220В• 09 августа 2023
Татарів, Ворохта, Микуличин, Яремче куди сходити чи що відвідати
порадьте.
220В
• 09 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
В Буковелі піднялись на підйомнику,походили на смотровій площадці,спустились на родельбані. Перед Буковелем завезли в перевернутий будинок.
Завтра в Верховину- чотири музеї( мольфарів,муз.інструментів і ще якихось два,вилетіло з голови ...)
Це ви з якимось туроператором їздите? Чи самостійно?
Сама купляю квіти• 10 августа 2023
Ответ для220В
Купляєм екскурсії на місці.
220В
• 10 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Купляєм екскурсії на місці.
Перепрошую, де на місці?
КараПузовна• 10 августа 2023
З Воронця ходили на Кукул, дуже гарні краєвиди, багато чорниць. На Маковицю не сподобалось бо джипами їздять постійно. Ще сподобався Манявський водоспад, але це трохи їхати треба. На Несамовите ходили, але там в кінці трохи важкувато. На Хом´як не сподобалось, весь маршрут лісом, камінням, ніяких толком краєвидів, ще й на горі був туман і дощ.