Колупалочка• 10 августа 2023
Лезбіянки знімають квартиру по сусідству
Сусіди вже два роки здають квартиру. Раніше здавали хорошій порядній сім´ї з двома дітками. Потім та сім´я з´їхала і туди поселилися лезбіянки. Це просто жах.
Поводять себе вульгарно, вночі чути звуки сексу, курять на балконі.
От що з ними робити?
Оце фіфа• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ввечері і вночі, іноді зрану в годин 5
Мабуть, недавно почали жити разом. Як медовий місяць. Щасливі люди )
Ех, де моя гетеромолодість.... Через ту війну чоловіка раз в півроку бачу.
Сусановна• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ні, то не порно, а реально звуки лезбіського с..су🤮🤮🤮
ух ти, а вам знайомі звуки лесбійського сексу? звідки і чим вони відрізняються від гетеросексуального?
Сусановна• 10 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Я не прислухаюся, весь будинок чує як вони лижуть п...ди
Вони тигри чи як так можна лизати щоб весь під´їзд чув?
По моєму вам треба до лікаря з манією переслідування