Бабка-ежика• 10 августа 2023
Дівчата, їду з дитиною в Польщу, які документи крім паспортів і свідоцтва запиту
Поліс медичного страхування?
Дозвіл від батька?
Бо інформація в інтернеті дуже різна
Дозвіл від батька?
Бо інформація в інтернеті дуже різна
ksu_ermoshenko• 10 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Іду на тиждень з туристичною метою
Закордонні паспорти
Страховка тільки вам потрібна, я купую
Свідоцтво можна і в дії показати, його питають тільки наші прикордонники, дія підходить.
Якщо авто - то доки на авто, тех.паспорт і зелена картка (страхування)
Страховка тільки вам потрібна, я купую
Бабка-ежика
• 10 августа 2023
Ответ дляO-Yumi
Підтвердження наявності грошей на поїздку - нал чи виписка з картки та бронь житла бажано чи адресу, де будете жити.Можуть і не питати, но пооляки часто люблять задавати питання про гроші
Таке перший раз чую, ще й виписку з банку брати. Думала карту і все.
Ответ дляБабка-ежика
Ну, як правило, картки достатньо. Но тут як пощастить. Ми колись потягом до Хелма їхали, так поляки десь з десяток людей зсадили з потяга, тому що не могли підтвердити фінанси (((( Нас теж мурижили і сказали, що майте завжди виписку з карти - тоді не буде ніяких проблем. Я досить часто перетинала кордон з Польшею, поляки бувають дуже дотошні