Сама вумна тутички• 11 августа 2023

В якому віці у вас вперше впала дитина?

Сьогодні недогледіла і мій малюк 7,5 місяців впав з ліжка(З малюком все добре,а от мене совість мучає.
Инстагра_мерша• 11 августа 2023
Около 5 месяцев.
Покормила и оставила на разложено диване на подушке. Дрыгался и сполз вниз с дивана:(
Высота около 30 см. На ковер.

Инстагра_мерша• 11 августа 2023
Еще раз уже ближе к 2-м годам. Прыгал на кровати. Я лежала тут же. Ребенок прыгал в батарею :(
Кровь носом пошла. Ездили в ОХМАДЕТ. Там мне еще Медсестра сказал «Мамочка, за ребенком смотреть надо». Я и так ревела, а после таких слов умереть хотелось.
Рожки-да-ножки• 11 августа 2023
З ліжка ніколи, поки самі не навчилися залазити і злазити
Рожки-да-ножки• 11 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ніколи дитина не падала? Такого не буває. Дитина одразу стала на ноги і почала впевнено ходити? Ні разу на вулиці не падала?
Це інше, коли дитина, яка ходить палає, то тіло групується пвл час падіння
Головний кошак• 11 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Мій син в три з половиною роки катав по дивану машинку, я сиділа поруч, потім впав з бильця дивана лобом на машинку. Гуля була вражаюча, робили рентген, все ок.
Привіт з ботойбіччя• 11 августа 2023
Падал месяцев в 5 с родительской кровати, присыпала на ней и уходила. А он как раз переворачиваться научился. Ну и допереворачивался пару раз. Стала обкладывать подушками по периметру кровати, ну и заглядывать все время- начал уже вертеться или нет
Цикавенная• 11 августа 2023
У 6 місяців,з гойдалки,та що для закачування.Моя вина,вийшла у коридор,чоловіка проводжати.Все обійшлося.