ЕваАдамівнаРайська• Изменено 09 августа 2023

Хтось змінив свою думку про владу після викриття фактів про

Барабани, яйця по 17, нагородження артистів, подорожей депутатів? І так далі..

Я маю на увазі, тих, хто голосував за слуг народу і Зе, сподіваючись, що всі вони прості люди не з політики і тому прагнутимуть для Украіни кращого?

Які ваші думки зараз?

Тема не для срачу. Просто цікава динаміка
Результат:
вже голосів: 367
214 (58.31%) Не підтримувала ніколи
69 (18.8%) Більше не підтримую цю владу
61 (16.62%) Владу підтримую і далі
23 (6.27%) Мені все одно
lilyD• 09 августа 2023
Хто ж признається?
Божа роса в очах…
Олечечччка• 09 августа 2023
Я не голосовала за Зеленского и партию Слуга народа. То, что сейчас открывается приводит меня в ужас.... как так можно.... И еще больше меня ужасает то, что никто не несет наказания. Что с страной будет дальше.....
Оксана-004e• 09 августа 2023
Нет, не поменяла, как думала в 19 году, так и думаю
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Я також
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
Я також
Более того, я знала, что будет жопа, но не думала, что прям такая
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляlilyD
Хто ж признається?
Божа роса в очах…
Ну чого. Одна моя знайома через 2 тижні вже жалкувала
Для неї то була якась типу зомбація…
jesper• 09 августа 2023
не підтримувала, а з початком війни розчарована повністю, повний п..ц був з викриттям призначень президентом кротів з рашки на головні посади в СБУ
annac• 09 августа 2023
60% не підтримували ніколи , а где ж те 73%?
Олечечччка• 09 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
И какие ваши мысли?
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляОлечечччка
В мене так само.
А ще вони сваряться і хамлять союзникам.
Prervana• 09 августа 2023
Они мне и раньше были отвратительны и я недоумевала, как можно всерьез за Голобородька, героя сериала проголосовать. Это ж так и Альф может победить, и Гомер Симпсон...
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Агалогічно. Я очікувала того. Просто коли він їздив по світу і постійно якісь катаклізми і катастрофи ставались, я думала, Боже! То ж він в них всього на один день, а в нас постійно! Що ж буде з Україною.
Ну це трохи з містики, звісно.
А проста аналітика і перспективи - жахали.
kris.h• 09 августа 2023
Мої знайомі , що голосували за Зе новин не дивляться і не цікавляться . Навіть зараз , коли війна. Деякі взагалі приїхали з Польщі, проголосували, і поїхали назад. Зараз повертатися не збираються ,звичайно, у нас же війна.
lilyD• 09 августа 2023
Пекар писав

Пропоную на три роки заборонити виїзд всім, хто пропонує щось заборонити. Бо вони заборонять і втечуть, а нам із цим жити.

Те саме пропоную зробити з тими, хто пропонує надати державі право порушувати права громадян. Бо вони нададуть і втечуть туди, де держава права громадян не порушує, а нам із цим жити.
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляkris.h
Сумно це все
Leka_Leka• 09 августа 2023
а до 19 року було інакше?)
Indizhka• 09 августа 2023
Тема саме для срачу. До не ’слуг народу´ претензій нема?! Владу підтримую. Так , сподівались на краще, але наш народ ’непобєдім’ , ну реально мабуть треба тільки пороть показательно.
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
а до 19 року було інакше?)
Ви серйозно?
Leka_Leka• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
Ви серйозно?
так.

Тема саме для срачу)
golublexa3• 09 августа 2023
Не важно какие люди у власти, не важно кого мы выбираем, если система не меняется.
Даже если выбрать самых святых, это система их подомнет под себя.
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляIndizhka
Ну то не розводьте срач. Написали свою думку - Ок. Маєте право ж
elenze66• 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
а до 19 року було інакше?)
Була повномасштабна війна ? Гинуло стільки людей ?
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляgolublexa3
А хто і як має змінити систему?
alina 94• 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
так.

Тема саме для срачу)
Теж так вважаю
marata• 09 августа 2023
Ответ дляannac
Поховалися десь або виїхали бігом і строчать, що ніколи не повернуться
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
так.

Тема саме для срачу)
То не розводьте срач :)
Ваш комент провокативний
Leka_Leka• 09 августа 2023
Ответ дляelenze66
а... Ви з тих у кого тільки почалася війна? І люди не гинули? Не ховали нікого з 14 року? Не волонтерили? Не донатили? Не стикалися з системою? Ну нажаль я волонтерила 14-16 рік. Все те саме, владою не очаровувалася(
Клементина• 09 августа 2023
Ніколи не була за Зе
Да! - я порохобот))
Зате, в мене пів офісу в 2019 ’устали от войны’ і ’сколько можно наживаться на войне’ голосували за Зе : сидять тепер мовчать
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Особисто мене радує третій пункт. Ті хто змінили думку…
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляКлементина
Ніколи не була за Зе
Да! - я порохобот))
І я з вами :)