Тумба-юмба• 10 августа 2023

офіс чи віддалено?

абстрагуючись від війни, що б Ви обрали:
1) жити за кордоном (платити оренду) і працювати віддалено (віддалена робота моя мрія). дитина в 1 клас, без проблем завезти і забрати (затори малі). допомоги немає (одна з дитиною), медицина без коментарів,
2) жити дома, працювати в офісі (передбачає встати перед 6, зібрати себе і дитину, завезти в школу, сама в офіс. робота часто затримки, додому їхати годину по заторах мінімум - дома 19:30-20:00). Дитина в 1 клас, тобто треба шукати няню (що для мене нове, ніколи не було няні). часу з дитиною буде мінімум, бо вся робота, домашні справи на вихідні (в додачу шопінг, манікюр-педикюр, якого за кордоном не роблю).

З чоловіком розлучена.
Працівниця року• 10 августа 2023
Я работаю дома удаленно со времён карантина, у вас нельзя быть дома но на удаленке?
Такой кайф, встаю в 8:30, экономлю бензин и время в пробках

автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляПрацівниця року
ні, якщо дома то в офісі
Інно4каа• 10 августа 2023
зависит от уровня зп
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Забула додати. Колишній не дасть ббільше дозволу дитині на виїзд. і дуже серйозно настроєний забрати її до себе на половину часу
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляІнно4каа
зависит от уровня зп
наприклад?
і моє питання не довгострокове. все одно за пів року приблизно треба буде повернутись
З горіха зерня• 10 августа 2023
Ответ дляПрацівниця року
І я, поки іздила на 09:00 у тих пробках або забитому метро - хотілось вбивати. Зараз кайф - попрацював, полежав, сходив куди треба з ноутом😍
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
ні, якщо дома то в офісі
А есть эта удаленка или искать ?
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А есть эта удаленка или искать ?
вже зараз працюю віддалено за кордоно
Інно4каа• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
наприклад?
мені взагалі не подобається робота дистанційно, але якщо є дитина більш зручно саме вдома

Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
вже зараз працюю віддалено за кордоно
Тогда смысл в Украину ?
Единственное ваш муж бывший там сможет достать
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
У меня у подруги ребенка экс с Германии забрал по решению украинского суда
Так стоим бывшим примется договариваться
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тогда смысл в Украину ?
мабуть я все одно від нього не втікну.
і буду мучитись коли повернусь.
робота хороша на українську компанію.
тут не те що роботи, тут житло українцям не хочуть здати
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
але як? знаєте детально?
так би всіх повернули
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
але як? знаєте детально?
так би всіх повернули
Украина до фига конвенций по защите детей, немецкие исполнительные выполнили решение суда , ребенок был привезен в Украину .. и передан отцу . Живет с папой в Киеве , 50 % еще не прошло , с материю 8 мемяцевспомле решения суда жил , забрать его можно будет в декабре ей
Я-ваш шанс• 10 августа 2023
Робота віддалено, але вдома
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
але як? знаєте детально?
так би всіх повернули
Не все судятся , отец ребенка занялся и прошел все инстанции
Чеширская кошечка• 10 августа 2023
Что купить, холодное или гарячее?
Какая ЗП удаленно,какая в офисе?
Что вы можете позволить себе сейчас и что , когда вернётесь в офис?
Жилищные условия?
Школа ребенку.
На время ВП разрешение второго родителя на выезд ребенка не нужно
Фрикаделька• 10 августа 2023
Я пожила заграницей 1.5 года
Тоже в разводе и тоже ребенок. И тоже оиношения с мужем плохие
Работала удаленно.
Вернулась в Украину. Сыну и мне тут лучше морально, всетаки дома.
Если вас там пока все устраивает, сидите, не выпинывают же. Но вот языковый баоьер ребенку это тоже стресс.
Нужно взвесить все хорошо вам.
Может и замуж там выйдите
У меня было море поклонников, один с другой страны прилетал, а я рвалась домой
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
тобто суд прийняв рішення, що дитина має бути 50% з татом?
а те, що психологічний стан жити на 2 доми, різні школи - це суду ок?

автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Что купить, холодное или гарячее?
Какая ЗП удаленно,какая в офисе?
Жилищные условия?
Школа ребенку.
ЗП однакова
Губи з філером• 10 августа 2023
Ну чисто з вашого опису - у віддаленому варіанті одні плюси, а в офісному одні мінуси. Але ж ви вагаєтеся - значить, є ще якісь обставини? Зп (або рівень життя, який можна собі на неї дозволити, бо на 1000 долл в Україні можна дозволити собі більше, ніж на 2000 в Нідерландах), школа, житлові умови?..
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
Я пожила заграницей 1.5 года
Работала удаленно.
Нужно взвесить все хорошо вам.
Может и замуж там выйдите
та просто стільки роботи, що нема часу вчити мову.
дитина вже мову знає на рівні однолітків.
я б залишилась, але нічого тут не знайду з роботи
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
віддалено всі +
з мінусів лише жахлива медицина, витрати на оренду і те, що нема допомоги
Губи з філером• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
віддалено всі +
Якщо зп там і тут однакова і плюс удома є своє житло, то звучить так, наче вдома ви можете забезпечити собі суттєво вищий рівень життя.
Щодо медицини - тут не можу коментувати.
А ось допомога - від кого ви її чекаєте в Україні? Схоже, що при віддаленій роботі ви потребуватимете її не не так сильно, як вдома при офісній. Якщо поруч є батьки і вони готові постійно вас страхувати, це одне, а якщо тільки колишній або батьки зайняті своїм життям - то дуже імовірно, що усе все одно буде на ваших плечах, а вся допомога полягатиме в кількогодинних прогулянках по вихідних, а навантаження при офісній роботі буде набагато вище.
В будь-якому разі, якщо варіант залишатися там, де ви зараз, вас приваблює більше - я би спробувала, може не так і страшно буде самій з усім справлятися, а првернутися завжди встигнете.
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
в Україні дійсно буде важче з школою і дитиною. Батьки працюють, тому не знаю чи буде та допомога і скільки.
мене найбільше турбують з´їджені нерви колишнім.
ну і звичайно, ці 25 тисяч тут за оренду - і я буду жити тільки їду купуючи, а в Україні змогла б ці кошти прилаштувати по-іншому)
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
колишній аж занадто негативно налаштований.
хоче 50% часу з дитиною.
а те, що це 1 їзди, а з заторами і більше і це їй буде важко - йому все-одно
Губи з філером• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
хоче 50% часу з дитиною.
Тоді мабуть це головне в вашому питанні.
Дійсно дуже егоїстично з його боку, тобто половину часу дитина щодня має їздити до школи мінімум годину туди і назад, бо йому сумно без неї? Любити дитину - значить, дбати про її інтереси і комфорт, а не тягнути її будь що га себе. Не думаю, що якийсь суд стане на його сторону, але нерви може потріпати, а може й справді знайде зубастого адвоката, який йому допоможе.
автор Тумба-юмба • 10 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
вище писали, що колишній за допомогою суда повернув дитину в Україні і забрав на половину часу
Чеширская кошечка• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
ЗП однакова
И?
Ребенок сейчас в Киеве, и говорит цены выше чем во Франции 🤷‍♀️
Копирайторша• 10 августа 2023
Там, де почуваєтеся комфортніше.
Для мене це Україна і віддалено.