Метелик• 10 августа 2023
Чи вважаєте ви нормою ходити в клуби нічні в такий час?
З тим що зараз відбувається в країні.
Знайома приїжджає , але вона вже років 10 як виїхала. Так активно донатить і допомагає
Але… каже хочу в клуб! Коли приїду..Я впала в ступор …….
Метелик
• 10 августа 2023
Ответ дляПросто звязда
А автор напевно з церкви не вылазить, святоша
Автор, осуд то є гріх
Ніііііі я не засуджую! Я просто сама не знаю чи це ок чи ні . В ступорі написала ж …
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Та ні це не моя справа. Я просто не знаю як поступити бо вона зі мною хотіла
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Не хотите не идите, вас что заставляют? Вас просто бесит,что она выехала?
Я така бойова• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Бо для мннн це якось не дуже ок зараз
Але я поки мовчала
Ну то так і скажіть їй, що особисто Ви не ходите на такі заходи в данний момент.
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Поселитися на кладовищі ніхто не пропонував. Задали питання, кожен відповідає в міру совісті. Сперечатися не маю наміру.
Совесть непричем
Дама_из_рекламы• 10 августа 2023
Не хожу, но не считаю, что это не уместно.
В 14-15 годах страна жила обычной жизнью, вопросов таких не возникало.
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Ответ дляКачка в тапцях
А причем здесь видеть погибших? Может поселиться на кладбище и плакать целыми днями? Это ненормально
Знаєте, чоловік возить загиблих хлопців( волонтерить, крім того ведемо бізнес, який ледве жевріє, через війну, маємо найманих працівників). Бажання в нічні клуби ходити не виникає. А хто не стикається, тому пофіг. Вірю!
КротоТо• 10 августа 2023
Отчего ступор и шок ?
Клубы это тоже бизнес, экономика.
Война на годы десятилетия. Чего стоит ?
На морях заграницей наших полно. Чем клубы хуже
Клубы это тоже бизнес, экономика.
Война на годы десятилетия. Чего стоит ?
Пузата Хата• 10 августа 2023
Ответ дляNat-li
Ну до 22 клубы в Киеве. Можно и сходить на такой ’утренник’)
Во первых до 24 все, а некоторые и до утра
В гости звали?• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Класс, а мой город авиабомбой сегодня ударили..капец радости
а в мой с300, и что дальше, сесть и рыдать?
никуда не ходить?
так это ж крыша поедет
никуда не ходить?
так это ж крыша поедет
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Не врите. Вы уже высказали свою точку зрения,вы это считаете ужасным
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
И как на это влияет то что кто-то на море поехал?
Снегопадка• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
І це при тому що брат її воює ..
Тем более. Ей отвлечься нужно, иначе сойти с ума можно.
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Проблемы есть у всех. Что теперь сидеть всем плакать?
Ласунка• 10 августа 2023
В Дніпрі нічні клуби до 23:00. Так, вважаю нормальним. Як людина добре відпочила, то в неї здорові нерви, адекватна психічна реакція та вона має сили працювати та допомагати країні. Кожен допомагає на своєму фронті - хтось на нулі з кулеметом, хтось на заводі токарем запчастини на автівки для ВСУ робить хтось в операційній зашиває поранених військових, а хтось в ІТ заробляє гроші та активно донатить на ЗСУ. І всім цим людям треба відпочивати. Комусь йогі на килимку вдома достатньо а комусь треба 2 години танцювати під гучну музику
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Та да, только таблетки не помогут
Таблетки помогут. Не советую затягивать. Я серьезно, депрессия это болезнь,которая требует лечения
Я така бойова• 10 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня и без этого не возникает желание ходить в клубы уже лет 15. Но что с того?
Стопясят раз обсуждала• 10 августа 2023
Ответ дляfiaaa
Категорично ні. Значить її так не торкає війна. Донатити це одне. А бачити загиблих зовсім інше.
Скільки років плануєте нікуди не ходити?
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Ну ходите, я что Вам запрещаю что-ли? Не смею даже..
Ну осуждают же. Типа как можно,ну и люди и бла бла бла
Котогосподиня• 10 августа 2023
Ответ дляМетелик
Ну вона то і аргументувала типу я Доначу багато (це правда , вона дуже допомагає фінансово ) і багатьом постраждалим грішми
Важко дуже працює …
Але я щось трошки в шоці була
Важко дуже працює …
Але я щось трошки в шоці була
Вона має на це право. Тим більше ви кажете, що вона важко працює. І багато робить для підтримки. Вона має право зробити те що приносить їй позитивні емоції. Ну признайтесь чесно, Донбас з 2014 р. Ви не святкували д.р., не їздили відпочивати, не гуляли ніде т.д.?
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
Та причем тут море к клубу вообще?
Вы цепочку ответов читали?
В гости звали?• 10 августа 2023
Ответ дляЛена-018b
ну так а к чему это тогда ?
вы живы, слава Богу в вас и ваш дом не попала ракета или бомба, значит нужно жить, потому что в наших реалиях завтра может уже не быть
Оч@ров@Шк@• 10 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ви побачили «нікуди» в моєму повідомленні?
Качка в тапцях• 10 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
Вот именно. Никого не колыхало что там на востоке было,все жили,ездили на моря. А тут прям ужас ужасный,люди в клуб ходят. Двойные стандарты