Дюйм оф о4ка• 10 августа 2023
Так звикла пахати, що зараз на новій роботі прошу роботу
Я поговорити..
Вийшла на нову роботу, як виявилося не складно, хоча все нове для мене і все цікаво.
Є важкі дні, а є такі, що 2-3 години. Я оптимізувала процеси свої. Можу взяти більше проектів, зарплата не збільшиться, але буде розвиток.
Є одна важлива річ, три роки назад мене вигнали з роботи, бо я просила навантаження. І мені директор так і сказав, що я мала б сама себе навантажувати а не задавати дурних питань.
І тепер боюся що тут так само буде(((
Мені хочеться робити більше, вникати в роботу, але от боюся що знову полечу через це(((
Посада key manager. У мене є пару підлеглих, але так як я організована і все у мене сплановано і розписано, можу дозволити собі ще нагрузки.
Паралельно у мене курси Анг та IT, але це після роботи.
От не знаю що мені робити? Розслабитися і працювати у такому темпі чи просити навантаження?
І тепер боюся що тут так само буде(((
Джавеліна• 10 августа 2023
Ви лізете на ті ж граблі. Не розумію таких працівників. Тим паче маючи підлеглих.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Или вы троль, или у вас синдром отличника
А зп Какая?
Не буду писати яка з-та, бо суть питання у іншому
Я звикла працювати і не люблю просиджувати своє життя, а жити його.
Робота цікава , зарплата хороша
Оле Лукойе• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Робота цікава , зарплата хороша
Точно - трололо
Этожзвяздаяегообожаю• 10 августа 2023
А зачем нагрузки. Я так привыкла не работать, что сейчас вышла на работу , неделю проработала и ищу мужчину
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 августа 2023
хто везе того ще й поганяють.робота дурних любить.Впевнена ,що ви одна - ні сім’ї .ні кота....
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляДжавеліна
Мені скоро стане скучно і я перегорю. Як з цим бути?
Оле Лукойе• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Сидеть на советчице например, что вы сейчас успешно желаете в рабочее время
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Є чудовий вираз- «ініціатива наказуєма»
Я знаю, тому боюся.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Да, навіть довелося пароль пригадати)
Але тут довго сидіти не можна.
Джавеліна• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Для чого йшли на цю роботу? Тобто ви, як людина яка звикла пахати як кінь, йде на роботу і не знає чим зайнятися? Прибирайте в кабінеті. Не знаю.
Ваша прЭлесть• 10 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Є чудовий вираз- «ініціатива наказуєма»
А еще проявишь внимание: человека заменишь, покажешь больше знаний и т.п. - потом все это твое будет да еще и за те же деньги.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляДжавеліна
Я не знала що мій директор буде казати мені, що я багато роблю. Мій директор не розуміє реальної нагрузки працівників. Я звісно мовчу
Радуга-дуга• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я знаю, тому боюся.
Ну от в робіть виводи,на своїх же помилках.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Дякую. Мовчу. Буду вчити Анг мабуть.
Джавеліна• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Можливо ваш директор так звик працювати?
Вчіть мову та курси протягом робочого дня. Ввечері відпочинок.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Делайте то что дают, со временем нагрузка сама прийдет)
З часом її стає менше поки
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляДжавеліна
Мову вчу по трохи, курси не зможу вчити. Дякую .
Natalyfoxyn• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
З часом її стає менше поки
Так радоваться нужно, что на износ не нужно работать
Язвочка• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Робота цікава , зарплата хороша
Что вам мешает работать еще на кого то, если у вас масса свободного времени и начальство не может обеспечить вас занятостью?
Выскочек не любят, а так и заняты и доход больше.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляЯзвочка
Ні не можна так. Це робочий комп, і це порушує політику компанії. У контракті у мене це прописано
Язвочка• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не обязательно об этом трындеть всему свету и ноут можно саой принести.
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Заведите себе мужа и детей-некогда будет скучать
У мене прекрасна донька) мені 42 роки)
Але робота тут до чого?
Мені чоловіку нічого підпирати не потрібно і донька доросла)
Але робота тут до чого?
Мой завтрак• 10 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Робота цікава , зарплата хороша
Сидіть і не відсвічуйте
Дюйм оф о4ка
• 10 августа 2023
Ответ дляЯзвочка
Ні не можна свій ноут принести)
ЯяяКакаджамбо• 10 августа 2023
Я так зараз в европейською у офісі, ну не можу пригальмувати. Як вони ті 2 замовлення 8 годин роблять. Дали завдання іншої дівчини, час - 2 тижні, я зробила за 2 дні. Третій день- перевірила кожну кому. Більше таких завдань не дають)) Мабуть, щоб графік не сбивала. Але намагаюсь дуже не відсвічувати. Бо реально дратую їх. Може, хтось порадить сферу, де не треба с 9 до 17. Для свого бізнесу хисту не маю, такий собі кабінетний екстрімал