Христя в тiстi• 11 августа 2023
ОСББ. Де і як отримати список співвласників?
Дівчата, підкажіть хто стикався особисто або знає юридичні нюанси цього питання?
В складі ініціативної групи плануємо проіелення позачергових зборів
Да, я блондинка!• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ви юрист чи маєте досвід боротьби з шахрайстким правлінням?
Маю практичний досвід перезапуску та управління ОСББ з 2018 р.
Не юрист за фахом, але профільне законодавство знаю )
Да, я блондинка!• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Якщо потрібно підлючити юриста, то їх є в мене саме по ОСББ спеціалізуються: юрист та адвокат
Христя в тiстi
• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Підкажіть, яка приблизна вартість послуг адвоката по таким справам?
Запттаю сусідів чи готові скинутись на послуги.
А у нас макарошки• 11 августа 2023
Ответ дляVoblochka-26
так список в цнапе берут
В цнапе максимум список прописанных,а не владельцев дадут.
Да, я блондинка!• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Залежить від предмету позову, адвокат - це коли в суд подавати. Від 3500.
Якщо хочете поміняти правління, то суд не потрібний, потрібні загальні збори.
Взагалі, потрібно збирати інформацію, готувати стратегію. Є кандидати в правління, голова потенційний, готові працювати?
Да, я блондинка!• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
не пишіть, чого не знаєте
Voblochka-26• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
если делать запрос в реестр прав собственности, то вы получите собственников))
Задолбулька• 11 августа 2023
Навіщо вам той суд, скликаєте збори (з офіційним повідомленням), на зборах вибираєте нове правління і потім нового голову осбб
А у нас макарошки• 11 августа 2023
Ответ дляVoblochka-26
Автор такое тут спрашивает,думаете готова быть представителем?)
Христя в тiстi
• 11 августа 2023
Ответ дляVoblochka-26
Спасибі, попробую.
Христя в тiстi
• 11 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
Те і плануємо зробити, але треба список, бо квартир 700, а не 15
Voblochka-26• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
не поняла?)
А у нас макарошки• 11 августа 2023
Ответ дляVoblochka-26
не поняла?)
Опечатка,председателем
В смысле сама не нашла законодательство или не поискала юриста по осбб.Проблемы дома тоже на советчице решать?
Voblochka-26• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Опечатка,председателем
ну, все с чего-то начинают. хотя 700 квартир - это трындец, конечно. это реально надо с работы уволиться и только этим заниматься несколько месяцев
Христя в тiстi
• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Опечатка,председателем
Без вас би нам було важко розібратись. Ага
А у нас макарошки• 11 августа 2023
Ответ дляVoblochka-26
И тоже захочет нормальную зарплату за такое и все будут снова недовольны
А у нас макарошки• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Так вы готовы сами быть председателем?
Куда ж без меня• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ні не дали, це прочитали у сумісідьякі через суд добились його отримання
Так він на мінюсті є.
Теж мені таємниця
Voblochka-26• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
ну у (нормального) председателя осбб и должна быть хорошая зп. и очень хорошая, если осбб не использует УК, а нанимает сотрудников и подрядчиков само
А у нас макарошки• 11 августа 2023
Ответ дляVoblochka-26
У нас у председателя 10,бух был 5,консьержки через фирму,дворник не помню.Оформлены все официально
Дуб береза• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Причому тут це? У нас є підозри що протоколи підроблені і у списках є мертві душі?
Голосцвання має бути відкритим. Персональні дані це не список прізвищ
Ооо один в один как у нас
Дуб береза• 11 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вот новый закон. Почитайте, модно голосовать удалённо через дию
Дуб береза• 11 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Так вы готовы сами быть председателем?
Странные вопросы, есть управляющие компании, которые компетены в этом.