Aishiteru• 11 августа 2023

Прийшла зп захиснику, в кого так було?

Написала знайома. Сказала, що щось не сходиться, бо мала бути набагато більша. В нього зараз поранення, на операції, прийшло тільки 8000, побратимам теж.

Командир морозиться.

В кого так було, потім повинна ще прийти? Чи що це
линка76• 11 августа 2023
У мене у співробітниці чоловік лежав у госпіталі, вирахували 40000, ми в шоці були. Якби хтось інший сказав не повірила б.

автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ длялинка76
А за що вирахували, який аргумент був?

Цей тільки пару днів лежить, йому по суті нічого вираховувати, десь 30 000 повинно було прийти. Немає, і не тільки йому
линка76• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
А за що вирахували, який аргумент був?

Я так зрозуміла, що за лікування.
NastyushaK• 11 августа 2023
О господи.
Вы что всё сговорились?
Уже наверное десятая тема за последнее время.
Мобилизация, все пропало, все умрем, зрада вояк и тд
Это что обострение у кого-то или русские темники дали в три смены строчить эти сказки и зраду?
автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
О господи.
Вы что всё сговорились?
Настюша, привіт) Бачу навіть в тебе вже нерви здали)
HelloKitty18• 11 августа 2023
Спілкувалася з братом, казав, що платять копійки, був сердитий.
А він в гарячих точках.
Natalie 81• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Та она везде
автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ дляHelloKitty18
А він в гарячих точках.
Я просто перший раз таке чую. Вірила, що можуть не виплатити якщо помер і тд, але щоб зп живому не платити то здивувалась.

Інші знайомі не жалілись, але все скуповували і не бачили тих зп.
Janeke_in_UA• 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
О господи.
Вы что всё сговорились?
Это реальность.

GaleTTa• 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
О господи.
Вы что всё сговорились?
Поделитесь своими розовыми шорами ванильного единорога)
inresta• 11 августа 2023
моим знакомым СБУ-шникам платят хорошо
NastyushaK• 11 августа 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
Это реальность.
Если это реальность, то знаете что было бы в фейсбуке?
Как бы русские такое разнесли везде ?
Нет никакого фактажа.
Знакомая знакомой, знакомые знакомых.
Под такой формулировкой можно сочинить что угодно и выдумать.
Реальное есть имя у военного ?
Какая часть?
Откуда?
Где получил ранение?
Ничего нет.
Carin• 11 августа 2023
Ответ длялинка76
Я так зрозуміла, що за лікування.
Да не может быть. Все НСЗУ покрывает.
автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
Как бы русские такое разнесли везде ?
Нет никакого фактажа.
Знакомая знакомой, знакомые знакомых.
Реальное есть имя у военного ?
Какая часть?
Откуда?
Где получил ранение?
Ничего нет.
Якщо не прийдуть гроші на протязі місяця, я все скину)
ElenaMari• 11 августа 2023
Ответ длялинка76
У меня б.м. на нулевке 40000 получает, говорит только 100000 обещают, полный......
ElenaMari• 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
О господи.
Вы что всё сговорились?
Это не сказки, у вас кто то воюет или вы депутатша
автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ дляElenaMari
Цей хлопець сказав, що сотку отримують тільки на бахмуті, на інших напрямках на передовій менше. Ну, я точно не знаю як, стверджувати не буду, але можу повірити.
линка76• 11 августа 2023
Ответ дляCarin
Да не может быть. Все НСЗУ покрывает.
Ну я ж не придумала. У нас все можливо. Так само, як і з УБД.
ElenaMari• 11 августа 2023
Ответ дляinresta
моим знакомым СБУ-шникам платят хорошо
Ну так это СБУ они тоже самое что ...... страна у нас такая

ElenaMari• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Он в Бахмуте и 40000 гр
rybka21• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
на запорізському дівчина в медроті, підрозділ евакуації поранених, отримує ’бойові’
rybka21• 11 августа 2023
Удалено администрацией...
автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ дляElenaMari
Он в Бахмуте и 40000 гр
Дивно. Ну, в мене мало знайомих на передовій, інші не говорять суми, але не жаліються…
Carin• 11 августа 2023
Ответ длялинка76
Я имею в виду, что не за лечение вычли, а накрутили что-то с начислениями (.
junker• 11 августа 2023
Якщо відкрили лікарняний, то гроші нараховують за весь період після закриття цього лікарняного
L-i-s-a-92af• 11 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Можливо відпишуться бухгалтери війскової частини.Якщо проводити паралелі з цивільним законодавством,то заробітну плату установа виплачує лише 5 днів,а далі платить соцзахист( чи зараз вже пенсійний фонд).І нараховують вони кошти після закриття лікарняного.
L-i-s-a-92af• 11 августа 2023
Ответ дляjunker
Так,в будь якій установі,де нараховують офіційну заробітну плату,саме так це працює: перші 5 днів бухгалтерія,а далі-пенсійний фонд ПІСЛЯ закриття лікарняного.
rybka21• 11 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
у військових інакше
Belaya@• 11 августа 2023
Під час лікування поранення, ваш знайомий повинен отримати г/з, та додаткову винагороду у розмірі 100 тис грн. Йому мабуть прийшли виплати без урахування днів в лікарні. Для отримання виплат йому потрібно надати командиру форму 100 і якщо є виписки з лікарні, якщо виписки ще немає то звичайну довідку про те, що він знаходиться на лікуванні. Це буде підставою для виплат. Ми скидали фото командиру та медику роти, а вони в свою чергу передавали на фін. відділ.
автор Aishiteru • 11 августа 2023
Ответ дляBelaya@
Дякую вам!