Aishiteru• 11 августа 2023

Прийшла зп захиснику, в кого так було?

Написала знайома. Сказала, що щось не сходиться, бо мала бути набагато більша. В нього зараз поранення, на операції, прийшло тільки 8000, побратимам теж.

Командир морозиться.

В кого так було, потім повинна ще прийти? Чи що це
Belaya@• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Якщо не прийдуть гроші на протязі місяця, я все скину)
Надайте всі наявні мед документи і виплати мають поновити. Якщо боєць вибув з частини, то і підстав платити йому немає. В нас було так само, надали всі доки і виплатили одразу за 1,5 місяця.

Belaya@• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Дякую вам!
Швидкого одужання.
-Аленушка8-• 11 августа 2023
Ответ длялинка76
У мене у співробітниці чоловік лежав у госпіталі, вирахували 40000, ми в шоці були. Якби хтось інший сказав не повірила б.
В мене теж є знайомий, який лежав з контузією лікувався, а потім виявилося що все за його кошт. Теж десь 40 тис.
L-i-s-a-92af• 11 августа 2023
Ответ дляrybka21
у військових інакше
Колись в темах відписувались бухгалтера війскових частин.Мабуть туди треба телефонувати і дізнаватися.
VivaForever• 11 августа 2023
Відповідно до наказів про виплату додаткової винагороди у розмірі 100 000 гривень до таких наказів включаються особи, зазначені у пунктах 1 та 11, у тому числі такі, які:
у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини, а для поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту — із участю у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення (здійснення), зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів, перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (у тому числі закордонних), включаючи час переміщення з одного лікарняного закладу охорони здоров’я до іншого, або перебувають у відпустці для лікування після поранення (контузії, травми або каліцтва) у зв’язку із отриманням тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської (лікарсько-експертної, медичної) комісії;
ТайТаке• 12 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
О господи.
Вы что всё сговорились?
Уже наверное десятая тема за последнее время.
Мобилизация, все пропало, все умрем, зрада вояк и тд
Это что обострение у кого-то или русские темники дали в три смены строчить эти сказки и зраду?
Ой настюша,отрабатывать тебе и отрабатывать .да )))