Nataliiazp• 10 августа 2023

Запоріжжя Вчора 3 загиблих

Вчора прилетіла ракета, 3 загиблих, з них 2 молодих дівчини 18 і 21 року. Вони співали біля того міста, де був прильот, збирали на ЗСУ. Дві молоді талановиті і красиві дівчини.
Вже всі сльози виплакані з цією клятою війною
AnaKol• 10 августа 2023
Ответ дляАнастасия К.
Для меня это доля Украины пока идет война
згодна
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляScylla
Як це, ’мовчать всюди’? Це неправда.
Я не про вчора, а взагалі
Limonka11• 10 августа 2023
І скільки ще помре? Молодих , гарних? Ніхто не знає.
Scylla• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Я не про вчора, а взагалі
В стартпості двічі про ’вчора’.
А про які жертви мовчать ’взагалі’, на вашу думку?
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
’всі мовчать’.
відкрийте будь який паблік в телеграм і там буде інфа
Я взагалі, не конкретно про вчорашній приліт. Вчорашній замовчати важко. Але про той, що перед цим був теж по мирним, ніде нічого.
Ми розуміємо в Запоріжжі що можна озвучувати, що ні.
meadchen• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Це одна з трагедій, яку показали так. Бо вже Запоріжжя не видержує, кожен день прольоти, а наш тимчасово виконуючий пише все добре
Я з Миколаєва, і регулярно бачу інфу про прильоти в Запоріжжі, Херсоні, Дніпрі та області, Донецькій області.
Я пам´ятаю це відчуття розпачу, коли в наше місто прилітало регулярно до тривог і без тривог, але повірте, ви не одні у цьому всьому - про вас знають (наскільки це можливо), вам співпереживають, за вас болить
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
так само як і в нас в Харкові, тому не розганяйте зраду про ’всі мовчать’. Що можна, кажуть
clernikol• 10 августа 2023
Ответ дляMісіс Паф
Я не бачила сильного розголосу, в кожного в сторіз, в інсті чи фейсбуці...
Сильного це яркого,? До чого тут сториз? В усіх каналах була інформація. Те що ви не бачили говорить лише про те, що ви не занадто цікавитеся новинами
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляAnaKol
ООо так, ненавиджу нашу запорізьку владу, просто йолопи та корупціонери.
В батьків мого чоловіка розтрощена квартира після ракетної атаки, вони жили на Зестафонській 8, то їм сказали 5 років чекати. Це в той час, коли в Києві, Харкові , Дніпрі все відбудовується, є допомога , а тут жесть
Я теж знаю людей з того дома, причому з того під´їзда, якого нема. Їм повезло, вони до доньки з ночівлею поїхали, так і залишились: без дома, без грошей, взагалі без нічого.
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
А де я про зраду писала?
Teonaa• 10 августа 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
где молчат ?
все в курсе и во всех пабликах .
Опять зраду разгоняете ? 🥴
Мне вот интересно. Даже если предположить, что умалчивают такие вещи - то зрада в чем? Или вы не знаете значение слова? Вы не считаете, что это слово начало терять смысл, так как подобные вам, лепят его где надо и где не надо
Кого зрадылы тут? Ну вот что вы говорите?!
kll lena• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Бо це наше сьогодення, щодня загиблі, кожен день у новинах то на Донеччині, то на Херсонщині 1-2 загиблих - це уже не надзвичайна подія 😢
Але ми знаємо, співчуваємо, і будемо завжди пам’ятати.
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Адміни закривайте тему, бо вже і зраду приписали.
Хвилювалочки і все інше можна писати тільки одному місту, а всім сидіти мовчки
felinka• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Це так само, як у Харкові квіточки саджають та обіцяють оффлайн для школярів все літо. З одного боку, розумію, що ’все пропало’ з боку місцевої влади також було б не гуд, але так, як зараз... виглядає цинічно.

Співчуваю. І вы не зовсім праві, про Запоріжжя знають, чують люди. В мене і стрічка у фб, і в телеграмі - всі про цю трагедію писали.
чаревна• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Зря вы так, сами лбами сталкиваете людей.
У нас в городе по 6-8 тревог, каждый раз создавать тему? Или думаете в Киеве не знают, как живут в Днепре? А я не знаю как в Херсоне или Львове....одна страна, одна война
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляTeonaa
да? тема создания и расчитана та то что бы показать какое хреновое у нас правительство, наши СМИ и тд.
Прилетает, а все такие негодяи молчат.
А это не так, и для чего тогда создавать тему? и после того как автору указали на то что НИКТО НЕ МОЛЧИТ, начались отговорки по типу, та я не только про вчера, хотя в посте конкретно указано про вчерашний прилет в Зп.
Ну и спрашивается тогда, для чего создана эта тема? что бы что ? в очередной раз раззадорить народ и устроить срач?
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Просто люди не знают что пишет куртев. У нас всегда всё хорошо, даже с погибшими.
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляfelinka

Я не про новостні канали, я про владу, у якої все добре. Якби ви жили у Запоріжжі ви б зрозуміли про що я.
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Ну так есть независимые источники, у нас тоже все хорошо, по словам мера.
Но все прекрасно знают что это не так. Ну тогда обращайтесь к высшему управлению, меняйте мера. Что дал вам этот пост ? я просил это не понимаю.
если бы вы написали просто про прилеты, погибших, а не вот это ’все молчат’ никакого бы хейта в вашу сторону не было
AnaKol• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Таак, той довбень лише обіцянками годує
AnaKol• 10 августа 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Знаете сколько уже раз и петиции создавали, чтоб Куртева убрали и розголосу надавали, что он коррупционер и д..йоб, но все по боку
Все молчат, ничего не происходит, куртев с бандой сидят на своих ж..ах ровно и продолжают убивать прекрасный город своим бездельем и воровством.
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ длячаревна
Я не сталкиваю никого, пишу как есть. Про тревоги я не пишу вообще, потому что у нас они вообще почти круглосуточные.
Я не о том вообще писала, но не поняли. Жили бы в зп поняли бы о чем пишу, особенно почитав тг канал куртева. У нас всё хорошо по его мнению.
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Прилетает, а все такие негодяи молчат.
Тема создана только для того, чтобы узнали, кто не в курсе и посочувствовали родным девочек и мужчине погибшему. Всё!
А вы развели срач
Argesha• 10 августа 2023
Також мовчать всі про Куп´янський напрям, от же жесть.
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
А вы развели срач
а это какой-то дойдёт до родных ?
посочувствовать можно лично или помочь на карту близким.
но никак не на советчице
автор Nataliiazp • 10 августа 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Вы просто не в курсе. Никакими способами пока не получается снять куртева с должности Ио.
Еленка14• 10 августа 2023
Ответ дляArgesha
Хто мовчить? По всіх новинах показують, кожен день! Сьогодні навіть наше місцеве радіо (Черкаси) говорило про евакуацію з Куп´янська та району. Чому знаю - я звідти, в моє місто приїхали батьки, невістка, батьки і бабо/дід невістки. Тому не трендіть.
felinka• 10 августа 2023
Ответ дляNataliiazp
Я харків´янка, тобто цілком, гадаю, можу вас зрозуміти.
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляЕленка14
ну так же и про Запррожье, знают все.
ЕкатеринаС12• 10 августа 2023
Ответ дляfelinka

а де ви бачили офлайн?
якщо Терехов проводив збори в кожному районі і ясно дав зрозуміти що поки літають ракети над Харковом ніякого офлайн навчання не буде