энциклопУдия• 09 августа 2023
Декоративную штукатурку реально сдеалать самой? Венецианка, марморино
Денег лишних нет, полно МК, вроде не сложно. Девчонки, кто делал, поделитесь опытом
Усе можливо, якщо відчуваєте що зможете, мені це далось легко, але я на інтуїтивному рівні відчувала, як руки майстра працюють. Зробила Китайський шовк, з ’Марморіно’ працювала, зробила - штукатурку називають ’ Карта світу’. Спочатку зробила маленьку стіну, тоді коридор, тоді ще 4 кімнати.
KaterionOK• 09 августа 2023
Автор, десь тиждень тому тут було таке саме запитання. Дівчата відписувались, що потрібен дорогий інструмент і матеріалу значно більше піде.
Царівна Жабка• 09 августа 2023
автор,я сама делала, но все зависит от ваших рук, я перед этим еще стену научилась штукатурить, мне очень понравилось, в расход вложилась. на фото название моей штукатурки и фото какое должно быть, остальные фото,то что сделала я,вроде все удалось
Залізна тьотя• 09 августа 2023
Можно
Делали марморино , но хотелось просто белое. Если руки не крюки, все получится