Новорічна пальма• 12 августа 2023

Навчання водінню, порадьте

Можна одночасно вчитись їзди з двома інструкторами? Це не повпливає негативно?

Маю права, які отримала 15 років тому, тоді ходила на курси, відїздила положені години. З тих пір не їздила, не хотілося.

Тепер хочу і треба. Вже було кілька занять їзди з інструктором. Мене як вчитель він повністю влаштовує, але не влаштовує темп. Я хочу більше і частіше, в нього ж забитий графік, їздимо 2 рази в тиждень по 2 год. А я дуже така нетерпляча, хочу все і зразу, не люблю тяганини.
Підмітайло• 12 августа 2023
Ні, чому це має впливати негативно? Від різних людей ви отримаєте різні поради і кожна з них буде вам по своєму корисна.
Бутерброд и я• 12 августа 2023
На мою думку то навпаки супер!
ЮлияА91• 12 августа 2023
А есть муж или отец? С кем можно поездить? Есть водительское удостоверение,нет опыта,так нужно самой ездить. Вы правила знаете?
Бутерброд и я• 12 августа 2023
Ответ дляЮлияА91
Та який муж? То самий поганий варіант, то помєха справа. Краще без нього
ЮлияА91• 12 августа 2023
Ответ дляБутерброд и я
Ну кому как.
автор Новорічна пальма • 12 августа 2023
Ответ дляЮлияА91
Нема з ким, чоловік служить. Машинулишиав, стоїть, але сама її брати ще не готова точно
Ответ дляПідмітайло
А як думаєте інструктор таке одобрить, чи як піду до іншого, не казати?
Мені здається їм би таке не подобалось, що я паралельно у двох
Підмітайло• 12 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Він надає вам оплачувані послуги, отримує кошти за це. Яка йому різниця де ви ще навчаєтесь :)
ЮлияА91• 12 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Выучите правила и вперед. Если вы боитесь-никто вам не поможет и инструктор в том числе.
Ответ дляЮлияА91
Знаю правила і страху нема, трохи хвилююсь, але ще не відпрацьована техніка, відчуваю що рано ще прям, щоб самій. Я би хотіла інтенсивно день в день десь тиждень поїздити, ще потренуватись і тоді сама. А так тягнути резину по 2 заняття на тиждень мене прям бісить!