11 августа 2023

магазин ССС обувь

Интересует качество обуви в этом магазине.Присмотрела кроссовки адидас.Не "паленку"они продают?
Мядуза аля моргонер 11 августа 2023
Ні. Там оригінали.
Принаймі, з власного досвіду.
Там ще гарантійний талон має бути
Попа как у Кардашьян 11 августа 2023
Купую там
Коли приізджаю до Варшави
Туфлі
Сапоги
В мене 41 розмір
Там є красиві стильні моделі
Мені подобається
Ботфортам вже сім років , замш , високий каблук
Тумба-юмба 11 августа 2023
В прошлом году в Чехии покупала в этом магазине кроссовки сыну, тоже Адидас. Второе лето носит только их, ок. Но я не знаю оригинал или нет, не задавалась этим вопросом.
Мядуза аля моргонер 11 августа 2023
Щодо оригіналу. Тут питання, де пошито.
А Я Самая Самая 11 августа 2023
Покупаю там обувь
Вопросов к качеству у меня нет
Молчавочка 11 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні. Там оригінали.
Принаймі, з власного досвіду.
Там ще гарантійний талон має бути
+1
Молчавочка 11 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Щодо оригіналу. Тут питання, де пошито.
ось це головне, а не лейба
Мядуза аля моргонер 11 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
ось це головне, а не лейба
Має бути штрих оригіналу. Хоч може писати’ зроблено в Угорщині, Китаї’. Для ЄС - там роблять на совість, повірте мені
Люблю ВалЄру 11 августа 2023
В подобных магазинах оригинал, но более дешёвая, упрощённая серия, которую производит сама же фирма, по заказу продавца, который хочет продавать товар дешевле.
Мядуза аля моргонер 11 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
ось це головне, а не лейба
Все дуже просто перевірити, зробивши фото бірки
Молчавочка 11 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Все дуже просто перевірити, зробивши фото бірки
та я в курсі, мало не щодня в місцевому ССС і маю клубну картку)
Молчавочка 11 августа 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
В подобных магазинах оригинал, но более дешёвая, упрощённая серия, которую производит сама же фирма, по заказу продавца, который хочет продавать товар дешевле.
чого лиш не почитаєш на Порадниці))))))))))
Мядуза аля моргонер 11 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
та я в курсі, мало не щодня в місцевому ССС і маю клубну картку)
А.
Ненавиджу ’дженні фейрі ’в цьому ССС. Гидота рідкісна
Мядуза аля моргонер 11 августа 2023
Доповню пост’ 4’.
Якщо фірма знаходиться в Україні, але по воду пробивається як оригінал- спіть спокійно))
Inna_A 18 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А.
Ненавиджу ’дженні фейрі ’в цьому ССС. Гидота рідкісна
Якість саме чи зовнішній вигляд? У мене мама якось купила їх черевики, ніби цілі, вже й набридли
Мядуза аля моргонер 18 августа 2023
Ответ дляInna_A
Якість саме чи зовнішній вигляд? У мене мама якось купила їх черевики, ніби цілі, вже й набридли
Якість.