...аяприкольная• 10 августа 2023
Чи вірити ви що номер квартири чи будинку впливає на життя
У мене є знайома яка реально вірить в це Зараз вона шукає квартиру для покупки,і ось номера 13,8,88,4,і ще багато відразу відкидає.Навіть якщо їй квартира підходить на всі 100 відсотків,через якісь цифри вона її не купляє.Я думала для пошуку житла важливі інші критерії.
Бешене сарі• 10 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
В нашому будинку у 4, 8 та 13 живуть наркомани, алкаші та шизофренік. Навіть не знаю, що сказати ))
Я можу вам сказати, що у вас будинок наркоманів, алкашів та шизофренніків.
В моєму будинку в ціх кв живуть норм. люди
Мейк-ап форева• 10 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
нас вынудили, потому что в кв. 78 жил один из замов директора
😹я в такой живу .. но не выселяла никого )))
Chaterbox• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ні, не вірю, але є просто не дуже приємні цифри. 13 і 66 не хотіла б.
Я жила в такой квартире. Абсолютно все нормально было)
ТрамвайGirl• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Живу в домі 13, квартирі чудова🥰, заміж вийшла 13 числа))))
Аноним_Русалка• 10 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
У нас в 4 жили неблагополучные. Но такие могут и в любых других квартирах жить.
Вкуси мене• 10 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
У нас у всіх підїздах нормальні, лише не в першому ))
Лапка• 10 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Я колись жила в 13 квартирі (1+3=4) , тепер живу в 49 ( 4+9 =13 знову , 1+3 =4). Всюди присутнє 13, хоч я ніколи про це не думала , поки недавно на кідстафі не прочитала схожу тему.
Мама Чели• 11 августа 2023
Набор цифр не понятен совсем. Во что она верит, чем обосновываются цифры? Избегает цифр 4, 7, 8?