Дідова баба• 09 августа 2023
Чи потрібно дитину 6р. записати в 1 клас на сімейне нвчання в українській школі
Дитина піде закордоном у місцеву школу . А як бути з українською школою...Люди які закордоном і є першокласники як ви вчинили у цій ситуації?
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
По поверненні в Україну дитину приймуть в клас за віком, міносвіти вже пояснювали.
Потребую апгрейду• 09 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Приймуть звісно, але як буде дитина вчитися, якщо пропустить всі основи
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Як буде вчитися дитина, яку навантажували двома програмами? Це просто вб´є весь пізнавальний інтерес і радість від навчання.
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Тим більше це 1й клас. Вдома самій дитину навчити читати українською і працювати з прописами прийдеться, але це в рази легше, аніж здавати всі атестації перед незнайомими дорослими людьми.
Потребую апгрейду• 09 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я в Німеччині, купа дітей прекрасно навчається за 2 програмами. По іншому, це буде просто утрачений час
ПуГоФФка• 09 августа 2023
Ребенку 6 лет, он не осилит две школы.
Ничего страшного не произойдёт, если через год, в 7 лет он пойдёт в школу в Украине.
Бабка-ежика• 09 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ребенку 6 лет, он не осилит две школы.
Тоже так считаю. В 6 лет можно год подождать спокойно
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ок, час покаже.
Роздратована шкіра• 09 августа 2023
Бо коли мої діти 8й і 6й клас вчилися за двома програмами всього пару місяців, нічого прекрасного ніхто з них і я не помітили.
Инфотуфелька• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Про прекрасно, сомневаюсь. Многие тянули 2 программы, в надежде, что это ненадолго. Но как вы себе представляете изучать 2 программы 3-4-5 лет? Ну вот пришел ребенок из местной школы в 14, и до вечера изучает укр программу, а когда отьвзать, гулять, ходить на спорт?
Тушьмушьнюшь• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Діти толком не вчаться ніде, якщо 2 програми
Ліньки гуглить• 09 августа 2023
Якщо ви зможете самі чомусь навчити дитину то записуйте, бо вчителя вам просто будуть скидувати програму навчання, все інше лягає на ваші плечі
Ліньки гуглить• 09 августа 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Для чого дитині українська школа, ще й сімейна форма?
Раніше онлайн хоча б було, в цьому році відміняють.ви праві толку нема від того)
Розбещена цяточка• 09 августа 2023
Не бачу сенсу в цьому.
Буде ходити за кордоном, окремо знайшла репетитора з укр мови.
Все.
Якщо повернемося, то можна буде піти в той самий клас, тому не бачу проблеми,
Все.
Розбещена цяточка• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Навіщо?
Розбещена цяточка• 09 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ребенку 6 лет, он не осилит две школы.
Он то может и осилит, но какой смысл в этом?
Программы похожи.
Тушьмушьнюшь• 09 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Основи чого, якщо це сімейна форма?