Метелик• 10 августа 2023
Чи вважаєте ви нормою ходити в клуби нічні в такий час?
З тим що зараз відбувається в країні.
Знайома приїжджає , але вона вже років 10 як виїхала. Так активно донатить і допомагає
Але… каже хочу в клуб! Коли приїду..Я впала в ступор …….
Метелик
• 10 августа 2023
Ответ дляNat-li
Який клуб? Де?
Та у Львова і в Києві є які працюють .
В гости звали?• 10 августа 2023
нормально, а чего нет ?
жизнь не остановилась, благодаря парням нашим имеем возможность жить, то нужно это делать
Метелик
• 10 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
нормально, а чего нет ?
Ну вона то і аргументувала типу я Доначу багато (це правда , вона дуже допомагає фінансово ) і багатьом постраждалим грішми
Важко дуже працює …
Але я щось трошки в шоці була
Важко дуже працює …
Але я щось трошки в шоці була
КвартираЧья• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Та у Львова і в Києві є які працюють .
Та по всій Україні працюють.
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Да,нормально. Жизнь продолжается. Если сидеть дома это на ход войны никак не повлияет. Возбухают те кто сами не ходят
Советчица Года• 10 августа 2023
Нет. Нужно всей страной сесть в трауре и скорби . Одна половина или на кладбище или в психушку попадет, а другая сильная выдержит возможно.
КвартираЧья• 10 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А комендантского часа у вас нет?
Одне другому не заважає
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляNat-li
Ну до 22 клубы в Киеве. Можно и сходить на такой ’утренник’)
Они закрываются на ночь и дальше работают.
Метелик
• 10 августа 2023
Ответ дляfiaaa
Категорично ні. Значить її так не торкає війна. Донатити це одне. А бачити загиблих зовсім інше.
І це при тому що брат її воює ..
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляfiaaa
А причем здесь видеть погибших? Может поселиться на кладбище и плакать целыми днями? Это ненормально
Я така бойова• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Важко дуже працює …
Але я щось трошки в шоці була
Важко дуже працює …
Але я щось трошки в шоці була
Ну шо Ви в шоці, що хтось танцював за останні півтора року?
Метелик
• 10 августа 2023
Ответ дляЯ така бойова
Та ні це не моя справа. Я просто не знаю як поступити бо вона зі мною хотіла
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Поселитися на кладовищі ніхто не пропонував. Задали питання, кожен відповідає в міру совісті. Сперечатися не маю наміру.
В курсі діла• 10 августа 2023
Так, я можу піти в клуб, літаю у відпустку, ходжу в ресторани. І працюю, і доначу на благо України, і живу тут далі своє життя, бо хто зна, що завтра
Шопингмонстр• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Я не понимаю, как люди могут ещё куда ходить, плясать.. лично у меня нет желания даже радоваться жизни
Обычно, и на море ездить и жить полноценно
Божий одуванчик• 10 августа 2023
Коли до мене дійшло, що війна не на 2-3 неділі- перестала засуджувати. Кожен по різному сприймає ситуацію. І від того чи піде він в клуб чині- ну не стане якось краще мені особисто чи на фронті. Трму якось так. Але не на показ,звісно. Тут більше думаю, як хлопцям нашим захисникам на це дивитись.
В гости звали?• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
І це при тому що брат її воює ..
автор, я так понимаю вы написали с надеждой услышать что это не норм ?
судя по вашим ответам.
так вот нет, как раз таки норм.
вы же ходите по кафе, ресторанам, наверняка, заказываете еду на доставку, ходите в кино, детей так же куда-то водите на развлечения.
Так а клуб чем хуже, просто способ отдохнуть, разрядиться.
судя по вашим ответам.
так вот нет, как раз таки норм.
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Значит у вас депрессия и вам нужно к врачу
КвартираЧья• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
То скажіть те що тут написали.
Просто звязда• 10 августа 2023
А автор напевно з церкви не вылазить, святоша
Автор, осуд то є гріх
Бадабум• 10 августа 2023
Я не хожу. Для меня это как танцы на костях. Но это только моё мнение. Других не осуждаю, их право