Вакцениро Вона• 08 августа 2023
Син боїться людей
Привіт! Сину 2.8 років , панічно кричить і ховається коли бачить чужих людей. У кого таке було, як справлялись. Навіть не знаю як бути
Вакцениро Вона
• 08 августа 2023
Ответ дляКлептоманка
А взагалі як розвивається? Говорить?
Все говорить! Абсолютно нормальна дитина, перевіряли в невропатолога все добре. Ось така проблема останні пару днів
Вимагаю спілкування• 08 августа 2023
у мене у доньки там було, ніяк не боролася, мене б більше лякало, якби вона до всіх на руки лізла, як сусідній хлопчик.
Їй вже 8
Вакцениро Вона
• 08 августа 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Їй вже 8
Коли пройшло таке у вашої донечки?
Голена блондинка• 08 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Може його хтось злякав
вАлнуюся сильнА• 08 августа 2023
Мой сын одно время боялся людей, в гости с ним нельзя было пойти, на площадке сложно, сторонился всех. Правда, он помладше был, до 2 лет точно. Вырос общительным
Вимагаю спілкування• 08 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Коли пройшло таке у вашої донечки?
коли війна почалася і ми стали біженцями, і було дуже багато добрих людей, що нам допомогали. їй було 6 років.
Подвійна веселка• 08 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Автор, у нас так теж було. Панічний страх від народження усіх людей і будь де, чи на вулиці, чи до когось в гості, чи гості до нас. Це жах був. Бабуся приїжджала, то мало не плакала, що онук її боїться.
Десь з 4-х років потихеньку соціалізовується))
Вже вітається перший з сусідкою! Наберіться терпіння, і у вас теж налагодиться!)