Смайликівна• 10 августа 2023

Тілесний терапевт

Дівчата, хто займався чи займається саморозвитком. Що знаєте про тілесну терапію? Наскільки вона дієва? Чи АД+психолог найбільш дієво ?

Знайшла дівчинку тілесний терапевт. У неї класна енергетика. Але вона така юна)

Діліться своїм досвідом
ЗаведУющая• 10 августа 2023
Если вам некуда деть леньги-можете таким поиграть.

автор Смайликівна • 10 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
Ви пробувалии ?
Я б такое не носила, но продаю• 10 августа 2023
тілесна допомагає у звязку з психологом, але я юних не сприймаю) мені треба досвідчені і давні, а це ще й онлайн?
тілесна має бути очно, особливо якщо ви ще не пробували це взагалі
а ви її знаєте особисто? як відчули енергетику?
Розумна Губка• 10 августа 2023
Я думала котики))
зараз до речі є тілесна безкоштовно онлайн у Горбач Світлани, погугліть інфу в інтернеті, хоча б спробуєте що це
автор Смайликівна • 10 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Якісно зроблені відео для інсти.
В живу незнаю.
Тому маю суніви чи справиться вона із тим тягарем, який я несу по життю .
Щодо віку - головне досвід такого терапевта
Голена блондинка• 10 августа 2023
АД плюс психолог, например, телесная терапия, лучше всего. Но психолога я, например, не воспринимаю до 30-33 лет. Для него нужен жизненный опыт, а в 30 ещё жизнь бурлит, кипит, эмоции преобладают... Но если вам 20-23, конечно у вас другие возрастные рамки.
автор Смайликівна • 10 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
Мені теж імпоную психологи які бачили життя і мають досвід, але якщо жінка то до 50 років )
Голена блондинка• 10 августа 2023
Ответ дляСмайликівна
Да, после 50-55 уже тоже другие темы на повестке....

Ворую вкусняшки• 10 августа 2023
🤦🏼‍♂️🤡
автор Смайликівна • 10 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
Мені здається коли нас упак менопауза - жінка сама вчиться по новому жити і сприймати світ… мені здається в цьому віці жінки не навидять молодих 😅
Кукусик• 10 августа 2023
не бачу нічого про те, яка в неї освіта. В цілому фізинча активність, танці то корисно для психіки та один з засобів боротьбі з депресією. Але якщо це хронічний розлад вона наврядчи вирішить первинні причини
автор Смайликівна • 10 августа 2023
Ответ дляКукусик
З таким успіхом можна вдома під музику гарцювати як слон і буде фізична активність ))
Голена блондинка• 10 августа 2023
Ответ дляСмайликівна
Не обязательно, не все. Просто мысли уже у многих о старости, о вечности.