ЕваАдамівнаРайська• Изменено 09 августа 2023
Хтось змінив свою думку про владу після викриття фактів про
Барабани, яйця по 17, нагородження артистів, подорожей депутатів? І так далі..
Я маю на увазі, тих, хто голосував за слуг народу і Зе, сподіваючись, що всі вони прості люди не з політики і тому прагнутимуть для Украіни кращого?
Які ваші думки зараз?
Тема не для срачу. Просто цікава динаміка
Які ваші думки зараз?
Результат:
вже голосів:
214 (58.31%)
Не підтримувала ніколи
69 (18.8%)
Більше не підтримую цю владу
61 (16.62%)
Владу підтримую і далі
23 (6.27%)
Мені все одно
Ответ дляLeka_Leka
а... Ви з тих у кого тільки почалася війна? І люди не гинули? Не ховали нікого з 14 року? Не волонтерили? Не донатили? Не стикалися з системою? Ну нажаль я волонтерила 14-16 рік. Все те саме, владою не очаровувалася(
У мене вчора племінника хоронили. Другий пропав безвісти. Два брати воюють.
До 19 нічого такого не було. Більшість військові там були. А зараз майже кожна родина стикається з цим горем.
Ответ дляLeka_Leka
Тільки кількість загиблих в рази більша.
ViktoryjaG• 09 августа 2023
Уверена, что все они одинаковые и идут во власть, чтобы воровать. И Януковощ, и Порох, и этот, и сами, и их команда. Просто хлебные места. Из-за войны сейчас много вскрылось вот и все, а так по-тихому воровали бы, потом другие такие же придут на смену.
Вкусныйпончик• 09 августа 2023
Від нинішньої влади я нічого не чекала, тому й нема розчарування. Розчарування було після 2014 року, думала після вбивств на майдані люди при владі вже не крастимуть.
golublexa3• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
А хто і як має змінити систему?
Общественный контроль, контроль бизнеса....
Законы у нас нормальные есть, людей более менее нормальных выбрать можно, но это не значит что выбор сделали и можно расслабиться до следующих выборов. Оно так не работает, нужно контролировать любой их шаг, даже самая лучшая власть расслабиться и возьмется за дерибан если не будет общественного контроля.
Ответ дляМанула
Була в шоці від вибору-2019, зовсім не розуміла як у воюючий країні можна вибирати повного популіста та невігласа у політиці. Але навіть у страшному сні не могла уявити до яких жахливих наслідків це все призведе ...
Саме так.
От тоді я і зрозуміла, що навіть серед розумних з виду людей є так багато недалекоглядних і поверхневих
Ответ дляUkrainika
Які військові?
Військових у нас мало. Купа добровольців( Швидко як забулося, коли не торкалося. Що ж... У мене війна з 14 року, не закінчувалася. І багато знайомих загинуло ще тоді( І житло втратили також багато людей.
Ответ дляgolublexa3
Але хто це має зробити?
golublexa3• 09 августа 2023
Ответ дляViktoryjaG
100%
Ответ дляLeka_Leka
Які військові?
У мене дише знайомі військові тоді воювали.
Це мої особисті спостереження. Я ж написала «більшість»
golublexa3• 09 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Тоже самое. Поэтому был вопрос только времени, когда они возьмутся за привычное.
Я не прозрівала, бо ніколи не очаровувалась, більше того було смішно дивитись на 73%, які за нього проголосували, проте те, що країну не здали за три дні, хоча могли, суттєво покращило мою думку про цю владу. Зараз стали вилазити усі нюанси, про які раніше, наприклад при Кучмі, ви б і не дізнались, просто у війну вони дуже болісно сприймаються. Крадуть так само, як і завжди, когось ще таке дивує?..
Asteroidea• 09 августа 2023
Ответ дляlilyD
Хто ж признається?
Божа роса в очах…
Справа не в цьому. Вони всі не святі, всі крадуть та наживаються. Хіба Порошенко, Ющенко та інші не крали? Крали, тільки тоді це не так легко випливало та розголошувалось. Я голосувала не стільки за Зе, скільки проти По. Сказати що мені все подобається в Зе, то ні. А як далі буде, то подивимось.
Ответ дляиркин
Коли вибрали зе і його команду переважна більшість на Порадниці плескали в долоні, який він молодий, красивий і просунутий. Були подібні опитування і 70 % було на зе.
Тепер, виявляється, 50% його ніколи не підтримували.
Так, мабуть сидять тихенько, одні порохоботи не бояться писати😂