Вчора прилетіла ракета, 3 загиблих, з них 2 молодих дівчини 18 і 21 року. Вони співали біля того міста, де був прильот, збирали на ЗСУ. Дві молоді талановиті і красиві дівчини.
Вже всі сльози виплакані з цією клятою війною
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
где молчат ?
все в курсе и во всех пабликах .
Опять зраду разгоняете ? 🥴
все в курсе и во всех пабликах .
Опять зраду разгоняете ? 🥴
Анастасия К.• 10 августа 2023
Ответ дляAnaKol
Вважаю, що доречним будет, якщо Куртєв зробить завтра траурний день в пам´ять про загиблих вчора від рабсійської агресії.
У нас каждый день траурный.
Ответ дляЮлія-3572
Та не молчат. Везде пишут
Вскользь видела в новостях и все
Ответ дляЕкатеринаС12
где молчат ?
все в курсе и во всех пабликах .
Опять зраду разгоняете ? 🥴
все в курсе и во всех пабликах .
Опять зраду разгоняете ? 🥴
В чем зрада? В прилёте ракеты?
Ответ дляAnaKol
В нас 14 трамвай головне, який там траурний день
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
В чем зрада? В прилёте ракеты?
’всі мовчать’.
відкрийте будь який паблік в телеграм і там буде інфа
Ответ дляNataliiazp
ООо так, ненавиджу нашу запорізьку владу, просто йолопи та корупціонери.
В батьків мого чоловіка розтрощена квартира після ракетної атаки, вони жили на Зестафонській 8, то їм сказали 5 років чекати. Це в той час, коли в Києві, Харкові , Дніпрі все відбудовується, є допомога , а тут жесть
Ответ дляmeadchen
Давно не плакала, посмотрела их последнюю песню в тик-токе - и не могу не плакать.
Не молчат, во всех пабликах есть, даже наших местных николаевских
Це одна з трагедій, яку показали так. Бо вже Запоріжжя не видержує, кожен день прольоти, а наш тимчасово виконуючий пише все добре
Анастасия К.• 10 августа 2023
Ответ дляAnaKol
Це доля прифронтового міста.
Для меня это доля Украины пока идет война