ЕваАдамівнаРайська• Изменено 09 августа 2023

Хтось змінив свою думку про владу після викриття фактів про

Барабани, яйця по 17, нагородження артистів, подорожей депутатів? І так далі..

Я маю на увазі, тих, хто голосував за слуг народу і Зе, сподіваючись, що всі вони прості люди не з політики і тому прагнутимуть для Украіни кращого?

Які ваші думки зараз?

Тема не для срачу. Просто цікава динаміка
Результат:
вже голосів: 367
214 (58.31%) Не підтримувала ніколи
69 (18.8%) Більше не підтримую цю владу
61 (16.62%) Владу підтримую і далі
23 (6.27%) Мені все одно
Asteroidea• 09 августа 2023
Ответ дляannac
60% не підтримували ніколи , а где ж те 73%?
Можливо не сидять зараз тут, а десь на роботі 🤷‍♀️
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляAsteroidea
Справа не в цьому. Вони всі не святі, всі крадуть та наживаються. Хіба Порошенко, Ющенко та інші не крали? Крали, тільки тоді це не так легко випливало та розголошувалось. Я голосувала не стільки за Зе, скільки проти По. Сказати що мені все подобається в Зе, то ні. А як далі буде, то подивимось.
Тобто ви виправдовуєте крадівництво Зевлади під час війни тим, що і ті, попередні також крали?
Ви не жартуєте?
lorena28071970• 09 августа 2023
Ответ дляannac
Я,наприклад, але цим зараз даже соромлюсь.
иркин• 09 августа 2023
Ответ дляtanya_217
Моя мама наприклад всіх закреслила в бюлетені, а такі бюлетені зараховуються переможцю ділянки.
Не смішіть, такі бюлетні визнаються недійсними і ніяк не зараховуються.
Клементина• 09 августа 2023
Для мене показово ось це відео
’казали буде доллар по 45, буде війна’
І це в 2019. Тобто, якісь розумні люди йому ще тоді це все казали.
Ну зато ’хоть поржем и хуже не будет’
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляКлементина
Для мене показово ось це відео
’казали буде доллар по 45, буде війна’
Ну зато ’хоть поржем и хуже не будет’
https://youtu.be/Wk4qZVkoJ2Q
Тоді був популярний стьоб : «а то Путін нападе?»
Leka_Leka• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
У мене дише знайомі військові тоді воювали.
Це мої особисті спостереження. Я ж написала «більшість»
а у мене жодного. Зараз теж назівають військовими тих, хто сидів у кріслі, грав у театрі, боровся на рінгу, пахав на полі, мав бізнес, працював на заводі. Тільки зараз через 2-3 місяці раптом - військовий, тоді одразу. Перші у полях були у шортах і шлепках. Ілловайськ, Волноваха, збитий лікак, де були майже всі з моєї Дніпропетровщини. Там військових майже не було.Всі були мирними людьми. До війни.
иркин• 09 августа 2023
Ответ дляkuskus
Я не прозрівала, бо ніколи не очаровувалась, більше того було смішно дивитись на 73%, які за нього проголосували, проте те, що країну не здали за три дні, хоча могли, суттєво покращило мою думку про цю владу. Зараз стали вилазити усі нюанси, про які раніше, наприклад при Кучмі, ви б і не дізнались, просто у війну вони дуже болісно сприймаються. Крадуть так само, як і завжди, когось ще таке дивує?..
А хіба в перші 3 дні зе не пропав з радарів і лише на 3й повернувся, коли зсу-шники показали шалений опір?
golublexa3• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
А як? Чисто технічно?
Ну наприклад, заходити на Прозоро дивитися які витрати по вашому регіону, якщо закупівля ’барабанів’ , піднімаєте бучу у місцевих пабліках , у нас в місті зрараз це + - працює, влада напрягається коли хтось виходе в загальний простір з такими фактами.
иркин• 09 августа 2023
Ответ дляlorena28071970
Але вистачає чесності визнати цей факт - дуже цінна людська якість. Ріспект.
Asteroidea• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
Ви не жартуєте?
Ні, не виправдовую. Навпаки мені прикро, що за весь час незалежності не було жодного гідного президента, що не змінилась система та не припинили красти. Моя субʼєктивна думка, що якби у влади залишився По, то дійсно Київ взяли за 3 дні. Він у 2014 віддав Донбас і зараз здав би всю Україну. А те, що він здав Донбас я знаю 100% від тих, хто там воював у 2014.
angelo4ka• 09 августа 2023
Ответ дляelenze66
Була повномасштабна війна ? Гинуло стільки людей ?
Не было, но кто-то обещал АТО закончить за 3 месяца
Клементина• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
Ага!
Теж пам´ятаю як всі стібались
Тепер у нас є все
І кінець епохи бідності
І кінець епохи брехні
Весна прийшла - всіх посадиди
І путін не напав.
А щоб закінчити війну - треба просто перестати стріляти.
І в мене також питання ’Хто зараз заробляє на війні?’
І чи не хоче Зе вибачитися на колінах перед родинами загиблих?
Kids Store• 09 августа 2023
После яиц по 17 уже все стало ясно. Ну и еще принудительная вакцинация и планы на цифровые деньги тоже не внушают доверия.
olyagol• 09 августа 2023
Не изменила, не считала, что данная власть будет безупречная. А никто не был в шоке в 14, в 15 году? Какая ’прекрасная’ была власть,что за 5 лет войну лишь заморозила, даже не пытаясь вернуть хоть что-то, только и наживались на том АТО.
Манюнайтед• 09 августа 2023
А типа если бы шоколадный петя выиграл выборы было бы по другому?
Niffler• 09 августа 2023
Я не голосовала за этих клоунов и других отговаривала.
Ello• 09 августа 2023
Тема не для срачу, ми порошенковська секта просто побалакать прийшли. Ой уйміться вже. Мільон тем ’не для срачу’ в день від вашого фан-клубу.
super-kidd• 09 августа 2023
У вас якась голосувалка - без вибору))
Що не вибери - дупа.
Якшо тезисно:
1) Владу підтримую.
2) Що якийсь відсоток покидьок там є - сумнівів ніколи не було, це не можливо навіть статистично, в мене були реалістичні очікування
3) В цілому - на ту ситуацію, що відбувається - все іде максимально гарно
Клементина• 09 августа 2023
Ответ дляangelo4ka
А хтось заглядав в очі путіну і бачив там мир.
Хтось казав, що треба просто перестати стріляти.
Займався розведенням військ на Донбасі, при чому відходили тоді тільки наші. Русня лишалась на місці.
Хтось будував дороги і похерив весь схід, хоча ще з 2019 йому казали про війну
Nat-li• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
І я з вами :)
Кто б сомневался
Zarevna• 09 августа 2023
Хм, 59% никогда не поддерживали. А кто ж голосовал?😄
olyagol• 09 августа 2023
Ответ дляиркин
Вы шось путаете, его первое обращение было в 6 утра 24 февраля, затем мы его видели ежедневно, по его виду казалось, что он не спит совсем.
Манула• 09 августа 2023
Ответ дляelenze66
Одна знайома ( не втікла). строчить на ФБ ´Давайте поможем Владимиру Александровичу, ему так тяжело´ . Нас є..ть, а ми крєпчаєм.
І в мене така є, так і продовжує мантрувати ’найкращий президент’ ...
kuskus• 09 августа 2023
Ответ дляиркин
Це ви самі придумали чи хтось підказав?
Asteroidea• 09 августа 2023
Зе не святий, та при його президентстві теж крадуть, але він гідно повів себе з початком повномасштабного вторгнення та відстоює незалежність України.
Критикувати президента сидячі на дивані легко, я вже давно зрозуміла, що це форум політологів та військових експертів, які ще 2 роки тому були вірусологами та імунологами
Mashulenka• 09 августа 2023
А где промежуточный вариант? Что ранее поддерживала а сейчас возникли вопросики после барабанов или овощечисток, но это не значит, что я от них полностью отреклась.
angelo4ka• 09 августа 2023
Ответ дляКлементина
Тот президент не заглядывал, просто сказал: закончу АТО и где ..? Построил кулявлоб забор от комаров , вот и все опасения от рашки
Mary_MMS• 09 августа 2023
Ответ дляКлементина
А хтось податки платив наросії вксь цей час зі свого заводика. І купував вугілля через прокладки для України задорого. Ротердам + )) і брехав брехав, брехав...
А ще були підірвані склади з розікраденою зброєю, Іловайськ, Донецький аеропорт...
А і зараз виявилось на 28 млрд!!!! недопоставки зброї попередньою владою.
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляОлечечччка
И какие ваши мысли?
Меня за них забанят