Мандолина Бу• 10 августа 2023

Хтось їздив сам в автобусні тури?

Не маю з ким їхати, хочу поїхати сама перший раз.
Там все розмивчато• 10 августа 2023
Послухаю. Колись ледь не зібралася сама їхати. Теоретично, це дорожче, якщо виберете одномісне проживання
Астоновитесь!• 10 августа 2023
я все время сама езжу, всегда брала сингл, компания всегда находилась, в прошлом году взяла уже с подселением, слишком уж цены вскочили, очень подружились с соседкой по комнате, и еще несколько туристок было у нас в группе, которые приехали сами
автор Мандолина Бу • 10 августа 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Серйозно? Ви мене обнадіїли))
Астоновитесь!• 10 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
в основном сингл прилично дороже, но можно взять тур с подселением
автор Мандолина Бу • 10 августа 2023
Ответ дляАстоновитесь!
А куди їздили?
Ірина-a14• 10 августа 2023
Куди плануєте
Астоновитесь!• 10 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Серйозно? Ви мене обнадіїли))
да, у нас собралась отличнейшая компания. Только выбирайте нормальные туроператоры. В прошлом году поехала в Хорватию от Феерия мандрив, все отлично, попросила с подселением, мне его предоставили, например тур на двоих стоил 44 тысячи ( я ездила в 11 дневный экскурсионно-морской тур), я заплатила 22 и моя соседка по комнате заплатила 22. В этом году мне подходил тур в Черногорию от Антонив тур, цена за двоих была 40 тыс, я обратилась к ним насчет подселения, они сказали что без проблем, с подселением с меня 25800, т.е. я так понимаю с того второго человека тоже 25800 или та вторая какая то знакомая и за счет меня ей будет огромная скидка, вообщем терпеть не могу таких хитросделанных.
GaleTTa• 11 августа 2023
Два раза ездила в возрасте 25 -26 лет сама. Оба раза как-то находились в автобусе компании по духу. Скучно не было. Но это нужно не в стороне стоять, а если кто-то вам импонирует, подойти спросить что-то, улыбнуться.
Тем более с вами рядом кто-то будет сидеть, будете общаться. В номере с вами кто-то будет жить, уже можно контакт наладить
Невісточка ж• 11 августа 2023
Я езжу сама в однодневки, все супер. Вот в субботу тоже собираемся на тотоху.
Невісточка ж• 11 августа 2023
Подскажите пожалуйста а ваш тур с ночными переездами?
Пузата Хата• 11 августа 2023
Ездила все ок. Компанию в автобусе нашла
Світлана-a831• 11 августа 2023
Тільки не з Аккорд Туром. Бо вони мені пропонували вийти в лісі закордоном або платити якісь гроші. Я поліцію викликала. Гід погано працювала. Нам не давали навіть поїсти, бо відстій автобусу в Європі 9 годин і потім треба їхати 12 годин, щоб встигнути хоч в одне місто. Наша гід Олександра Афанасова зі Львова нас невірно консультувала щодо проїзду в метро і контролери хотіли викликати поліцію. Це так з цією агенцією. Уточнюйте у туроператора агенцію, бо вона вам потім скаже, що не впливає на них, платіть і пишіть скаргу, а вони скажуть, що привезли вас в країну і не виконали умови договору. Або лишайтеся у лісі, а там як карта ляже. Для суду рекет це гід з ножем, а слова то маніпуляція, хоча по факту вас женуть, це потенціальної може стати загрозою життю. Деякі кажуть, шо гід включає комедії, розказує легенди про міста, підбирає, кому шо по кишені, но не в цій агенції. То зіпсують відпустку, зберуть кошти, відмінять екскурсію. Без туру особа тільки виграє час, гроші, безпеку, нерви
Личко Невеличке• 11 августа 2023
Ездила в Чехию. Подружилась с соседкой по комнате и ещё пара семейная с нами тусила. Хорошо провели время.
5cmhybyna• 11 августа 2023
як сам. Я в автобусі знайомилась завжди
Лукава_Кiшка• 11 августа 2023
Я їздила. Принагідно, відпочиваю так від домашніх клопотів.
І не розумію в чому є проблема, бо:
Маршрути туру вам завчасно відомі, готелі, точки зупинки, інші моменти координовані менеджером групи, тому тут ви як школяр просто слухайте вчительку і все буде добре)) тури заповнені інформацією, вам буде куди подіти вуха)) вільний час проведіть на шопінгу, погуляйте чи приєднайтесь до менеджера групи. Нащо вам компанія, щоб що? Роздивитися архітектуру? Походити по магазинах? Це чудово можна робити самій, наодинці з собою. Дуже приємно, між іншим.
Ви їдете в тур щоб що? З кимось познайомитися й поговорити чи подивитися нові місця або улюблені, змінити обстановку? Сфоткати вас, при потребі потримати речі ситуативно зможе будь хто з інших членів групи або менеджер групи. В групі завжди є одиноко подорожуючі і менеджери давно звикли до таких прохань.
В номері з чоловіком вас не поселять, а з іншою одиноко подорожуючою жінкою можуть, це швидше за все буде та сама жінка з якою ви поруч і в автобусі сидітимете. В неї ті ж клопоти, от і познайомитеся)
Якщо храпить або якісь незручності, проговорите це чи попросите менеджера залагодити. Всі нюанси, що вам некомфортні завжди легко обговорюються.
Я подорожую з фотоапаратом, то завжди є чим зайнятися. Ви можете взяти книжку, в’язання. Що там ще, аби в автобусі було як час згаяти. Я зазвичай дивлюся у вікно, це ідеальний сценарій))
автор Мандолина Бу • 11 августа 2023
Ответ дляСвітлана-a831
Акорд тур це турорператор
Бабайко• 11 августа 2023
Я так поехала 20 лет назад. Сама. Назад мужа привезла.
Юля Неюля• 11 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Мне всегда не везет с попутчиками)
Слушают музыку постоянно, смотрят фильмы или говорят ’оставьте меня в покое’
Світлана-a831• 11 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Акорд тур це турорператор
Мій оператор то Поїхали з нами, а турагент Аккорд Тур і гід їх. І оператор сказав, що не впливає, скаржаться в агенцію. А агенція залякувала мене після звернення
Світлана-a831• 11 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Акорд тур це турорператор
Оператор складає договір, а агент наймає автобус, гіда, робить лайно
автор Мандолина Бу • 11 августа 2023
Ответ дляСвітлана-a831
Поїхали з нами це туранегція. Акорд тур це туроператор. Вм щось напутали
автор Мандолина Бу • 11 августа 2023
Ответ дляСвітлана-a831
Туоператор фопмує тури і продає їх через прсередників. Це турагенти. Турагенти можуть продавати тури від різних туроператорів. Але формує пропозицію туроператор.