А ось і я• 09 августа 2023

Кок , пропуск 4 табл. Вагітність. Зайдіть

Дівчата пропустила 4 табл. Новінета . Пройшло 14 днів лишилось випити 3 таблетки . Мене щось нудить вже другий день і тяжкість в шлунку . Хтось вагітнів з пропуском таблетки . Можете порекомендувати, що прийняти щоб не зашкодило на вагітність якщо вона є .
Донька подруги• 09 августа 2023
Вы тест делали?
Natalyfoxyn• 09 августа 2023
Постинор если не прошло 3 дня. Всегда для перестраховки лучше пить
БезникаЯ• 09 августа 2023
А тест що каже?
І коли мають бути КД?
Мовчу, але хочу• 09 августа 2023
Был интим?
Донька подруги• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Еще неизвестно, есть беременность или нет, какие перестраховки ? 🤦🏻‍♀️
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Вы тест делали?
Ні, 2 тижні покаже?
БезникаЯ• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Судя из поста, то у автора нет намерений срывать беременность.
Она вроде как спрашивает что принять от тошноты, чтоб безопасно потенциальной беременности
Салт• 09 августа 2023
Звісно, пропустивши 4 таблетки Ви могли завагітніти.
Прийняти зараз Ви можете лише результат тесту на вагітність через декілька днів, а може вже і зараз
Донька подруги• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Ні, 2 тижні покаже?
Сделайте, а там видно будет
автор А ось і я • 09 августа 2023
Я пропустила четверту таблетку .
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Был интим?
Так
БезникаЯ• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Его пьют в первые дни после открытого полового акта.
Если прошло время, то уже опасно пить.
Моей подруге врач обяснял, что может быть тогда внематочная в таком случае
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляБезникаЯ
А тест що каже?
І коли мають бути КД?
Через 5-6 днів
Салт• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Я пропустила четверту таблетку .
Ви її взагалі не випили, чи з запізненням? І коли був інтим по відношенню до пропущеної таблетки?
Лагшмивара• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
постінор приймається якщо секс був не захищенний до овуляції. якщо вже після-пити його немає сенсу. якщо імплантація вже почалась-також немає сенсу
БезникаЯ• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Через 5-6 днів
Якщо ваше дивне самопочуття пов´язано таки з вагітністю, то тест покаже вже.
Бо поки не прикріпився ембріон ніяких симптомів нема ще
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляСалт
2 дня до пропущеної таблетки був інтим.випила з запізненням 17 годин
Киця-бриця• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Тогда это ваша мнительность.
Вероятность нулевая.
Салт• 09 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Тогда это ваша мнительность.
Вероятность нулевая.
Не нульова, але низька.
Natalyfoxyn• 09 августа 2023
Ответ дляЛагшмивара
Не имеет значения до овуляции или после
Кнопус• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Я пропустила четверту таблетку .
Тобто ви пропустили 1 таблетку, яка четверта в упаковці? Якщо за тиждень до пропуску не було сексу, то вагітність малоймовірна.
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Тогда это ваша мнительность.
Вероятность нулевая.
Дякую. Я вмію себе накрутити.
Лагшмивара• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Не имеет значения до овуляции или после
почитайте інструкцію і відгуки дівчат. він блокує овуляцію. все. якщо вже все відбулось підчас овуляції а тим більше пішла імплантація, там і позаматкова і викидні і все що хочеш.
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляКнопус
Був інтим до пропуску.
Лагшмивара• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Не имеет значения до овуляции или после
Передбачається, що в рекомендованих дозах левоноргестрел запобігає овуляції та заплідненню, якщо статевий акт відбувається в преовуляторній фазі, коли вірогідність запліднення максимальна. Препарат неефективний, якщо процес імплантації вже почався.
Джерело: https://compendium.com.ua/dec/271098/
Кнопус• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Через 5-6 днів
Автор, чому одразу не написати зрозуміло? Зараз яка таблетка в упаковці? Якщо чекаєте місячні, то можу припустити, що у вас залишилось 2-3 таб в упаковці. Вірно? І за час прийому цієї упаковки у вас був секс після пропущеної четвертої таблетки. Так? Ви користувались правилом пропущеної таблетки?
автор А ось і я • 09 августа 2023
Ответ дляКнопус
Сьогодні 19 та таблетка . Статевий акт був до пропущеної таблетки. Правилом пропущеної табл. .користувалася . Після пропущеної таблетки предохранялися 7 днів.
Перекус беру завжди• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Ви не вагітні.
Кнопус• 09 августа 2023
Ответ дляА ось і я
Тоді імовірність вагітності дуже низька. Допивайте упаковку, чекайте на місячні. В день, коли вам потрібно буде починати нову упаковку зробіть тест навіть якщо пройдуть місячні.
Залатавая• 09 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
То есть читать вообще не ваше, прошло 14 дней