Хтомолодець? Я!• 10 августа 2023

Как пережить измену...

Мне очень тяжело, поетому не пишите гадости. Узнала случайно - пришли анализы и там букет. У меня всю жизнь один партнёр, всю войну рядом с мужем, а тут такое... У меня просто шок. Признался когда смысла идти на попятную не было. Сказал был раз оральный, типа подвёз и так расплатилась ( было два года тому). Не верю честно сказать. Но я у гинеколога не была 4года (каюсь). Незнаю как мне с этим теперь жить. Помогите успокоится, и понять как мне жить дальше.
Кишмишная Мая• 10 августа 2023
Простите, что??
Найщасливіша• 10 августа 2023
А що ви відчуваєте до свого чоловіка? Ви готові пробачити, жити далі, довіряти ? Чи це все зламало у вас ?
Автор я вас обіймаю
Не знаю яку дати пораду
Знаю що вам боляче
Чупа-чупс• 10 августа 2023
Лечиться. А что симптомов не было? От орального вряд ли, скорее на постоянной основе присовывает.
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Автор я вас обіймаю
Не знаю яку дати пораду
Знаю що вам боляче
Боляче не те слово...
Я просто тихо вию щоб дитину не злякати
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ну були ніби цистити то на холодному по сиджу, а тут таке
І вже стільки часу
Найщасливіша• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Боляче не те слово...
Я просто тихо вию щоб дитину не злякати
Перше що я хочу поцікавитися ви хочете від нього піти? Чи пробачити? У вас є якісь думки ?
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Автор я вас обіймаю
Не знаю яку дати пораду
Знаю що вам боляче
Я не знаю жодної відповіді на ваше питання, не знаю куди бігти і що мені робити... Просто ніби життя повністю своє втратила, ніби душу вирвали
Добра, коли сита!• 10 августа 2023
Ответ дляЧупа-чупс
И я не верю, это враньё
Кавуся• 10 августа 2023
Ну звісно , що в нього хтось випадковий був. Постійна коханка не заразить. Але був не 4 роки тому, а за недільку до ваших симптомів. Ні не оральний . Ви про всяк,випадок ще на ВІЛ здайте пізніше, там не зразу..
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Живемо в моїй квартирі
Я не знаю навіть як мені зараз дихати, після такого
Відчуття життя ніби зникло
А Я Самая Самая• 10 августа 2023
Простите а что за букет?
Ласунка• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Живемо в моїй квартирі
Відчуття життя ніби зникло
Выгнать нафиг... Я б убила
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляКавуся
Сказала за ВІЛ, мені так страшно... У мене огляд був 4 роки тому, а в нього ніби то 2 роки тому
Кавуся• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Живемо в моїй квартирі
Відчуття життя ніби зникло
От же козел. Автор, він на постійній основі це робить, у вас мабудь не одна болячка? Скотина, ходь би през одягав.
неДоПриличий• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Боляче не те слово...
Я просто тихо вию щоб дитину не злякати
Гидазепам.
Я серьёзно. Он притупит эмоции
Сама кучу нервов потратила, с 52 до 42 кг за две недели.

Не стОят они таких нервов
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляКавуся
Такі мої симптоми були за чотири роки можна сказати кожного сезону, тепер я злякалася і неможу нічому вирити
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляКавуся
Поки тільки гонорею знайшли
Далі мені дуже страшно думати
Кавуся• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Та які там роки, автор. Він це робить на постійній основі. Мабудь останній раз не було презервативу в кармані. Це ж воно падло вам хворобу за хворобою підсажувало. Убила б скотину. Він би вже з моєї хати летів по сходинах. Чесно, не дала б жодного шансу.
Губи до вух• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Поки тільки гонорею знайшли
Далі мені дуже страшно думати
Ого..а не было симптомов?
Кавуся• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Поки тільки гонорею знайшли
Далі мені дуже страшно думати
Капець. Гоніть його нафіг нероздумуючи. Це ж воно все життя вам таскатиме .
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
Ого..а не было симптомов?
Можливо я не помітила, не знаю взагалі як так.. У мене шок, паніка і антибіотики зараз..
Не знаю як жити далі
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
А ще дисплазії тепер є
Кавуся• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не знаю як жити далі
Заспокойтеся. Вам треба лікуватися. Я свою думку напишу. От всяке розумію. Навіть по п´яні . Ну , щоб не натягнути презерватив, щоб дружину вберегти, не розумію. Ви , якщо з ним залишитеся, це ж ви з болячок не вилізите.
Наизнанку• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
А ще дисплазії тепер є
Так а над чем вы ещё думаете? Маленький букет вам принес, хотите больше?
Ні грама• 10 августа 2023
Підвіз і так розплатилась, осподи який тупий пізд@ж ще дебільніше ніж байки про загальний душ або баню
Люблю ВалЄру• 10 августа 2023
Сочувствую.. Всё то же самое я пережила 10 лет назад, только на заразу, что он принёс, организм отреагировал восполением всей слизистой, загремела в больницу, неделю ни есть, ни ср*ть без боли не могла, вся слизистая в язвах.. Сразу подала на развод, тоже врал, что один раз и по пьяне и оральний..
Ні грама• 10 августа 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Генітальний герпес?
автор Хтомолодець? Я! • 10 августа 2023
Зараз виникла думка про детектор брехні
Можливо це думка хворої, але мабуть мені потрібна правда
Кавуся• 10 августа 2023
Ответ дляНі грама
О моєї подруги чоловік завжди триндів, ой, це ми в баню так сходили. Це він що пісюном там всі лавки вимив, щоб тріпер підхопити?
Файна пані• 10 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Боляче не те слово...
Я просто тихо вию щоб дитину не злякати
Автор, это конечно больно. Но бывают в жизни ситуации еще хуже. Вас это сейчас не утешит, но почти все мужчины за свою семейную жизнь хотя бы 1 раз изменяли. Это большая редкость, когда верный. Просто не все жены знают. Я работала в мужских коллективах и знаю о чем пишу. Слава Богу все живы и здоровы. Муж ваш, конечно, прохвост. Сами решайте прощать его или нет. Но помните, ситуация хоть и печальная, но житейская, бывают намного хуже.