Замороженная селедка• 10 августа 2023
Горіла квартира в сусідів, а на ремонт підʼїзду скидаємось всі разом, то норма?
Були пошкоджені вікна в підʼїзді, вікна зі сторони квартири(що горіла) і сусідні вікна. І я розумію замінити вікна в підʼїзді за спільний рахунок, але в квартирах не розумію.
ОСББ включило обовʼязкову оплату 2 тисячі. Точніше пишуть за це в бесіді будинку та рахунок.
парИла я парИла• 10 августа 2023
Так,це норма,бо під´їзд- це ваша спільна власність.
Якщо у ОСББ є ремонтний фонд то він використовується у таких випадках. Якщо такого нема, то збирають додатково
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Прочитайте перший пост.
Точу ляси• 10 августа 2023
Яка причина загоряння? Якщо винні сусіди, то хай самі міняють, а якщо прилетіло, не дай Бог, то подавайте на компенсацію.
парИла я парИла• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Прочитайте перший пост.
Всі витрати на суспільну власність збираються гуртом. Ну а ремонт у власній квартирі роблять власники за свій рахунок
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Вони були на роботі, включили мультиварку. Вона загорілась чи то замкнуло, чи то що. Помітили, коли вже все знатно горіло сусіди.
Море_море_я_скучаю• 10 августа 2023
Окна надо заменить не только в подъезде, но и в пострадавших соседних квартирах?
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
2000 грн одноразово з усіх квартир на фонд для ремонту? Чи щомісяця?
Разово. Щомісячна оплата 400 грн зазвичай.
З понеділка на дієті• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
400 це з кожної квартири абонплата чи нараховують залежно від метражу самої квартири?
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А ці гроші і на заміну вікон у сусідів погорільців чи на що ще?
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так. Збирають на заміну всіх вікон в квартирах. На ділі в підʼїзді лише 2 вікна знищено. ДСНС розбили.
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Метраж.
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Шліть в ліс. Хай беруть кошторис за два вікна, чеки і дають погорільцям.
Носки на подтяжках• 10 августа 2023
Ну я бы сдала разово такую сумму, и если б надо было что то еще - тоже б сдала . Знаете , от пожара , да вообщем то от любого горя, никто не застрахован . Как говорится от сумы да от тюрьмы …
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
2000? На заміну всіх вікон. І горівша квартира, і підʼїзд.
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Поставте себе на місце людей, чиї квартири постраждали - як би ви хотіли б, щоб поступили з вами?
А хто винен у пожежі? Ну на крайній випадок всі скидаються на ці два вікна загального користування.
З понеділка на дієті• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Один раз можна здати.дивіться що за сімя можливо справді потрібно допомогти.сьогодні ви їм , завтра вони вам
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Побачила би я, як би ви здавали, якби були без роботи і жили на старі матеріальні запаси.
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Багато квартир у вас в будинку? Якась дивна сума.
Ответ дляТочу ляси
Я не про винних питаю, а про те, якби у вас просто згоріли всі вікна, через чужу квартиру - ви б особисто як би хотіли, щоб по відношенню до вас поступили?
Точу ляси• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Я три рази написала, читаємо уважно. Ще раз повторити?
Замороженная селедка
• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Я не штампую гроші машинкою. І в самої не вау фінансова ситуація.
Носки на подтяжках• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну что ж , Вы сами попросили у Вселенной …
Не обессудьте потом
175см55кг19лет (она)• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Це інша справа. Я думала,що сусідські вікна постраждали прямим чином від пожежі,а їх рятувальники розбили. Уявіть,якщо б то були Ваші вікна.
Хоча можу зрозуміти Вашу реакцію,все ж вина тут інших людей.