Вероятненько• 08 августа 2023
Девочки, ниже писала про ребро дочери
Вот фото мой дочері, как-то не нравится мне левове ребро
Выпирает ребро
Девочки, дочке полтора года.
Заметила что у нее выпирает левое ребро,
Сколиоз отсутствует, в год были у ортопеда, невролога,
Замечаю это только я, другие этого не видят
Дочка до года была очень капризная, днем спала исключительно на руках и в основном любила лежать на это й же стороне? Могла она его залежать?
Какая причина может быть ? И на сколько это опасно,?
Выпирает ребро
Девочки, дочке полтора года.
маминаБубочка• 08 августа 2023
это не ребро, это печень увеличена - а это норма до 5 лет в среднем.
Вероятненько
• 08 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Все нормально у ребенка.вы опять взялись за паранойю?
Мне все говорят, что нормально.
Ноту меня правда как будто какая-то паранойя и я не знаю что с этим делать
Алина-1240• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Мне все говорят, что нормально.
Ничего не делать,не выискивать в коричневой субстанции шкварки)
Работать надо• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Мне все говорят, что нормально.
Пролечить себя, а не ребенка. Я серьезно.
маминаБубочка• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Мне все говорят, что нормально.
идти к психологу, а то будет делегированный синдром Мюнхгаузена
Ваша прЭлесть• 08 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
Печень справа
Вероятненько
• 08 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Печень справа
Я тоже об этом подумала)))
Даже в Гугл зашла посмотреть с какой стороны печень 😁
Ваша прЭлесть• 08 августа 2023
Ребра конгруэнтные. Но край ребра приподнят, одинаково с двух сторон. Это бывает при гипоксии в беременность или в родах. На здоровье ребенка не влияет.
Мамина квіточка• 08 августа 2023
То що ж ви тут показуєте?
Ходите до педіатра же, покажуть йому чи їй.
Ксерокопия ночи• 08 августа 2023
Я би посміялася, якби сама з 5-річною дитиною не бігла до лікаря показати виявлену тверду ’пухлину’ - виявилося, що це ключиця проступила після того, як донька витягнулася. В ранньому дитинстві вона була пухкішою, відповідно, ця кісточка була непомітною.
Подивіться, у вас дитина нерівно лежить, одна ручка піднята, друга опущена, зрозуміло, що ребра в такому положенні симетричними не будуть. )
Однозначно• 08 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
Печень справа
Тихомандражная• 08 августа 2023
Посмотрите телесериал ’Притворство’, где мать сознательно делала из дочери инвалида. Закончилось все убийством матери.
Дадосвидания• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Мне все говорят, что нормально.
Я теж питала всіх лікарів щодо форми ребер сина з народження. Всі казали мені, що все нормально і я накручую себе. А у 8 років одна педіатр помітила і сказала ’у вас лійкоподібна деформація грудної клітки’. Це не лікується. З нею народжуються. Нічого страшного, жити можна. Почитайте, які існують деформації грудної клітки.
Вероятненько
• 08 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Дякую за розуміння 🌺
Напевно я дійсно себе накручую.
Вище дівчина дала пораду звернутись до лікаря. Я це все розумію, але лікаря я уже задовбала, у мене як не одне так друге, ми до них коли приходимо, то вони уже кажуть «ну показуй, що в цей раз ти у дитини знайшла щось не те» воно звісно смішно але ж я хвилююся, тим паче у мене перша дитина, так сказати досвіду немає, щоб я могла порівняти. Я думаю ви мене зрозуміли😊
Дякую за коментар❤️🌺
Напевно я дійсно себе накручую.
Дякую за коментар❤️🌺
Форс мажор• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Дякую за розуміння 🌺
Напевно я дійсно себе накручую.
Дякую за коментар❤️🌺
Напевно я дійсно себе накручую.
Дякую за коментар❤️🌺
Не накручуєте ви себе, проблема є, я вам писала і ще хтось про деформацію грудної клітки. Подивіться, посередині впадина, а ребра загнуті. Загугліть і подивіться фотографії в інтернеті. Це не небезпечно, якщо вігнута грудна клітка не шкодить, тобто не здавлює внутрішні органи. Потрібні масажі, а далі буде лікувальна гімнастика, м’язовий корсет має втягувати ребра.