Я не в теме• 11 августа 2023
Нові правила користування картою для виплат для Дропшиперів
Привіт. шукала тему потрібну тут - не знайшла. Може є якась схожа, скиньте ссилочку почитаю. Дякую. З 1 серпня вступили якісь нові правила для користування особистих карт. Не можу знайти в ютубі, щоб послухать інформацію. Сказала знайома, що не більше трьох платежів у місяць дозволено на особисту карту, всі інші платежі будуть моніториться і потраплати у звіти до податкової. це правда? Для Дропа відкривати ФОП собі, на одну мене - не має смисла, тих 3000-7000грн доходу в місяць, і з них оплати податки і за користування особистого рахунку - залишиться пшик... Що ви думаєете по цьому поводу, дівчата, хто Дропом заробляє?
На_оба_рот• 11 августа 2023
Про дроп не скажу, но возможно, вам придётся придумать схему, что бы оплата шла на разные банковские счета, иначе есть вероятность, что в один момент какой-то из платежей будет заблокирован. Или открыть ФОП
Губной рояль• 11 августа 2023
Не работайте с картой для выплат. Работайте с универсальной и никакого мониоринга. А на зарплатную кроме зарплаты ничего капать не должно!.
Котогосподиня• 11 августа 2023
7 тысяч в месяц? Почему нет смысла, вы 5% налога всего заплатите, это аж 350 гривен. И спите спокойно!
Обслуживания счета ещё 130-150 грн в месяц. Но это ж немного. Зато вам откроюися возможности фопа
Тихомандражная• 11 августа 2023
Якщо маєте основне місце роботи, то по ФОП можна не платити ЄСВ, тоді можна 3 групу 5%від суми недходжень перейти, якщо гарний договір, і довести що Ваш дохід лише комісійні від продажу, то 5% з тієї суми.
Або 2 група - там 20% від мінімалки податок...
Кручу хвости• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
Це ФОП 3 група
Кручу хвости• 11 августа 2023
Ответ дляТихомандражная
1340грн щомісячно
Малявка ще та• 11 августа 2023
Ответ дляГубной рояль
Глупости, мониторинг на счета, не важно какая карта.
Губной рояль• 11 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Открыть второй счет на универсальную карту.
Котогосподиня• 11 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
Це ФОП 3 група
А торговать в интернете на третьей разве нельзя? Можно ж как услуги оформить, она же дроп
Тихомандражная• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
Якщо немає офіційного місця роботи, де платять за неї ЄСВ, то ще + 1474 грн на міс ЄСВ. Зараз, правда, поки за бажанням ЄСВ, але то недовго буде, думаю...
І довести що її дохід це різниця лише непросто, треба гарні договори складати, бо інакше 5% від всієї суми, що надійшла на рахунок.
Котогосподиня• 11 августа 2023
Ответ дляТихомандражная
Его не нужно сейчас платить, это по желанию, если стаж нужен, и до конца войны требовать этого никто не будет.
Проработник• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
нет
потому что 5% от дохода на карту, а не от дохода, который автор в итоге заработает.
за товар приходят например суммы 1500 3000 4000 тыс. а заработок составляет 100 200 500 например
Малявка ще та• 11 августа 2023
Ответ дляГубной рояль
Вы не понимаете о чём пишете. У человека один счёт, второй счёт может быть только на другого человека
Викасикрет• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
+есв 1340 грн независимо от дохода. Итого 1850 грн при доходе 7000. Ну такое... и это ещё если можно при этом виде деятельности 3 группу
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
дякую. а підкажіть яку це категорію ФОП відкривати? на єдиному - то 1400грн наче платити щомісяця в податкову
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
на Дропі платят наприклад за куртку мені 1200, я заробляю на ній 240грн, я ж з 1200 маю платити 5%, а не з 200грн. і плюс я не працевлаштована. сиджу дома. інтеренет продажі сама на себе .
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляЗаикальница
Если б в месяц выходило 5-7 тыс я б фор открыла
а смисл? 1400 тільки в податкову треба заплатити. + обслуговування рахунку в банк, + соцстрах чи песнійний.... я не знаю точно гривень 400 наче
Пожмаковна• 11 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
Як це, вже все треба платити
Омлетик• 11 августа 2023
Ответ дляГубной рояль
Мені батьки на карту для заробітної плати регулярно кидають гроші і що далі? Не мають права кидати гроші?
Тим паче, що це не карта для заробітної плати, а карта для виплат, а яких виплат це вже інше питання.
Універсальне це 💩 при знятті потрібно платити %, та при пересиланні.
Так собі ви дали пораду.
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляЗаикальница
тобто буває мій дохід і є 3000грн в місяць, тобто біля цієї суми я і буду платити щомісяця в різні інстанції.
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляОмлетик
Так собі ви дали пораду.
так оце я і не пойму, а якщо на ОЛХ своє продаєш?
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
правильно рахунок - це його інн я так розумію. він єдиний в банку
Омлетик• 11 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Якщо своє то наче це не рахується. І там повинна бути сума більше 100000 грн в місяць. Якщо Ви продаєте 3000-7000 грн в місяць то це не заробіток.
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляОмлетик
на карті обороти за місяць 35-50 тис. а маю я зних лише 100-200грн за 1 товар. 3000-7000 це особистий дохід
Та не реву я• 11 августа 2023
Так а как вам пополнять карту в терминале, если что то дороже 5000? Они не принимают в сутки больше, гады((
Я не в теме
• 11 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
у мене максимум ціна твару 1200
Та не реву я• 11 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
у мене максимум ціна твару 1200
Ну тогда проще. По теме не подскажу, понять за терминалы я((
Удальонка• 11 августа 2023
Вам нужно получить хорошую консультацию бухгалтера или аудитора. При договорах комиссии и договорах на брокерские услуги, в доход включается только сумма комиссии. Но вам должны сделать железобетонный договор и быть готовы отстаивать его в суде.