...аяприкольная• 10 августа 2023
Чи вірити ви що номер квартири чи будинку впливає на життя
У мене є знайома яка реально вірить в це Зараз вона шукає квартиру для покупки,і ось номера 13,8,88,4,і ще багато відразу відкидає.Навіть якщо їй квартира підходить на всі 100 відсотків,через якісь цифри вона її не купляє.Я думала для пошуку житла важливі інші критерії.
Настасья Пицун• 10 августа 2023
Ні, не вірю, але є просто не дуже приємні цифри. 13 і 66 не хотіла б.
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
О бачити ,ви також вірити а що не так з 13 і 66
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
А чому відкидає 8 та 88? Навпаки гарні номери
Каже що їй не підходять як 13
Любви вам!• 10 августа 2023
Не верю, хотя какие то совпадения в жизни происходят. Родительский частный дом #17, квартира БМ доме #17. Моя квартира была в доме #14,сейчас живу в другой стране в доме #14
Настасья Пицун• 10 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Якби все інше мені підійшло, то взяла б і такий номер. Але хотілося б красивий))
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
А вона реально не бере через номер.Квартири класні,і ціна,і ремонт не підходить номер
Настасья Пицун• 10 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну тоді свої заморочки з бочки))
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
мы жили в квартире 77,
но потом нас сглазили ((
Правда,і що ви продали її
Крайня невістка• 10 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Правда,і що ви продали її
нас вынудили, потому что в кв. 78 жил один из замов директора
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ну тоді свої заморочки з бочки))
Я просто вперше про таке почула
Ананомчикус• 10 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
мы жили в квартире 77,
но потом нас сглазили ((
7+7=14, 1+4=5
Возможно, цифра 5 не Ваша, а кому-то может быть счастливой
Ананомчикус• 10 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
мы жили в квартире 77,
но потом нас сглазили ((
Сорри, 4
Мамаша в бигудях• 10 августа 2023
Уже начинаю верить. В жилье, где в сумме получается 6, у меня бессонница и у дочки тоже, плохо спим. Жила в другой квартире, спала как сурок.
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
7+7=14, 1+4=5
А таке буває.і що тоді реально продавати
Вся в кредитах• 10 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
мы жили в квартире 77,
но потом нас сглазили ((
Причём тут квартира 77. Там считается так 7+7=14= 1+4=5. У вас квартира 5. Можете проверить в ютубе. Кто живет в квартире цифра 5
...аяприкольная
• 10 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Номер квартири ,чи будинку 6
Мамаша в бигудях• 10 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Номер квартири ,чи будинку 6
Сумма, я ж написала. Но и номер 6, квартира 36
Крайня невістка• 10 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
нет,
это считается как две семерки. Потому что 7 - это простое неделимое число. И вообще, вы просто завидуете как все наши соседи нам постоянно завидовали десять лет
Мамаша в бигудях• 10 августа 2023
Ответ дляНастасья Пицун
13 шикарное число, везучее по жизни. Жила в доме 13, жизнь наладилась
Потребую апгрейду• 10 августа 2023
Не вірю, хуйло теж вірив, що якщо почне війну 24.02, то візьме Київ за 3 дні
Вкуси мене• 10 августа 2023
В нашому будинку у 4, 8 та 13 живуть наркомани, алкаші та шизофренік. Навіть не знаю, що сказати ))
Дверной_Проем• 10 августа 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Мій чоловік теж так вважає. Я народилась 13 числа) Особисто мені це число не дуже подобається.