Пополняю_Карму• 09 августа 2023

Книжка, психологія, яка вас змінила

І про що вона? Поділіться, шукаю щось для змін
Кривая спроса• 09 августа 2023
Не психологія, а менеджмент
Цель: процес непрерывного улучшения
...аяприкольная• 09 августа 2023
Навіть не знаю, чи це чиста психологія, але моє життя змінила книжка ’Жизнь без ограничений’ Джо Віталє. Вона про усвідомлення відповідальності за своє життя. Якщо її правильно зрозуміти, вона дійсно творить дива.
фан L.O.S.T.• 09 августа 2023
На мене більше впливають художні книги, фільми, мистецтво. Книги по психології потрібно було раніше читати, тоді б конкретно допомогли. Зараз до багатьох речей дійшла сама.
Замрійлива• 09 августа 2023
я уже милион прочитала
лаМпочка• 09 августа 2023
Років в 17 книжка Луїзи Хей стала просто відкриттям. З тих пір якось нічого такого грандіозного не зустрічалось.
ВільнаНазавжди• 09 августа 2023
Ответ длялаМпочка
А какая именно? У неё их много.
вентиляторная• 09 августа 2023
Дейл Карнеги ’ как перестать беспокоится ’
Маккензи ’ психопат free ’