Бла бла бла• 08 августа 2023
Спланувала називається з дітьми поїздку
В суботу захворіла донька, боліло горло і один день температура, зараз легке горлове покашлювання.
В п´ятницю виїзд. Прийшла син з вулиці з температурою 37,7 , нічого не болить, каже добре себе почуває.
А нього часто є пробки в горлі, дійсно вимила і вийшло їх багато, але вони не дають температуру. Більше жалоб немає, дала пити в положила спати.
Що ще дати завтра, щоб одужав, в п´ятницю поїзд.
Гладиолус• 08 августа 2023
Я давала ибупрофен утром и вечером, леденцы для горла, и отпаивала во всю чаями.
Пишу з калідору• 08 августа 2023
У нас так начиналась ветрянка. Температура, а через сутки сыпь и слабость.
Мандолина Бу• 08 августа 2023
Дайте настойку прополюса,можна і горло полоскати.Дуже добре допомогає
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Вони ж не хворі , що лікувати будете?
Ну так температура не просто так зараз в сина
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляПишу з калідору
Вже була
Анчо Ус• 08 августа 2023
Ответ дляБла бла бла
Ну попало щось в організм, імунітет зреагував, на тому і все. Для чого ви взагалі постійно міряєте температуру? Вона і від фізичного, психологічного навантаження піднімається
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Бо він на ощуп добре гарячий
Дуняша• 08 августа 2023
Только побольше жидкости, может чая ромашкового. Если температуры нет, то жаропрнижающее не стоит давать просто так
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляДуняша
Та поки не давала, температура 37,8
Намазюкана нішою• 08 августа 2023
Ответ дляБла бла бла
Та поки не давала, температура 37,8
У моего бывает так целый день до 39 на ровном месте сбиваю когда уже 38.5 , она падает и подниманться, и все кроме температуры ничего скачет, играет, ест....так обычно сутки и все температура уходит и больше ничего нет. Педиатр наша говорит такое бывает когда организм сразу вирус убивпет.
Чумачечая Весна• 08 августа 2023
Ответ дляБла бла бла
Скоріш за все це вірус. У вас всі шанси вилікуватися до п’ятниці. Нехай у вас все буде добре!
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Дуже дякую, будемо старатись.
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Дякую, надіюсь так і буде
Воленс-неволенс• 08 августа 2023
Ответ дляБла бла бла
Пішов запальний процес
На 3 день може приєднатися бак інфекція
Треба здавати кров дивитись
Тоді аж антибіотик
На 3 день може приєднатися бак інфекція
Треба здавати кров дивитись
Тоді аж антибіотик
Бла бла бла
• 08 августа 2023
Ответ дляКнопус
А как вы вымываете пробки
Маю шприц з спец пробкою
Кнопус• 08 августа 2023
Ответ дляБла бла бла
Маю шприц з спец пробкою
А фотку можно? Или ссылку где брали? Будьласочка
Бла бла бла
• 09 августа 2023
Ответ дляКнопус
На пром
Бла бла бла
• 09 августа 2023
Ответ дляКнопус
Канюля