1200 грн

Може ще щось дрібне забула - нехай 5000 грн

Роботи по стелі і плитці - самотужки

Тотал вартість - 75 000
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Мені такі не зустрічалися.Вимикач і розетка внизу-це стандарт.
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Нещодавно робили ремонт ванної кімнати

Підключення (матеріали) кранів 1200 грн

Ванна з ніжками - 4500 грн

Мийка з тумбою - 6000 грн

Клей для плитки - 1000 грн

Фуга - 800 грн

Шпаклівка - 1000 грн

Фарба миюча - 2000 грн

Стеля гіпсокартон - 1200 грн матеріали

Двері прихованого монтажу - 13 000 грн
Робота по їх встановленню - 1000 грн

Полички, аксесуари - 3000 грн

Підвіс лампа до дзеркала - 800 грн

Освітлення точкове - 1200 грн

Роботи по стелі і плитці - самотужки

Тотал вартість - 75 000
Де замовляли двері прихованого монтажу?
Міряю від одиниці• 08 августа 2023
Ответ дляБабайко
Щоб розуміти об,,´єми
На фото выглядит намного больше
Капуста Маша• 08 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Де замовляли двері прихованого монтажу?
Modus
Класні! Довго вибирали
Ашолюдискажуть• 08 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
В будь якому випадку треба розташування меблів з реальними габаритними розмірами. Щоб не виявилось що бра десь збоку, або люстра серед кімнати, але шафа на всю стіну забирає 70 см.
Дело было давно• 08 августа 2023
я робила самостійно, тепер жалкую)) треба було наймати дизайнера хоча б на перший поверх, не достатньо у мене смаку, щоб було стильно