Марина-a34a• 12 августа 2023

Порадьте, будь ласка, куди краще поїхати з дитиною на відпочинок закордон

Хочемо поїхати з донькою (6 років) та мамою закордон на відпочинок вкінці серпня, цікавить Хорватія, Болгарія та Чорногорія, підкажіть, будь ласка, куди краще поїхати та де більш менш помірні ціни.
Закордон ніколи не виїжджали, тому в цих питаннях не орієнтуємося.
Або може є контакти надійного туроператора.
Дякую всім за відповідь.
Звоночек• 12 августа 2023
Найдешевша Болгарія, найкрасивіша й найдорожча Хорватія з вашого списку. Їхати можна куди завгодно, залежить від вашого бюджету
автор Марина-a34a • 12 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
Дякую, бюджет максимум до 50 тисяч)
очки_ннадо• 12 августа 2023
Я б в Іспанію поїхала, навіть автобусним туром, бюджет той само
Пухнасті штани• 12 августа 2023
Ответ дляМарина-a34a
Дякую, бюджет максимум до 50 тисяч)
Тільки поганенька болгарія або така сама чорногорія. Але це дешеві апартаменти і загальні пляжі
Білий Лосик• 12 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
С маленьким ребёнком в Хорватии нечего делать.
Білий Лосик• 12 августа 2023
Ответ дляМарина-a34a
Дякую, бюджет максимум до 50 тисяч)
Автор, ищите турцию на начало октября. Аланию. Будет теплое море, питание и горки для ребенка
Звоночек• 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
6 років - це маленька дитина? ) Мені й моїм дітям точно було що робити)
Білий Лосик• 12 августа 2023
Алания - потому что там тепло и это самый дешёвый регион
Білий Лосик• 12 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
Море холодное.
Пухнасті штани• 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Море холодное.
Нормальне там море, не вигадуйте
Садоводница• 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Море холодное.
Холодное, это сколько градусов? Мы сейчас в Польше, вот где холодное море и то люди купаются
Звоночек• 12 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Не вистачить на Іспанію на 3-х 50 тис навіть автобусом. Я щойно повернулася з Іспанії
Білий Лосик• 12 августа 2023
Ответ дляСадоводница
Холодное - это 20- 22. Люди в польше купаются за дёшево. А автор будет платить немалые для себя деньги. За то, чтобы ребенок в воду не зашёл?
Звоночек• 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
В кінці серпня там прекрасне море. Холодне в червні переважно
Білий Лосик• 12 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
В конце августа там уже будет холодно.
Білий Лосик• 12 августа 2023
Автор, мой вам человеческий совет: не изобретайте велосипед. Для первой поездки за границу ничего лучше олл и Турции пока не придумано)
Чорнобаївка• 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Море холодное.
В конце августа? Вы прикалываетесь? Там и в сентябре теплое море.
Автор, заходите на Airbnb и смотрите цены. Будет понятно хватит вам на Хорватию или нет, но скорей всего нет.
Khmelnichanka• 12 августа 2023
Я цьогоріч була в Хорватії, але Вам раджу Болгарію :).
Так, Чорне море посиупається Адріатичному, але в Болгарії піщані, а не ка´ямнисті пляжі, дешевші цвни і ближче добиратись.
Для себе на майбутнє дивлюсь на Іспанію чи Грецію. Або на Болгарію )))))
очки_ннадо• 12 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
https://adriatic-travel.com.ua/tour/ispaniya-vidpu...
Автор ніколи не була за кордоном, навряд їй треба 5 зірок і 10 видів сиру на сніданок.
Я повернулася з Єгипту, 60 тис на двох на тиждень
автор Марина-a34a • 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Дякую)
автор Марина-a34a • 12 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую)
Звоночек• 12 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Я ж не про Єгипет писала і не про 5*, а про Іспанію - саме про відпочинок на морі. Ви кидаєте посилання на поїздку більше екскурсійну
Оле Лукойе• 12 августа 2023
Ответ дляМарина-a34a
Дякую)
Попробуйте Турцию или Грецию. Море теплое. Черногория, Хорватия - с морем как повезет, я была в начале августа, было холодное, +20-23. В Болгарии погода переменчивая, море тоже может уже быть прохладным.
Зупка_цем• 12 августа 2023
З дитиною 6 років я обирала лише Турцію або Єгипет. Я навіть більше за Єгипет, але обирати готель з пологим заходом в море.
Тішуся неперетішуся• 12 августа 2023
Автор на ваш бюджет я бы лучше рассматривала Албанию. Это между Черногорией и Грецией. Билеты авиакомпании из Катовицы в оба конца 300 евро на всех. Если арендуете апартаменты не посуточно а на месяц или 2 недели то тоже будет евро от 400-700. Питание будет на 2 недели около 200-300 евро.
Пухнасті штани• 12 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
А які варіанти на трьох за 50 тис з дорогою та олл інклюзив?
Тень льва• 12 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
А де саме були?
Білий Лосик• 12 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
Нужно смотреть. Мы в 21 году были таким составом за 24 тыс
Звоночек• 12 августа 2023
Ответ дляТень льва
А де саме були?
У Салоу
tourdream• 12 августа 2023
Ответ дляМарина-a34a
Дякую, бюджет максимум до 50 тисяч)
Оптимально у такому бюджеті буде Болгарія, з проїздом автобусом, ночей на 9-10 у готелі з повним харчуванням вистачить та інфраструктурою.
Плюс - відносно недалека дорога, відсутність необхідності готувати на відпочинку чи харчуватися за межами готелю.