ЕваАдамівнаРайська• Изменено 09 августа 2023

Хтось змінив свою думку про владу після викриття фактів про

Барабани, яйця по 17, нагородження артистів, подорожей депутатів? І так далі..

Я маю на увазі, тих, хто голосував за слуг народу і Зе, сподіваючись, що всі вони прості люди не з політики і тому прагнутимуть для Украіни кращого?

Які ваші думки зараз?

Тема не для срачу. Просто цікава динаміка
Результат:
вже голосів: 367
214 (58.31%) Не підтримувала ніколи
69 (18.8%) Більше не підтримую цю владу
61 (16.62%) Владу підтримую і далі
23 (6.27%) Мені все одно
Olya Rybka• 09 августа 2023
Ответ дляelenze66
Була повномасштабна війна ? Гинуло стільки людей ?
А кто начал войну? Наша власть?
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
В мене так само.
А ще вони сваряться і хамлять союзникам.
Это провокация, для нее есть цель
Mary_MMS• 09 августа 2023
Ответ дляolyagol
Вы шось путаете, его первое обращение было в 6 утра 24 февраля, затем мы его видели ежедневно, по его виду казалось, что он не спит совсем.
Вона не путає, вона маніпулює, порохоботи підігнали нову методику. Пробує чи піпл схаває.
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
а до 19 року було інакше?)
У многих да
olya8385• 09 августа 2023
Ніколи не підтримувала жодну владу, вона вся корупційна, коли була графа проти всіх ставила її, потім не ходила на вибори
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
А хто і як має змінити систему?
Прастой парень какая разница перестать стрелять
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляКлементина
Ніколи не була за Зе
Да! - я порохобот))
Зате, в мене пів офісу в 2019 ’устали от войны’ і ’сколько можно наживаться на войне’ голосували за Зе : сидять тепер мовчать
Это хорошо, что молчат, хуже когда и сейчас рубашки за них рвут
Гл@ша• 09 августа 2023
Не голосувала за Зе, але давайте відверто всі крадії яких зараз викривають й т.д вониж не свіже спечені вони плавно дісталися нам у спадок, а потім розмножилися і вже їхні діти якоби нові обличчя прийшли на їх місця вже більш нагліші. До чого все це я веду? До того що взростилося все це задовго до Зе, Порошенка .
Марина310385• 09 августа 2023
Ответ дляКлементина
Ніколи не була за Зе
Да! - я порохобот))
А що Порох для Вас це Бог і не було б корупції? Ну-ну !!!
РИло там в пушку ого-го.

Тому я, ні за кого!!!
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляangelo4ka
Тот президент не заглядывал, просто сказал: закончу АТО и где ..? Построил кулявлоб забор от комаров , вот и все опасения от рашки
Ну так ви д обрали іншого, щоб було НЕ так?
завжди_посміхаюсь• 09 августа 2023
З 1991 року при владі завжди були ті,кому було начхати на Україну.
Крали всі і багато,але тільки зараз почали про це гарно говорити...Вас напрягає те,що про це все стало відомо?чи ви думаєте що до 2019 ніхто нічого не крав?
Марина310385• 09 августа 2023
Ответ дляViktoryjaG
Уверена, что все они одинаковые и идут во власть, чтобы воровать. И Януковощ, и Порох, и этот, и сами, и их команда. Просто хлебные места. Из-за войны сейчас много вскрылось вот и все, а так по-тихому воровали бы, потом другие такие же придут на смену.
100%!!!!!
Miere• 09 августа 2023
Ответ дляkris.h
Мої знайомі , що голосували за Зе новин не дивляться і не цікавляться . Навіть зараз , коли війна. Деякі взагалі приїхали з Польщі, проголосували, і поїхали назад. Зараз повертатися не збираються ,звичайно, у нас же війна.
А моя колега за нього голосувала. І зараз за. Сидять тепер в Німеччині всією родиною, мріє закріпитися.
Mary_MMS• 09 августа 2023
Ответ дляОксана-004e
Чому ваш сивочолий її не змінив? І грузинів запрошував і брехав заходу що зробив революцію в судовій системі. А по факту голова конституційного суду колаборант з подачі Порошенка...
І коли йому вручали повістку з´явитися до суду як він тікав, тобто сам не виконував закон. При тому верещав що корумповані суди... які ж він сам звалився що почистив.
От де сюр...
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
а до 19 року було інакше?)
А в нас до 19 року чоловіки також були невиїзні?
Miere• 09 августа 2023
Ответ дляиркин
Коли вибрали зе і його команду переважна більшість на Порадниці плескали в долоні, який він молодий, красивий і просунутий. Були подібні опитування і 70 % було на зе.
Тепер, виявляється, 50% його ніколи не підтримували.
Бо беніну ботоферму закрили
nezhinka• 09 августа 2023
Не підтримувала ні Зе, ні По. Тепер підтримую нинішню владу. Підтримую усіх своїх, бо вони свої. Та й є речі, з якими Зеленський справляється так, як ніхто б не справився. А розхитувати човен під час бурі - дурна ідея.
kapira• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
І я з вами :)
колись була така шутка ’чому ті хто грають в покємонів і дивляться гру престолів одні й ті самі люди?’ потім прихильників гри престолів замінили на ’ голосують за зе’

в моєму оточенні саме так - тільки ті голосували за зе, яких я завжди вважала, м*яко кажучи, не дуже розумними
Nat-li• 09 августа 2023
Пока тут все порохоботы в сборе, хочу спросить.
Да, в этой владе полно уродов. Но неужели вы свято верите, что ваши папередники чем-то отличались??? Типа этого, например.

Сьогодні Офіс Генпрокурора повідомив про підозру ще одному народному депутату. Мова йде про Руслана Демчака - нардепа VІІІ скликання від «Блоку Порошенка».
Екс-заступник Голови комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності підозрюється у відмиванні брудних грошей та легалізації злочинного майна. Для цього колишній нардеп укладав штучні біржові угоди.
Також Демчака звинувачують у маніпуляціях на фондовій біржі, завдяки яким він отримав 20 млн грн.

Единственное радует, что этих ублюдков начали по-тихоньку накрывать.
иркин• 09 августа 2023
Ответ дляkuskus
Це ви самі придумали чи хтось підказав?
Я уточнила.
Mary_MMS• 09 августа 2023
Ответ дляUkrainika
Вас тільки це турбує? Тобто що рашка почала повномасштабне вторгнення пох?
olyagol• 09 августа 2023
Ответ дляkapira

Началоооось, было уже))) Вы у нас только самые умные и образованные
irina18• 09 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Умничка! ’Золотые слова’
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляAsteroidea
Ні, не виправдовую. Навпаки мені прикро, що за весь час незалежності не було жодного гідного президента, що не змінилась система та не припинили красти. Моя субʼєктивна думка, що якби у влади залишився По, то дійсно Київ взяли за 3 дні. Він у 2014 віддав Донбас і зараз здав би всю Україну. А те, що він здав Донбас я знаю 100% від тих, хто там воював у 2014.
Так а юго-восток порох сдал 24.02? На Киев открыл проход порох?
Оксана-004e• 09 августа 2023
Ответ дляangelo4ka
Не было, но кто-то обещал АТО закончить за 3 месяца
А больше хотели - перестать стрелять. Ну он свое обещание выполнил
Манула• 09 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
а до 19 року було інакше?)
10 раз на день, а інколи і більше лунала повітряна тривога? Ви просинались від вибухів? Нескінченні безсонні ночі під ракети та щлюхеди? Під завалами гинули люди, яких ви знали?
Ksu160576• 09 августа 2023
Удалено администрацией...
автор Ukrainika • 09 августа 2023
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Під час страшної повномасштабної війни?
Нина____• 09 августа 2023
Ответ дляОлечечччка
Я не голосовала за Зеленского и партию Слуга народа. То, что сейчас открывается приводит меня в ужас.... как так можно.... И еще больше меня ужасает то, что никто не несет наказания. Что с страной будет дальше.....
А по чьей инициативе будет наказание? Все боятся рот раскрыть. Я тоже за него не голосовала
Miere• 09 августа 2023
Ответ дляМанула
Була в шоці від вибору-2019, зовсім не розуміла як у воюючий країні можна вибирати повного популіста та невігласа у політиці. Але навіть у страшному сні не могла уявити до яких жахливих наслідків це все призведе ...
А я могла. Приклали максимум зусиль, емігрували, бо відчували, що путін скористається шансом.
Який час думали, що ’перебдєли’. Але ні(.
І от живемо, не скажу що просто, бо еміграція це ніколи не просто...і тут хоп, знову зе-виборці поруч.
В шоколаді, на соцвиплатах, ключові інтереси - подовше посидіти, бажано не працюючи і не вивчаючи мову.
Як бур´ян, всюди проростуть...