Продавчиня кіз• 12 августа 2023
В 4-му класі потрібні зошити в косу лінію чи звичайну?
Ось власне і все питання. Наша вчитель поки не виходить на зв´язок.
Продавчиня кіз
• 12 августа 2023
Ответ дляДуболом
Еще одна
Купите в сентябре
Дякую. Дуже інформативно.
оксюморон• 12 августа 2023
Ответ дляДуболом
Еще одна
Купите в сентябре
А на первое сентября пойдет с кусочком газеты.
Автор, уже в обычную нужно. У нас с середины третьего класса уже были обычные
Продавчиня кіз
• 12 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Дякую. Наші писали весь 3 клас в косу лінію
Natal_ka91• 12 августа 2023
Дивіться за потребами вашої дитини. В нас вчителька так і писала, що кому ще потрібно коса, то може ще місяць-другий писати. Але старатися переходити на звичайну лінійку.
Ирина Россошенцы• 12 августа 2023
Ви як з місяця звалилися. яка коса лінія в 4 класі? Після зимових канікул в 3 класі діти переходять на лінію.
Продавчиня кіз
• 12 августа 2023
Ответ дляИрина Россошенцы
О, і вам дякую))
Вам, можливо, важко усвідомити, але не у всіх так, як вас. У нас діти писали в косу лінію весь минулий рік
Файна цьоця• 12 августа 2023
Ответ дляИрина Россошенцы
ого до 3 ?це нові правила нушу такі ?
бо моя вже в 8 перейшла і косу купляли 1 класс і частинку 2,але лише ті в кого поганий почерк був
Ирина Россошенцы• 12 августа 2023
Ответ дляФайна цьоця
ого до 3 ?це нові правила нушу такі ?
ми не по нушу вчимося. моя 7 то вони теж так переходили
Бодіпозітівна• 12 августа 2023
О, автор, спасибо большое, я хотела спросить нужна ли косая линия в 3й класс)
Корсет_на_шурупах• 12 августа 2023
Наши переходили на обычную линию в 4 классе. И не в сентябре, а позже. НУШ.
Продавчиня кіз
• 12 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
О, підозрюю, це і наш варіант. Дякую