От виникло питання. Знайшли будинок на олх. Продаж через агентство. Цікаво, чому покупець плате % за купівлю, а не продавець (може і плате, але не знаю цього точно). А ріелтор виступає тільки посередником і по факту тільки виставили оголошення на сайті. Не він же нам його шукав. Аби ми користувались його послугами, що він нам його знайшов це інша розмова.
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну на риелторе показы недвижимости
Владелец не хочет размещать, ходить на показы, хочет приехать на сделку и все
Мы так участок покупали - объявлений от владельца не было, только от агентства.
Ну так тоді хазяїн і платить рієлтору ) Хто його наймав, за кого він роботу робив, той і платить. Логічно ж
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Конечно. Когда снимали квартиру, мы платили месяц аренды агенству и арендодатель, не знаю сколько. Когда покупали квартиру, тоже платили агенству, и мы, и продавец
так, ми - аналогічно
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляЦигарний шланг
В любом случае платит покупатель, независимо от того, из чьих рук получает риелтор
І де справедливість??
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Так хозяин не хочет заморачиваться. Нет времени сидеть на телефоны и отвечать на звонки, ездить 10 раз показывать квартиру. Для этого он нанимает риелтора. Не хотите через риелтора - ищите другую квартиру, которую хозяин сдаёт сам.
+1, теж не розумію в чому проблема. Зараз якраз шукаю собі квартиру, практично на всіх сайтах є фільтр ’від власника’. В чому проблема поставити собі такий фільтр і відслідковувати пропозиції?
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
А головне, що коли таких спитаєш чи вони всі податки заплатили з грошей, за котрі купують квартиру, то реакція, як у біснуватих від ладану))))
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Тому що неможливо скасувати Цивільний кодекс, якщо у двох словах
Де у цивільному кодексі регламентовано, що завжди за послуги рієлтора має платити покупець? ))
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Чего ’не бачила’? Она не знала, какие документы можно сделать для законной продажи. В министерстве со второго раза рассказали.
ну ваша розповідь трохи сумбурна, то я тільки тепер зрозуміла, що до чого.
зазвичай нотаріуси якщо й консультуються, то в своїх відділах нотаріату обласних управлінь юстиції
хіба шо в вашої якісь особисті знайомства саме в міністерстві.
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а чого ви в мене питаєте?
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Блин, да если не устраивают условия, не покупайте
Ищите от владельца объявы
Того, кого всё устраивает, покупает от риелтора
Ищите от владельца объявы
вже 4 халявщики під Вашим постом поставили свій висячий ’кінець’, пардон, палець
Закусенец• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
І? продавайте свою - будете і ви нічого ’не теряет’.... чудні люди, однако
Так и делала) и ничего не имею против риэлтора, если он хорош
Щедрик ведрик• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
точно
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Я тоже покупала через агентство, но их услуги стоили 200 баксов. Вот это та цена, которую я могу и хочу оплатить, а не 15-20 тыщ
хотіти будете, коли будете своє продавати. Все решта - не подобається, значить шукаєте далі
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
а чого ви ліпите пальці вниз? то так і є.
а чого пес норовить догнати свій хвіст і вкусити?
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляЧесно брешу
Зачем запрещать? Потому что покупателям так хочется? 😂
Ищите от хозяина тогда. Но таких объявлений почти нет. Потому что риелтор - это удобно для продавца. Может платить и продавец конечно, но он на эту сумму поднимет стоимость квартиры.
Как вы все не понимаете, такие правила сложились потому, что хорошего жилья значительно меньше, чем желающих его купить. Поэтому условия диктуют продавцы.
Зробить дорожче - зменшить конкурентоспроможність своєї квартири )) Цей ринок потребує регулювання і нормальних законів про діяльність рієлторів. Хто найняв, той і має платити. Це нормальна практика і в інших країнах так і працює. От і тут вже вище писали приклад
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Тоесть, вам в Польше и в Германии, без наличия рабочего контракта, без проблем сдавали жильё? Пишите исче
Я в Польщі 20.03.2022 без ніяких контрактів зняла квартиру, тільки кауція була в розмірі місячної оренди.
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Я согласна платить определённую сумму, например 1000 грн за аренду и 500 уе за продажу. Не более.
на що Ви згідні - то виключно Ваші проблеми)))) є умови купівлі-продажу чи найму, кому не підходить - шукають далі
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
У покупателя есть право выбора
Если он не хочет работать с риелтором, то ищет владельца или другое жилье по объявлению от хозяина
Живчик-счастливчик• 09 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
скажімо так. ріелтор- це людина,яка приймає купу дзвінків,коли здається квартира чи продається. Приклад, я здаю квартиру.Дзвоню ріелтору,кажу вимоги свої до орендарів. Все. Їй дзвонять люди,вона відсіює тих,хто не підходить.Я не приймаю 50 дзвінків вдень. Це її робота. Але я їй не плачу,бо за правилами платить орендар. Я нікого не шукаю,я просто чекаю людей,які мені підійдуть. Далі. Маю знайомого,його виселили ,бо продається квартира і з*їхати треба за 2 тижні. Почав шукати сам. Нічого немає- або убиті такі,що там ,певно,бомжі жили, або дуже дорого.ВІн Шукав сам на ОЛХ, Ріелтор _зло,Дом РІа. Нуль. звернулись до ріелтора,завтра вже заселяється. за 2 дні знайшли прекрасний варіант в Києві(На Нивках півбудинку приватного з окремим входом за 4500 грн).Хазяйка виїхала,тож по факту там нема нікого.
Просто ви знайшли самі,але виставило агентство,бо люди які здають чи продають не хочуть відповідати увесь день з 8 ранку на тел.дзвінки. Я ,наприклад,не можу. Кого не влаштовує - шукає сам від хазяїв,але таких варіантів,тим більше зараз,просто мізер. Я ніколи сама нічого не здаю. я я скинула фото квартири,сказала вимоги до квартирантів. і все. в мене голова не болить ні за що.
бо за правилами платить орендар
Де таке написано? ))))))
Чесно брешу• 09 августа 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Квартиры улетают. Ни одна не задержалась. У меня опыт Киева. Кому не нравятся условия - проходят мимо. В покупателях недостатка нет. С арендой то же самое.
Тракторні війська• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
Обращаю ваше внимание, что вы абсолютно некомпетентны в теме дискуссии.
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Все реально, но не так быстро. Есть испытательный срок, потом временный контракт на короткий период ( месяц-три), потом постоянный. Потому меня удивило и заставило сомневаться в правдивости ваших слов.
Можу Вам показати свою умову, на той момент в мене не було ніякої роботи в Польщі. Власне, і зараз нема. На зйомі ми прожили до жовтня, потім купили власну.
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
И да , риэлтер ничего не продает . Потому что продать можно только то , что тебе принадлежит .
ух ти, треба сказати супермаркетам і магазинам. що у них незаконна діяльність, бо вони продають те, що їм не належить))))
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
ну так за це й мова
хто музику замовляє, той її оплачує
а так власники дають ’добро’ на продаж своєї нерухомості ріелторам, але платить за це не хочуть. бо то хай лох-покупець сплатить, бо йому нікуди діватись.
хто музику замовляє, той її оплачує
чому нікуди діватись? шукати об’яви ’від власника’
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
в нас теж
і вже і судові рішення на користь ріелторів
коли робота виконана за договором, але не сплачена.
І це правильно. я б в такому випадку одинаково заставляла заплатити і кидалу-власника і хитрозадого покупця. Страх не люблю таких слимаків
Ответ дляКрошка Енот
значить, шукаєте такого орендодавця, у котрого оплата ріелтора закладена вже в ціну. Але ж вам хочеться подешевше)))
ООоо боже, колись люди не будуть робити завчасних висновків, але поки є ви.
Я виходжу лише напряму з господарем, без рієлторів. Тому мені не цікава закладена оплата рієлтора в ціну, чи ні. Я вище відповіла, що вважаю, що хто найняв рієлтора, той і платить. Все. Це справедливо.
Некомильфо• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Да пусть ставят на здоровье)
Пффф 100%• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Вообще-то , магазин ( или супермаркет ) купил товар , который у него на полках , у производителя . И продает уже свой товар дальше .
Українська Мрія• 09 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Это не халявщики, а люди, которые не хотят быть д...ками.
Снегопадка• 09 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
так, абсолютно
ви безперечно праві.
Крошка Енот• 09 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
та мені до лампочки. ріелтори були,є і будуть. а от самостійно з часом ніхто нічого не здасть. як відходять стихійні ринки потрохи,так і це. заможних орендаторів у нас чимало,тому вони можуть платити. в основному,хвіст піднімають ті,хто неспроможний платити. це їх право.вони шукатимуть самі без ріелторів.
+1, як то кажуть ’надо по одежке протягивать ножки’