Ранковий базар• 08 августа 2023

Дівчата хто нещодавно оформлював статус багатодітних?

Дівчата, хто нещодавно оформлював статус багатодітних сімей? Оформили, але посвідчення видали тимчасове, а не червона книжечка, мовляв в воєнний час не виготовляють книжечок. Скажіть, будь-ласка, це одне й те саме? Не буде проблем?
Щас ухожу• 08 августа 2023
Рік тому дали синю книжечку, а не червону. Діє до моменту поки старшій дочці не виповниться 18років.

Повелитель бітка• 08 августа 2023
Що це дає? Цікавлюся бо вагітна 3 дитиною....
ТебеОноНадось• 08 августа 2023
Синя книжка - це дитяча, доросле посвідчення червоного кольору.
Я вносила туди чоловіка, просто вклеїли фото й віддали назад
КапитанльнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Залежить як ваша служба по справах сім‘і та молоді працює. Нам давали путєвки по 20% від вартості на відпочинок в дитячому таборі.