Поддакиваю иногДА• 11 августа 2023
Цікаво, а ви помічаєте "особливі" погляди від чоловіків?
Ну наприклад ви в якійсь компанії, можливо сімейні пари, можливо робочий колектив.
І от відносин немає (або не може бути)
Але ви ловите на собі особливий погляд?
І чи помітні такі погляди стороннім людям?
І от відносин немає (або не може бути)
Але ви ловите на собі особливий погляд?
Поддакиваю иногДА
• 11 августа 2023
Або, ще питання.
Чи можете ви вирахувати коханців в компанії людей?
Невгамовна• 11 августа 2023
Иногда бывает, но мне это мало интересно. В жизни все ок, а на приключения не тянет совсем.
Меня много• 11 августа 2023
Не люблю такие взгляды, не люблю кобелей и никогда о них не думаю)) идёт с женой и по сторонам взгляды бросает, фу(
ПолБатона• 11 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Буває таке, але я завжди думаю, що то мені здалося
Я теж, але потім виходить, що не здалося
Ванна Тазиковна• 11 августа 2023
Я не помічаю. Але я фліртую завжди. Це частина мого характеру. З тих жінок, що кокетуть, сміються, жартують. І іноді буває, що чийсь чоловік починає активно спілкуватися, підтримувати розмову. Жінки зляться, а я це роблю не навмисно. Бо я так спілкуюся від народження. І ні кого спеціально не виділяю для цього.
Поддакиваю иногДА
• 11 августа 2023
Ответ дляНевгамовна
Ні, я не про те що треба відразу вигибатись в позу кішки та томно дивитись.
Просто цікаво, чи другі люди помічають такі погляди?
Царевна в уггах• 11 августа 2023
Да замечаю, а ещё замечаю потом реакцию их жён. Некрасиво со стороны, когда муж пялится на другую, а жена замечает. Одна тоже повернулась посмотрела в мою сторону и начала ему выговорить. А вторая, психанула и он начал перед ней присмыкаться, брать её за руку, она одергивать...
Поддакиваю иногДА
• 11 августа 2023
Ответ дляМеня много
Ну буває що і твій чоловік ’так’ на когось дивиться
То вже повод для бесіди?
Поддакиваю иногДА
• 11 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ага, значить таки всі помічають
Вірніше то що жінки помічають
А чоловіки бачать що на їх дружину хтось дивиться? Чи вони тупенькі?
Вірніше то що жінки помічають
Невгамовна• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Несколько раз мне говорили - мол вон тот на тебя кажется глаз положил. Я да? не заметила? А то люди умеют потом сплетни накрутить и своего приплести.
Сорока-ворона• 11 августа 2023
От таких взглядов, если это в компании семейных друзей, хочется пойти отмыться
Бачу_майбутнє• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Або, ще питання.
Конечно, замечаю, когда в коллективе у кого-то начинаются взгляды и тд.
LoveYouOrNot• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ага, значить таки всі помічають
Вірніше то що жінки помічають
Всі помічають. Хтось більше, хтось менше.
Допоможіть знайти• 11 августа 2023
Сосед постоянно сверлит меня ревнивым властным взглядом, аж физически чувствую.
я Кукарача• 11 августа 2023
Я часто замечаю, но вот потенциальнвх любовников вычислить получается редко. Обычно я их первое время в упор не замечаю.
Поддакиваю иногДА
• 11 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
Ой. Там все просто.
Якщо вони в загальній компанії то вони стараються взагалі холодно спілкуватись.
я Кукарача• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ой. Там все просто.
Я Вас неправильно поняла. Думала, Вы спрашиваете, могу ли я определить своего потенциального любовника в толпе. Любовники могут вести себя как угодно, не обязательно холодно.
ПазлШредінгера• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Коли людина закохана, це видно одразу і всім. Якщо просто подобається, то тут можливі нюанси, але загалом я бачу, коли наприклад моя подруга сподобалась чоловіку, мені це видно
66сезон666серия• 11 августа 2023
Зараз вас пораднинці заклюють. У них чоловіки цінують сім´ю і не дивляться на інших жінок!
І їх не такий, їм не зраджують!
Меня много• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
То вже повод для бесіди?
Не буває, моя людина зайнята зароблянням грошей, і повторюсь я не розглядую варіант блядунів поруч
Кундалина• 11 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ой. Там все просто.
Та ви помиляєтесь! Дуже дієвий спосіб заплутати всіх якраз протилежна поведінка, вести себе приязно і розкуто, флірт, компліменти, коли нічого не приховувати, то пильність оточуючих зменшується.
ДолькиКабана• 11 августа 2023
Не помічаю, бо у мене вираз обличчя ’не підходь, заб´є’, а фліртувати я не вмію і мені це соромно.