Колупалочка• 10 августа 2023
Лезбіянки знімають квартиру по сусідству
Сусіди вже два роки здають квартиру. Раніше здавали хорошій порядній сім´ї з двома дітками. Потім та сім´я з´їхала і туди поселилися лезбіянки. Це просто жах.
Поводять себе вульгарно, вночі чути звуки сексу, курять на балконі.
От що з ними робити?
ВЫВсеВрете• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Мені неприємно чути ці звуки, а ще огидно що ці звуки кричать лезбі
А ви сексом з заклеєним ротом займаєтесь?
Тай правильно леСбійки.
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Зависть плохое чувство
Я ніколи не заздрила лезбіянкам. У мене є сім´я і коханий чоловік. Лезбійкою ніколи не хотіла бути
Умничка-помощничка• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ну тобто просто сходити і поговорити для вас не варіант, правильно розумію? Вони ж для вас не люди.
Ну, значить, страждайте далі
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляСіточка
А может порно смотрят))?
Ні, то не порно, а реально звуки лезбіського с..су🤮🤮🤮
Ранковий базар• 10 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Надо, чтобы поселилась семья с 5-ю детками
Над автором
Сіточка• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ну...Тут дело не в том какой секс, а в целом что они шумят. была бы эта традиционная пара вам бы было легче? Попросите их не шуметь, при встрече.
Повітруля• 10 августа 2023
Ну а ви не пробували з ними поговорити, аби вели себе трохи тихіше? І те, що палять, то Вам типу неприємний запах дає в квартиру, так? Бо смішки-смішками, а у нас в будинку є такі ’чудові’ сусіди, що палять регулярно, то всі скаржаться на це, бо кому треба ця вонь вдома? Або поговоріть з сусідами, що здають їм квартиру, якщо квартирантки виявляться пофігістками.
Стосовно сексу, то воно знову ж таки, смішно, але вибачте, кому треба чути чужі стогони?)) Давайте весь будинок буде оце стогнати? І шо це буде?)
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Тай правильно леСбійки.
Ми з чоловіком не кричимо на весь під´їзд, бо розуміємо що сусідам може бути неприємно це чути
Підмітайло• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Весь під´їзд чує їх с....кс
ви якась закомплексована. Навіть слово не можете написати...
Щедрик• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Просто це так огидно🤮
прекратите за ними подглядывать
и сразу всё нормализуется
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну, значить, страждайте далі
Думала піти поговорити. Просто трохи страшно до них в квартиру заходити
Повітруля• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А чому Ви боїтеся до них у квартиру заходити? Це такі ж самі люди, як і всі) Плюс, заходити у квартиру зовсім не обов’язково.
ВЫВсеВрете• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Я гадаю, що дітей у вас немає. А в чоловіка є подружка, що дозволяє собі іноді покричати
Відморожена• 10 августа 2023
Мы с мужем не лесбиянки, но звуки секса ночью тоже можно услышать) сверху у нас тоже живут не лесбиянки, но там иногда не просто звуки секса, а как будто её убивает муж. Плюс курят на балконе.
Не знаю даже автор, система дала сбой. Получается, что не от ориентации зависит курение на балконе и секс по ночам?
Язикувата Хвеська• 10 августа 2023
Ответ дляВарена цибуля
Жах прям. Ідіть третьою
С языка сорвали, только хотела написать-присоединяйтесь 🤣🤣🤣
Оце фіфа• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Весь під´їзд чує їх с....кс
І шо? Весь під´їзд слухає, а сам ніхто ніколи не займається? У вас там самі пенсіонери? Чи всі такі нравственні і мовчки пад одіялом в традиційній позі суто для зачаття?
Заздрість вона така
Умничка-помощничка• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ага, бійтесь.
Там же гніздо розпусти, ще лезбійством заразитеся.
Знаєте, після такого коментаря починає здаватися, що ви троль.
Катастрофа• 10 августа 2023
у меня сосед за стеной тоже постоянно водит барышень, занимается сексом (некоторые девушки оооочень часто уходят на ультразвук) и курит на балконе.
ориентация не важна, если человек живет так, как ему хочется и думает, что он прям один в доме
Відморожена• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Хлюпает громко? Просто интересно, откуда вы знаете звуки секса, которые бывают только у лесбиянок? Порно любите лесбийское?
Катастрофа• 10 августа 2023
но честно, звуки секса мне не мешают. моя мама живет в квартире, а сверху у нее семья с двумя детьми и там просто жесть с 5 утра и до ночи. вопли, топот, крики, снова топот. пусть уж лучше секс ночью
120-120-120 (не худею)• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А чем они отличаются?
Відморожена• 10 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Вы разве не в курсе? Лесбийство та ещё зараза. Она только шаг в квартиру сделает и фсьооо, вспышка в голове, и понеслись видения с женской грудью, вагиной, и вибраторы вибраторы, языки. И все. Станет тоже лесбиянкой!
Оце фіфа• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Стісняюсь запитати, звідки ви знаєте, які звуки саме лесбійського сексу? Ви в тому тямите, може замолоду і самі бавились?
Чи вам заздрісно, бо ваш чоловік і наполовину не робить вам так добре? Або так часто. Або й взагалі секс у вас як спогад з минулого життя
Оце фіфа• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Думаєте, згвалтують?
Морожена_курка• 10 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
А мені дуже прикро читати такі теми. Раніше думала, що то тролить якась кацапня, а тепер бачу такі дебільні теми українською, так аж плакати хачеться.
кацапня опанувала гугєл-перекладач
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
У нас є діти, у чоловіка нікого немає
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Просто від гетеро пар ніколи такого не чула, зазвичай гетеро пари поводять себе скромніше
Колупалочка
• 10 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Знаю, бо коли була студенткою і жила в гутожитку у нас там теж лезбіянки жили за стіною