От виникло питання. Знайшли будинок на олх. Продаж через агентство. Цікаво, чому покупець плате % за купівлю, а не продавець (може і плате, але не знаю цього точно). А ріелтор виступає тільки посередником і по факту тільки виставили оголошення на сайті. Не він же нам його шукав. Аби ми користувались його послугами, що він нам його знайшов це інша розмова.
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Это не умовы, это шахрайство бессовестное
розкажіть це Цивільному кодексу або зверніться до суду
Бджолина королева• 09 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
скажімо так. ріелтор- це людина,яка приймає купу дзвінків,коли здається квартира чи продається. Приклад, я здаю квартиру.Дзвоню ріелтору,кажу вимоги свої до орендарів. Все. Їй дзвонять люди,вона відсіює тих,хто не підходить.Я не приймаю 50 дзвінків вдень. Це її робота. Але я їй не плачу,бо за правилами платить орендар. Я нікого не шукаю,я просто чекаю людей,які мені підійдуть. Далі. Маю знайомого,його виселили ,бо продається квартира і з*їхати треба за 2 тижні. Почав шукати сам. Нічого немає- або убиті такі,що там ,певно,бомжі жили, або дуже дорого.ВІн Шукав сам на ОЛХ, Ріелтор _зло,Дом РІа. Нуль. звернулись до ріелтора,завтра вже заселяється. за 2 дні знайшли прекрасний варіант в Києві(На Нивках півбудинку приватного з окремим входом за 4500 грн).Хазяйка виїхала,тож по факту там нема нікого.
Просто ви знайшли самі,але виставило агентство,бо люди які здають чи продають не хочуть відповідати увесь день з 8 ранку на тел.дзвінки. Я ,наприклад,не можу. Кого не влаштовує - шукає сам від хазяїв,але таких варіантів,тим більше зараз,просто мізер. Я ніколи сама нічого не здаю. я я скинула фото квартири,сказала вимоги до квартирантів. і все. в мене голова не болить ні за що.
Риелтору за комфорт, я надеюсь, вы оплатили сл своего кармана или на арендаторов повесили?
Щедрик ведрик• 09 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Как принято в нашей стране- за все платит покупатель. И не только квартир.а любого товара. Нового ничего изобретать не буду и не собираюсь.
когда массово и повсеместно будут другие правила- тогда я заплачу. Но пока все издержки на покупателе
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляCarin
Это называется эксклюзив ) Хозяева не хотят заключать этот вид договора, в основном, потому что им удобно, что на их объект набрасывается и рекламирует куча посредников. Кто первый приведет клиента - того и тапки, то бишь квартира. Плюс при эксклюзиве труд риэлтора оплачивает продавец по договору.
Есть еще один немаловажный момент: в эксклюзивном договоре четко указаны сроки, за к-рые посредник должен управиться (иначе поработает бесплатно), и еще доп. факторы, в том числе снижение цены, если она не соотв. рыночной. Если владелец упирается, то посредник отказывается от ответственности за свои обязательства.
Вроде я верно передала суть.
Понятно, что на эксклюзивы идут только дельные риэлторы и серьезные хозяева.
Вроде я верно передала суть.
Так і має працювати ринок - з відповідальністю всіх сторін. А не та дичина, яка коїться зараз в цій сфері
Невгамовна шахиня• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
І ці люди голосують, дітей народжують
Да, и риэлторам не платят.
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Да, и риэлторам не платят.
звичайно, бо ’риЭлторов’ в природі не існує, то як їм платити?
Татьяна_М5• 09 августа 2023
Ответ дляAnaKol
испытательного срока не было, сначала был контракт на 3 месяца, потом еще на 3, а позже переезд в германию и в филиале той не фирмы, в которой работала в Польше, работала и в Германии) сфера айти)
А теперь вернёмся к нашим баранам. В какой стране вы брали долгосрочный контракт на аренду? Если у вас контракт на работу на 3 мес, как вам могут предоставить аренду на год? И конечно же, если вы снимаете на 3 мес, то как с вас риелтор может взять за месяц? Аренда на короткий период обычно дороже и там уже включены все затраты
Татьяна_М5• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Можу Вам показати свою умову, на той момент в мене не було ніякої роботи в Польщі. Власне, і зараз нема. На зйомі ми прожили до жовтня, потім купили власну.
Вы уже написали, что сняли квартиру без агенства
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
де я таке писала про конкретно цю квартиру? Ми знімали по-різному: і без агенства, і з агенством. Дану квартиру знімали через агенство, бо вона нам ідеально підходила по розташуванню і по ціні. Знайомим знайшла, оскільки добре знаю польську, напряму від власника. До війни теж для сина зняла без агенства, напряму
Стервочка• 09 августа 2023
Ответ дляНаездница
У нас риелиер полность занимался продажей, а потом и покупкой жилья.
Ви ж йому й оплачувати послуги з продажу?
Стервочка• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну на риелторе показы недвижимости
Владелец не хочет размещать, ходить на показы, хочет приехать на сделку и все
Мы так участок покупали - объявлений от владельца не было, только от агентства.
Ну раз не хоче власник сам не хоче то нехай оплачує свої хотілки сам, покупець при чому?
Стервочка• 09 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Риелторы разные бывают.Наша нас возила в другой город,помогала узаконить постройку.Еще они должны проверять все ’грехи’ по дому,квартрире-прописки,долги,залоги и т.д вместе с нотариусом.Т.е.Вы фактически должны получить ’чистое’ жилье с ’чистой’ документацией,чтоб не было потом сюрпризов.
Повинні, але якщо цього не зробили чи неякісно зробили то з них взятки гладкі. Все важливе перевіряє нотаріус, з нього хоч якийсь спрос і контроль.
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляСтервочка
за достовірність документів взагалі несе відповідальність їхній власник, навіть не нотаріус.
оксюморон• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Ні
У нас деятельность риелтеров никакими законами не регулируется. Так что смело можно пользоваться их услугами, а по окончанию слать нафиг. Кроме обидок и угроз (не более) это ничем не грозит
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляоксюморон
регулюється Цивільним кодексом.
це договір про надання послуг.
якщо буде час, можу знайти судові рішення на користь ріелторів
це договір про надання послуг.
Указка• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну на риелторе показы недвижимости
Так пусть владелец и платит ! Почему должен покупатель ?
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляоксюморон
можете ознайомитись
Б´ю байдики• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Такие правила)
Не хочешь - не покупай
Агентство помогало нам в оформлении у нотариуса , переводом денег через банк, нас это устраивало, времени не было всем заниматься
Не хочешь - не покупай
чем они вам ’помогали’ у нотариуса? свечку держали?)))
Б´ю байдики• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Це міф
Нотаріус перевіряє тільки в межах своїх повноважень
да да... а остальное риелтор. ой насмешили
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
де ви таке в мене прочитали? покажіть, будь ласка.
посміємось разом.
Білий Лосик• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну на риелторе показы недвижимости
тоді і платити має продавець
Некомильфо• 09 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
ага, свечку
свой стеб при себе оставьте
Білий Лосик• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Це міф
а як ще треба перевіряти?
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
регулюється Цивільним кодексом.
це договір про надання послуг.
Дивіться, покупець, знаходить десь на чайті оголошення, телефонує, дивиться квартиру і орендує/купує її. У нього немає ніякого договора ні з яким ріелтором, навіть якщо того ріелтора винаймав вдасник. Яким чином суд зобов´яже покупця платити цьому ріелтору? ))))) Якщо договір був, то так, без питань. Але в 99,9 немає їх навіть з власниками
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ніяким
Йдеться про обов´язок сплатити за послуги саме за договором
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Ніяким
Отож. Просто тут багато хто пише про те, що саме покупець за все має платити. Але якщо не було б договору і у власника (з вашого прикладу судового рішення), то нічого би ріелтор не отримав.
Це має бути врегульовано - робота тільки за договорами, хто договір вкладав, той платить. Якщо і покупець, і власник винаймали ріелторів, то кожний платить своєму, як там у них в договорах прописано. Тоді і не буде стільки непорозумінь і несправедливих стягнень з покупців.
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це і врегульовано, цивільним законодавством. Але як люди самі не хочуть працювати за угодою, то хто ж їх примусить?
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Де прописано в кодексі, що має платити покупець (третя особа) за відносини між власником і ріелтором? ) Нічого ріелторам страждати, що їх ніби-то ’кидають’ якщо вони самі працюють не за законом
Морковку дай• 09 августа 2023
Продавала, купляла нерухомість тільки з ріелтором. Мені так краще. Зараз здаю квартири у Києві також тільки через ріелтора. Прихожу тільки на підписання договору. Мені так влаштовує.
Спочатку сама виставляла оголошення на різних сайтах, типу від власника. Це був треш !!!
Тому я зараз здаю виключно тільки через посередника.
Пару раз потенційні квартиранти намагалися знайти мій телефон через сусідів та консєржку. Але я ніколи не приймала таку гру.