АБВГДейка• 08 августа 2023
4000 тис.грн в місяць на двох дітей достатньо?
Приблизно рік тому пішла від чоловіка з двома дітьми ( 10 та 7 років). Зібрала лише речі та повернулась до батьків. З того часу чоловік дає на дітей по 1 тис. грн. на тиждень. Може сплатити їм якісь розваги по вихідним, наприклад атракціони у парку, на річку солодощів накупити. На мої прохання може купити взуття та оплатити деякі консультації у лікарів за необхідності, та і все на цьому. Я працюю на звичайній роботі, зарплата 10-12 тис. грн.
Як ви вважаєте, колишній чоловік достатньо дає коштів на дітей? Бо об´єктивно кажучи по моїм підрахунками нам цих коштів не вистачає ( враховуючи, що я більшу частину своєї зп також витрачаю на дітей).
Дохід в чоловіка є. Якихось супер дорогих покупок чи витрат на відпочинок дітям з його боку не було за цей час.
Чоловік звісно вважає навпаки, по його відчуттям від достатньо допомагає дітям.
Дюймовочка• 08 августа 2023
50 дол. на дитину? Це просто сміх((((. Подайте офіційно на аліменти. Чи в нього не має оф зп?
Крайня невістка• 08 августа 2023
4000 не на двоих, а на каждого. Не супер, но и неплохо. Плюс ваш вклад
Потішаюся• 08 августа 2023
Подавайте на алименты, если считаете, что сможете получить больше
Вообще, прожиточный минимум около 3 тыс в месяц.
Самый стандартный размер алиментов 50% прожиточного минимума.
То есть 1500 на ребёнка.
АБВГДейка
• 08 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
4000 тис. грн на двох дітей, тобто на одну дитину 2 тис грн
Червона калина• 08 августа 2023
у мене на гуртки 1 доньки більше йде.. цих грошей вкрай мало на 2 дітей
Міряю від одиниці• 08 августа 2023
Ну по тысяче в неделю + развлекухи по выходным+ оплата врачей+одежда/обувь по запросу, то нормально. Получается, что лично Вы тратите на них меньше из своей зарплаты в 10-12 тысяч
Дюймовочка• 08 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Та не пишіть так. Або 4 тис або просто 4000 грн
пАлАвинкА• 08 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Автор ! 4 тыс. грн. или 4000 грн.
Вы пишите о 4 млн.грн.
АБВГДейка
• 08 августа 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
А в нього є ще сім´я та діти?
Поки не має. Але на даний час в активному пошуку.
Несу добро людям• 08 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Автор, либо 4 тыс грн, либо 4000 грн. Вы не поняли, почему все вас подкалывают насчет 4 млн?
Безсовісна кума• 08 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Вы хоть писать числа правильно научитесь, перед тем как что то спрашивать.
Бачу_майбутнє• 08 августа 2023
О дайте ему детей на месяц и приложите 4000 грн.
Практикуйте поквартально.
Потішаюся• 08 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
У нас только сад 12 тыс.
А общие расходы на ребенка минимум 20 тыс.
Так что да, это мало.
Но вопрос в том, сможете ли получить больше.
Если у него высокий официальный доход, то подавайте на 1/3.
Если доход минимальный или неофициальный, нет никакого дорогого имущества и т.д., назначат 50% прожиточного минимума, что ещё меньше...
Так что да, это мало.
АБВГДейка
• 08 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Автор ! 4 тыс. грн. или 4000 грн.
Вы пишите о 4 млн.грн.
Тупанула трішки. Звісно що 4 тис.грн
Крайня невістка• 08 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Вам следовало бы яснее научиться излагать свои мысли.
4000 на двоих очень мало, конечно. Подавайте на алименты.
ПробілНеПрацює• 08 августа 2023
Буде своя сім´я , та нові діти, можливо ще менше буде. Якщо офіційна зарплата 12, то максимум то 6 тисяч буде, якщо на мінімалці, то й те пропаде...
ВільнаНазавжди• 08 августа 2023
Мало. У мене син 10 років, точно не підраховувала, але більше 10тис на місяць на нього витрачаю.
Бачу_майбутнє• 08 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Заодно и активный поиск свой пусть деактивирует.
Детей настрогал, пусть занимается.
Несу добро людям• 08 августа 2023
По теме, мало. Для относительно нормального уровня жизни, с учетом и ваших финансовых вложений, минимум 8 тыс на 2-х
Несу добро людям• 08 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Я согласна, что мало, но причем здесь $? В Украине з/п в гривнах