Хтомолодець? Я!• 10 августа 2023

Как пережить измену...

Мне очень тяжело, поетому не пишите гадости. Узнала случайно - пришли анализы и там букет. У меня всю жизнь один партнёр, всю войну рядом с мужем, а тут такое... У меня просто шок. Признался когда смысла идти на попятную не было. Сказал был раз оральный, типа подвёз и так расплатилась ( было два года тому). Не верю честно сказать. Но я у гинеколога не была 4года (каюсь). Незнаю как мне с этим теперь жить. Помогите успокоится, и понять как мне жить дальше.
автор Хтомолодець? Я! • 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
А вы перестаньте переживать! Иммунитет от нервов тоже падает!
Так стараюсь, но все одно за одним валится

Ноунэйм• 18 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я не знаю жодної відповіді на ваше питання, не знаю куди бігти і що мені робити... Просто ніби життя повністю своє втратила, ніби душу вирвали
я пережила це 3 міс тому. Теж вила, йшла в душ і плакала, щоб діти не бачили. Боляче не те слово. Але в нашому випадку я усвідомила причину того, що сталось, і причина була в мені. Тому пробачила, і зараз у нас все добре. В вашому випадку, якщо у вас гарні відносини і це дійсно був випадковий секс, я би пробачила. Але треба точно бути впевненим, що не гуляє роками і з різними. це зовсім інша справа.
автор Хтомолодець? Я! • 18 апреля 2024
Ответ дляНоунэйм
Так він роками купував повій, їх було огого. Деякі були раз, деякі не раз. А причину я так і не знайшла, причина точно не в мені. Хіба що в мені в тому що вірила і довіряла.