ЕваАдамівнаРайська• Изменено 09 августа 2023
Хтось змінив свою думку про владу після викриття фактів про
Барабани, яйця по 17, нагородження артистів, подорожей депутатів? І так далі..
Я маю на увазі, тих, хто голосував за слуг народу і Зе, сподіваючись, що всі вони прості люди не з політики і тому прагнутимуть для Украіни кращого?
Які ваші думки зараз?
Тема не для срачу. Просто цікава динаміка
Які ваші думки зараз?
Результат:
вже голосів:
214 (58.31%)
Не підтримувала ніколи
69 (18.8%)
Більше не підтримую цю владу
61 (16.62%)
Владу підтримую і далі
23 (6.27%)
Мені все одно
Ответ дляМанула
10 раз на день, а інколи і більше лунала повітряна тривога? Ви просинались від вибухів? Нескінченні безсонні ночі під ракети та щлюхеди? Під завалами гинули люди, яких ви знали?
Нет конечно, но тому врагу, что сейчас это делает, шоколадный регулярно ’приветики’ передавал, через Медведчука.
Ответ дляUkrainika
Тобто ви виправдовуєте крадівництво Зевлади під час війни тим, що і ті, попередні також крали?
Ви не жартуєте?
Так схеми залишились одні й ті ж, як і при кожному президентові, треба систему змінювати з олігархічної на народну, але якщо досі не змінили, наврядчи комусь вдасться
Кажуть, що як повилазять Порошенки/Тимошенки і їм подібні діло йде до завершення війни. Сподіваюсь, що ця тема перший дзвіночок)
Якщо що, то на виборах 2019 більшість голосувала не ’за Зе’, а проти ’Потроха’. Тому звичайно, що багато хто змінив думку. Але навряд чи в сторону Порошенка.
Ответ дляOl-a
Народная примета
trickywicky• 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
а... Ви з тих у кого тільки почалася війна? І люди не гинули? Не ховали нікого з 14 року? Не волонтерили? Не донатили? Не стикалися з системою? Ну нажаль я волонтерила 14-16 рік. Все те саме, владою не очаровувалася(
Ну з 14 по 22 рік ракети на голову щоденно не летіли, як не крути
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляkapira
колись була така шутка ’чому ті хто грають в покємонів і дивляться гру престолів одні й ті самі люди?’ потім прихильників гри престолів замінили на ’ голосують за зе’
в моєму оточенні саме так - тільки ті голосували за зе, яких я завжди вважала, м*яко кажучи, не дуже розумними
Среди моих знакомых, кто за него голосовал были учителя и фопы. Учителя ждали зп 4000 уе, фопы голосили, что будут налоги уменьшать, будет легко вести бизнес, будем жить лучше, чем в Европе
Надеюсь они довольны выбором и по зарплатам и по налогам и по рро
Ответ дляolyagol
Коли уйметесь? Ваша зелена .... проспала війну і 20% територій просрала, які зараз щоб відбити навіть не уявляю скільки життів положать.. замість того щоб мінувати все вони АСФАльтік клали а зараз і серіальчики знімають..а ви все шоколалний да шоколадний...
Ответ дляOl-a
Задоволені? Поржали? То що війна вигідна була Порошенку? Дайте вгадаю, ви зараз бєженка? З якої країни славите боневтіка?
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляMiere
А я могла. Приклали максимум зусиль, емігрували, бо відчували, що путін скористається шансом.
Який час думали, що ’перебдєли’. Але ні(.
І от живемо, не скажу що просто, бо еміграція це ніколи не просто...і тут хоп, знову зе-виборці поруч.
В шоколаді, на соцвиплатах, ключові інтереси - подовше посидіти, бажано не працюючи і не вивчаючи мову.
Як бур´ян, всюди проростуть...
Теперь ясно почему они поддерживают Зе
Ответ дляJave
а вы когда уйметесь? так достали со своим порохом. Вот зелю клоуном называют, но блин Петька сейчас больше на него похож))) И да, какие сериальчики? кто снимает?
Ответ дляМанула
да... Тема для мене цікава.
Виявилося що і війни не було, і люди не гинули, і аннексії також. І питок не було, і полону, І не ховали нікого(
Залишилося ще щоб мені написали про ’8 лет дамбили бамбас’ ’ЭтА все постановка’ (с). Що ж. Десь ділися ті, хто донатив з 14 року. Десь ділися ті, хто возив, допомогав відриваючи від себе. Десь ділися ті діти, яки виросли, втративши батьків, сім,ї, домівки. Ті що малювали чудові малюнки, робили янголів хлопцям. А ось тепер прийшла війна. Здаеться я жила у другій країні, у які тільки почалося. І люди тільки почали гинути. Дивовижна тема. А я регулярно була на похороні. Поки всі чудово жили, і їх просто не торкалося до 22 року.
Папоротник• 09 августа 2023
Ответ дляМанюнайтед
А типа если бы шоколадный петя выиграл выборы было бы по другому?
Він би зі своїм товаришем мертвечуком закінчив все як планувалося. І зброю б не просив.
Про всі вибори, в яких я приймала участь можу сказати лише одне: жодного разу я не голосувала ’за’ когось. Я голосувала проти сивочолого, голосувала проти зека.... І багато моїх знайомих також вибирали за цим принципом, на жаль.
Ответ дляMary_MMS
А хтось податки платив наросії вксь цей час зі свого заводика. І купував вугілля через прокладки для України задорого. Ротердам + )) і брехав брехав, брехав...
А ще були підірвані склади з розікраденою зброєю, Іловайськ, Донецький аеропорт...
А і зараз виявилось на 28 млрд!!!! недопоставки зброї попередньою владою.
Боже, остались еще те, кто верит в ту предвыборную заказуху, которая уже тыщу раз развенчана Еще бы про убийство брата вспомнили😂
Мы начали прозревать только сейчас, потому, что общественность начала проверять тендеры, мониторить фотки из личной жизни чиновников ков. Начало всплывать то, что скрыто было от наших глаз, но оно было! И ворье так привыкло к этим откатам и взяткам, что даже война не может уменьшить их аппетит. Кто- то свою жизнь отдает, а кто-то не может отказать себе еще в одном домике в Италии или отдыхе на Мальдивах.
Выбери мы Порошенко- воровали бы точно также . Эту систему даже война не ломает. Единственная разница- мне кажется, выбери мы По, путин бы не решился на полномасштабное вторжение. Все-таки он подумал, что дилетант у власти не справится и Украина падет за 3 дня.
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляПапоротник
Зброю с 24.02 дали не потому, что Зеленский просил правильно и красиво, а по другой причине
Ответ дляLeka_Leka
да... Тема для мене цікава.
Не чудово, війна була і до 2022. Але дехто ’закінчив її в своїй голові’ і не мав часу ’думати стратегічно’, запускав ’шатли’ в лютому 2022 до Криму, перед цим провівши розмінування...
Ответ дляolyagol
Навіть 1.5 років війни не причина почати думати.. 1.5 року віййни, велика кількість загиблих, руйнацій, знищена економіка
а в них все рівно шоколадний...
Flower Girl23• 09 августа 2023
Ответ дляиркин
Коли вибрали зе і його команду переважна більшість на Порадниці плескали в долоні, який він молодий, красивий і просунутий. Були подібні опитування і 70 % було на зе.
Тепер, виявляється, 50% його ніколи не підтримували.
Даже дело не во внешности... 73% купились на его предвыборные обещания, на то что да, он попытается всё изменить, на то что он - ’президент мира’ ... Сейчас он делает абсолютно всё диаметрально противоположное своим предвыборным обещаниям...(( Поэтому очень сомневаюсь, что среди 73%, у него много ’прихільників’ осталось...
Папоротник• 09 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
24.02 ніхто ніякої зброї не давав. Ніхто і подумати не міг, що Київ за три дні то лише вологі мрії недолюдей.
Ответ дляJave
То як наржались в 2019? Задоволенні результатом?
Та ні. Я відсміялась ще в 2014, коли 4-кілометрова колона Гіркіна йшла без перешкод зі Слов´янську до Донецьку, а Крим просто віддали без жодного пострілу. Нагадайте, будь ласка, хто був През?
А на виборах я голосую проти всіх вже років 20, після того як була в складі виборчої комісії.
Ответ дляNat-li
Пока тут все порохоботы в сборе, хочу спросить.
Да, в этой владе полно уродов. Но неужели вы свято верите, что ваши папередники чем-то отличались??? Типа этого, например.
Сьогодні Офіс Генпрокурора повідомив про підозру ще одному народному депутату. Мова йде про Руслана Демчака - нардепа VІІІ скликання від «Блоку Порошенка».
Екс-заступник Голови комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності підозрюється у відмиванні брудних грошей та легалізації злочинного майна. Для цього колишній нардеп укладав штучні біржові угоди.
Також Демчака звинувачують у маніпуляціях на фондовій біржі, завдяки яким він отримав 20 млн грн.
Единственное радует, что этих ублюдков начали по-тихоньку накрывать.
Для мене головна і найважливіша відмінність в тому, що Порох протистояв Путіну. Путін казав сам ’хто завгодно, лиш би не Порошенко’. Тобто той йому був як кістка в горлі.
Ну от політтехнології прибрали Пороха. Путін відчув шанс і скористався ним.
Так я це бачу.
*І якби не дії Пороха по озброєнню країни, були б ми вже украинским округом расіі.
Так я це бачу.
Ответ дляNat-li
Не смешите. При По не было такого, что 146 законопроэктов про личные хотелки-удовлетворялки власти, и только 147й про нужды армии